Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata, am facut soc (hipotermic).

    Blatisti de dinamovisti ce sunteti .

    Daca puneti palmaresul lui dinamo aici trebuie sa mai adaugati ceva sa fie de 10 caractere .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • In special meciurile cu steaua au fost blat, alea in care a batut dinamo )))
      @Eu4yas stii cum se bate fasolea? Cam asa bate si dinamo pe steaua.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by yrman View Post
        @Eu4yas stii cum se bate fasolea? Cam asa bate si dinamo pe steaua.
        Dar tu stii cum se elimina fasolea??? Cam asa se elimina si Dinamo din mai toate cupele europene cu ""fum/vant"" mult si vorba multa ca sa nu se mai prinda si altii de dezastrul lor in aceste cupe europene...Pana una alta mai visati si voi la CL

        Comment


        • dusi sunteti tata)))))))....bob de orez bob de mac))))))))))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Mariane probabil iar va cade mancarea greu la stomac, asa cum a cazut si mielul de Paste.... sa nu ramanesti constipati Doamne Fere! Dupa aia o sa il tineti in voi precum in bancul cu ungurul... 9 luni ...
            sigpic

            Comment


            • Baieti, va rezolv de bilete la finala???
              Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

              Comment


              • E adevarat ca vor fi trei tipuri de bilete....rosii pentru noi, albastre pentru stelemisti si galbene pentru brasoveni?

                Comment


                • Daca mai erau 15 etape ajungeam sa ne batem pentru locu 10 ...trist ..si gazul e mai usor ca steaua

                  Originally posted by PCH View Post
                  E adevarat ca vor fi trei tipuri de bilete....rosii pentru noi, albastre pentru stelemisti si galbene pentru brasoveni?
                  ))))))))) buna asta
                  Last edited by DISSSEL; 14 May 2011, 12:04. Reason: Automerged Doublepost
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Da mah,,,este adevarat,,si se intra numai cu CNP-ul si biletul pe stadion.
                    Adica,,nu ai C.I dupa tine nu intri pe stadion si nu iei bilet,,iar biletele vor fi rosii pt caini,albastre pt stelisti si galbene pt restul de spectatori!

                    Comment


                    • Cel putin asa au spus aia aseara la TV!

                      Comment


                      • Rapid in E.L. cu o etapa inainte de final! Ole ! Ole ! Multumim Rapidule!

                        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Da, este cu mult mult mai adevarat palmaresul nostru decat al vostru, noi am obtinut pe teren si numai pe teren totul! si nu inteleg afirmatia ta, am spus eu ceva de palmaresul lui Dinamo, l-am insirat pe aici, vrei sa blochez forumul daca fac asta? )) momentan "palmaresul" stelemelei este insirat, asa ca mergi cum poti!

                          .........:
                          Sefu, referitor la faptul ca spui de Steaua a fost a lui Ceausescu si ca palmaresul e nu stiu cum, iti recomand sa citesti mai cu atentie cum s-a infiintat dinamo si cum a luat niste titluri pe vremea comunistilor. Curati ca lacrima.

                          Daca palmaresul Stelei e un pic gri cum spui din cauza modului in care a fost obtinut, accepta ca al lui dinamo e de culoarea pe care o are unul care a cazut in buda pana la gat.

                          Oricum, ne certam degeaba, vad ca deja ati castigat cupa de vreme ce nu va convine data disputarii Supercupei.
                          V-a cumparat Borcea iar gazonul pentru Cupa? Se pare ca a uitat ca jucati cu Steaua, nu cu Victoria Bucuresti ca pe vremuri.
                          dinamo+Victoria Bucuresti=mafia fotbalului romanesc comunist.
                          Steaua=singura sclipire a unui fotbal ce traieste din realizarile unei singure echipe.

                          Pana una alta, sa stam linistiti si sa vedem care castiga titlul in seara asta.

                          Iar dinamo o sa joace in CL cand ca o sa isi duca nepotii mei nepotii lor la stadion.
                          Last edited by mr.K; 15 May 2011, 08:59. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Originally posted by yrman View Post
                            In special meciurile cu steaua au fost blat, alea in care a batut dinamo )))
                            @Eu4yas stii cum se bate fasolea? Cam asa bate si dinamo pe steaua.
                            Hai lasa-ma ca se juca dinamo - Steaua, STeaua iesita din lupta pt titlu, voi va bateati cu rapidul.
                            Ritli in poarta, lovitura libera 22-23 metri, pana mea, nu mai stia cum sa dea zidul la o parte. .
                            2-0 pt voi a fost scorul dar nu-mi mai amintesc bine anul .

                            Fasolea ce-i drept se bate, problema este ca bobul se-ntareste si s-ar putea de data asta sa va ia ceva timp.
                            Vom vedea.

                            Like la postul lui mister K. I-a dat lui muci in ceai de l-a julit!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Daca palmaresul stelei este un pic gri pesemne ca ai probleme cu culorile )
                              Pentru mine, palmaresul stelei si steaua sunt egale cu multimea VIDA!

                              Comment


                              • Uite aici sensul multimii vide:

                                Daca notam multimea Champions League cu A si multimea dinamo cu B (multime chiar de-s cativa pe tot globul), atunci A intersectat cu B= multimea VIDA.
                                Si asa va ramane pentru urmatoarele secole.

                                Originally posted by PCH View Post
                                Daca palmaresul stelei este un pic gri pesemne ca ai probleme cu culorile )
                                Pentru mine, palmaresul stelei si steaua sunt egale cu multimea VIDA!
                                Mai bine palmares gri de de c...cao.

                                PCH, m-am enervat si va dau la ziar, na.

                                Ministerul de Interne a înfiinţat în 1948 clubul Dinamo, cea mai influentă echipă din istoria fotbalului românesc.

                                Roş-albii au pus bazele legendarei "Cooperative", dezvoltând în intervalul 1948-1989 o reţea de zeci de cluburi-satelit


                                Ia citeste Prosportul de luni.
                                Last edited by mr.K; 15 May 2011, 13:14. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google