Stiri din tenis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serena a fost de departe cea mai constanta in ultimii ani, dar ea putea juca lejer si la ATP.
    Astazi, in tenisul feminin, oricine poate invinge pe oricine.
    Keep walking...

    Comment


    • Mi s-a indeplinit dorinta.
      Sper sa dea de Sharapova, sa o mai invete niste tenis pe machidoanca.
      Simona Halep s-a calificat în turul III al turneului de la Beijing. Rybarikova a abandonat în setul doi, la scorul de 6-1, 2-1 pentru Halep. Românca se va duela în turul III cu Maria Sharapova, care a trecut de Makarova.

      Comment


      • Hai Simona!
        Keep walking...

        Comment


        • Davai Masha, davai!

          Comment


          • Meciuri grele pentru fetele noastre astazi. Sportivii, fiind cei mai buni ambasadori ai natiei astea, in mod natural, majoritatea romanilor sunt alaturi de ei.
            S. Halep- M. Sharapova
            M. Niculescu-Peng. S
            Maine:
            Cirstea-Ka.Pliskova
            Teoretic, in toate meciurile, fetele noastre pleaca cu sansa a doua; sa speram ca vom vedea jocuri de calitate.
            Attached Files
            Last edited by IancuMIC; 4 October 2017, 13:10.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Stiri din tenis

              Marioara Sharapova - Simona Halep 0-2 (2-6;2-6)

              Era si cazul.

              Incurcasi borcanele Don' Iancu.
              Niculescu a luat "nana" de la Peng, Sorana joaca cu Ka. Pliskova.
              Last edited by jonnie007; 4 October 2017, 12:58.
              Keep walking...

              Comment


              • Era si timpul.
                Asta e Simona Halep.
                Felicitari, pentru felul in care a castigat acest meci.
                ...
                Mersi nea gioni, pentru corectare.
                Attached Files
                Last edited by IancuMIC; 4 October 2017, 13:17.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Sincer, am avut ceva emotii pentru setul 2, ca a mai castigat setul 1 fara drept de apel. Felicitari Simona!

                  Comment


                  • Odata cu aceasta victorie, Simona practic a cam batut pe toata lumea. Ea si cu Serena sunt cele mai constante jucatoare din top 10 in ultimii 3-4 sau chiar 5 ani.
                    Keep walking...

                    Comment


                    • As adauga faptul ca victoria Simonei, a venit dupa o perioada mai dificila prin care a trecut in ultimul timp. O victorie de moral care nu trebuia sa lipseasca din palmaresul unei jucatoare care se respecta. As spune ca daca nu venea, trebuia inventata aceasta zi.
                      Ramane ca acesata victorie sa fie gestionata corect, iar aici n-am niciun dubiu; Simona e un exemplu de modestie si bun simt cum ne-am dori sa vedem tot mai des pe terenurile de sport.

                      Ea si cu Serena sunt cele mai constante jucatoare din top 10 in ultimii 3-4 sau chiar 5 ani.
                      Nimic mai adevarat. Trebuie sa fii cat de cat obiectiv, sa pot admite acest lucru.
                      Attached Files
                      Last edited by IancuMIC; 4 October 2017, 14:14.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Cred ca se intoarce vara daca a batut-o halepoaica pe Masha.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Asa ziceam si eu.

                          Sper sa dea de Sharapova, sa o mai invete niste tenis pe machidoanca.


                          Ooups, trebuie sa ne montam la loc cauciucurile de vara dupa meciul asta de tenis.

                          Comment


                          • Deh, scorul e 1-7, asa se vede de la Iasi.
                            Cat despre cauciucuri, la Caracal puteti face ce vreti cand vine iarna, de bucurie ca a batut halepoaica.
                            Nu se termina lumea cu victoria ei, era doar o expresie.
                            Si nu te inflama ca m-am referit la Caracal, pur si simplu sunteti intr-o zona mai calda decat aia unde stau eu.

                            Cat despre meci, s-a batut singura Sharapova. Daca era fotbal, si-ar fi dat autogol.
                            Last edited by mr.K; 4 October 2017, 16:22. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Cu cateva ore in urma scorul era 0-7, acum e 1-7 si numaratoarea continua. Si autogolurile se trec pe tabela de marcaj si conteaza la scorul final. Eu sunt bucuros ca Simona a castigat azi.

                              Trimis de pe al meu V2_Viper_X_plus folosind Tapatalk

                              Ne-a facut ziua de azi mai frumoasa...

                              Trimis de pe al meu V2_Viper_X_plus folosind Tapatalk
                              Last edited by liviunvl; 4 October 2017, 18:49. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Da, numaratoarea continua, va fi 1-8, 1-9 etc.

                                PS: Patetic, in loc sa ai reusite personale, sa-ti faca ziua mai frumoasa una pe care o stii doar de la TV.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google