Stiri din tenis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si iata ca Wozniacki imi tine pronosticu' in picioare. O astept si pe Venus, desi cred ca va avea viata grea cu "tiganca" din hexagon.
    Keep walking...

    Comment


    • Originally posted by jonnie007 View Post
      Si iata ca Wozniacki imi tine pronosticu' in picioare. O astept si pe Venus, desi cred ca va avea viata grea cu "tiganca" din hexagon.


      O bate Venus de se supara Macron

      Comment


      • Cu ajutorul lui polonezo-danezei, machidoanca ramane nr. 1 WTA.

        Comment


        • La 37 de ani sa fii una din cele mai bune!?Felicitari Venus!

          Comment


          • Pacat ca Venus n-a prins-o si pe Halep pe traseu, ca o invata ceva tenis pe romanca impostoare.

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Pacat ca Venus n-a prins-o si pe Halep pe traseu, ca o invata ceva tenis pe romanca impostoare.


              Da...singurul lucru cu care se poate lauda pe 2017 e ca invins-o pe Sharapova,asa ca sa fiu troll

              Comment


              • Deci "am nimerit" pronosticul. Tre' sa ma apuc de pariuri.
                Keep walking...

                Comment


                • Pariaza contra lui Halep, sigur faci bani.
                  Daca o lasa si Cahill, iese din top 10.

                  Comment


                  • Finala de la Singapore;
                    Wozniachi-Williams.
                    Cu alte cuvinte, o finala pe "bune"; adica una care opune cele mai bune jucatoare de la acest turneu. Din pacate, una va trebui sa piarda.
                    Attached Files
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • In finala "voi merge" pe Wozniacki, cu toate ca mi-as dori sa triumfe Venus.
                      Si ca o paranteza, Wozniacki e poate printre cele mai inconstante jucatore din circuitul WTA.
                      La un moment dat disparuse din top 20, daca nu chiar 30 sau mai jos.
                      Keep walking...

                      Comment


                      • La acest turneu a fost la inaltime; alaturi de Halep, Jelena Jankovici, Dinara Safina si Pliskova, Wozniacki se numara printre jucatoarele care au fost nr. 1WTA, fara sa fi castigat vreun GS.
                        Kim Clijsters si Amelie Mauresmo s-au mai aflat in aceasta situatie, dar ulterior acestea au reusit totusi sa castige un mare turneu.
                        Un mare semn de intrebare, pentru cea care se anunta a fi o posibila castigatoare a turneului; G. Muguruza.
                        E drept ca nici Halep n-a confirmat, ba dimpotriva, cred ca chiar a dezamagit.
                        Attached Files
                        Last edited by IancuMIC; 28 October 2017, 21:14.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Punct final, la Turneul Campoianelor 2017; Caroline Wozniacki este castigatoarea de anul acesta.
                          Felicitari castigatoarei, felicitari si celorlalte participante.
                          Pana in ianuarie 2018, Simona Halep ramane nr.1 WTA.
                          Attached Files
                          Last edited by IancuMIC; 29 October 2017, 22:00.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Asteptam eliminarea din primele tururi a nr. 1 WTA, la AO, conform traditiei.
                            Traditiei lui Halep, nu a numarului 1, sa fim intelesi.

                            Comment


                            • Simona Halep teaches Romanian.
                              Subscribe to WTA on YouTube: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=WTALike WTA on Facebook: http://www.facebook.com/WTAFollow WTA on Twitter: h...

                              ...
                              Simona este cel mai elocvent exemplu pentru aceia care spera sa-si implineasca visele prin munca. Este foarte posibil, ca locul ocupat acum sa fie maximum din ce poate da; o limita a unui om. Datoreaza mai mult, cuiva?
                              Munca ei, bucuriile ei.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Ea nu datoreaza nimanui ceva, dar nici poporul roman ii e dator cu ceva.

                                Munca ei = bucuriile ei a.k.a. money
                                Last edited by mr.K; 30 October 2017, 15:15. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google