Stiri din tenis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu cred ca a luadat-o cineva. Doar critici a primit. In fine, pareri si pareri ...
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • Eu cred ca prin sud estul tarii traiesc multi machidoni.
      De cand nu mai e Hagi in activitate, a ramas halepoaica port stindardul lor.
      Cu alta mentalitate, Hagi ar fi putut fi cel mai bun din lume.
      Halep nu e cea mai buna din lume, e doar nr.1 intr-un clasament artificial. Mentalitatea e de cacao.
      Ca a castigat cu fiecare din cele din top. A castigat, problema e de cate ori a pierdut la ele.
      Sau de cate ori a pierdut in meciurile importante. Raspuns: de fiecare data!

      In fine, am acordat suficient timp discutiei despre o persoana neimportanta pentru mine.
      Sa o laude machidonii, doar avem cel putin unul printre noi.
      Nu stiu de ce unii rad de moldoveni, cand inca mai au telegute cu magari in Dobrogea, cum sa nu stea cu gura cascata la una care apare la TV dand cu racheta de pamant!
      Last edited by mr.K; 22 December 2017, 22:10.

      Comment


      • Tenisul, ca si fotbalul, se joaca pe puncte. Azi esti nr 1 maine poate nu mai esti.

        Cum nu putem comenta viitorul deocamdata Halep e nr 1. Vedem ce se intampla mai departe.

        Referitor la Adidas: as zice reducere de costuri, nu-ti mai permiti sau nu mai vrei sa sponsorizezi 2 sportivi si atunci le faci o oferta in limita bugetului si vezi daca accepta. Tinta e minim unul dar daca reusesti cu amandoi cu atat mai bine.
        I have no special talent. I am only passionately curious.

        Comment


        • Stii cat avea Halep pe an de la Adidas?
          1 milion de euro.
          O nimica toata, la nivelul asta. Sharapova avea 12.5 milioane $ pe an de la Nike.

          Cu toate astea, Adidas a aconsiderat ca arunca banii astia sponsorizand-o pe Halep, nefiind reprezentata cum trebuie de o machidoanca ce reactioneaza prosteste pe terenul de tenis. Nu mai spun de fizicul dizgratios, pe care echipamentele Adidas stateau ca dracu.
          Last edited by mr.K; 22 December 2017, 22:36.

          Comment


          • In fine, am acordat suficient timp discutiei despre o persoana neimportanta pentru mine.
            Las-o asea. Te oftici inutil; deja ai inceput sa te certi de unul singur.
            Ti-au explicat destui cum stau lucrurile:
            "Simona Halep a cerut prea mulţi bani de la brandul german, care nu a putut să satisfacă pretenţiile financiare atât pentru Muguruza, cât şi pentru româncă", notează welovetennis.fr.
            Acum, ca d-ta esti un adversar vehement al acestei jucatoare romance, nu e treaba mea si nici a altuia.
            Eu spun sa ne rezumam la discutii despre tenis si sa nu jignim oamenii; nu cred de asta ne-am adunat aici, nu? Suntem totusi pe un forum (privat) nu pe maidan; despre limbaj vorbesc.
            ...
            Astept Australian Open.
            Last edited by IancuMIC; 22 December 2017, 23:00.
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Pai se aude ca Nike a inceput negocierile cu Halep. Deci nu e chiar asa de neatractiva ...
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • Pai, daca nu e atractiva, asta e; vorba lu' nea gioni, o sa se imbrace cu perdele de la Pascani
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Sa vedem daca ajunge la 12.5 milioane pe an.
                  Perdelele-s pentru export, nu pentru corcituri albaneze.

                  Comment


                  • Player listing, la Australian Open. E si Serena.
                    Get up-to-date information on tennis players who are competing in the Australian Open 2022 including their career rundown, match highlights and top moments!
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Si daca ajunge la 12.5 milioane sau 100 care e ideea?!
                      Ce treaba are coada vacii cu stampila primariei?
                      Aici discutam de tenis, nu de contabilitate.
                      Nu e buna Halep, ca n-o mai plateste Adidas sa le poarte echipamentul. E logica serioasa asta!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Nu e buna Halep, ca n-o mai plateste Adidas sa le poarte echipamentul. E logica serioasa asta!
                        E viceversa.

                        Comment


                        • Stiri din tenis

                          Pai viceversa nu sta in picioare din moment ce e pe 1 WTA. Conjunctural sau pe merit, tot nr. 1 WTA este.

                          Si ca sa fim la subiect:
                          IMG_3058.jpg
                          Last edited by jonnie007; 23 December 2017, 16:08.
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Frumos jocul Simonei Halep.
                            ...
                            Maine, tot in demonstrativ la Hua Hin, Thailanda:
                            Simona Halep-Ka. Pliskova.
                            J. Ostapenko- J.Konta.
                            Last edited by IancuMIC; 23 December 2017, 17:29.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Intamplatoare victorie! [emoji16]
                              IMG_3062.jpg
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Mda, am vazut; bun si acest meci al Simonei.
                                Una peste alta, sa nu uitam ca e un amical; meciurile pe puncte au totusi alta incarcatura.
                                Sa asteptam primele meciuri oficiale ale sezonului, cand vom vedea daca Simona e capabila sau nu, sa atace vreun mare turneu anul acesta.
                                Urmeaza Shenzhen Open.
                                The official website of the Women's Tennis Association. Rankings, live scores and more!
                                Last edited by IancuMIC; 24 December 2017, 17:12.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google