Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si totusi pot exista gesturi frumoase si intre cele doua rivale.

    http://www.sport.ro/cupa-romaniei/vi...-munteanu.html
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • PCH, te bucurai ca ai scapat de uscaturi in echipa. Uite aici si plangi:

      După Marius Niculae, şi Pulhac va reveni la Dinamo. Echipa sa, Hercules Alicante, a retrogradat din Primera Division şi nu-l va transfera definitiv

      Sau acum e bun Marius Niculae? Iar Pulhac o fi slabit............

      Comment


      • Pulhac chiar a fost bun inainte de accidentarea aia de acum 2 ani, dupa aia s-a cam taiat. Pe vremea respectiva il puteam pune in primi 3 fundasi stanga din campionat. Daca i-a venit mintea la cap in Spania si are chef de munca sunt sigur ca poate face lucruri bune. Daca mai punem la socoteala ca nu aveam fundas stanga, decat pe speriatu ala de Bordeianu ar putea fii de bun augur.
        sigpic

        Comment


        • Pai vad ca in Spania Pulhac nu e bun la Hercules nici pentru Segunda.
          Lasa ca-i bun la dinamo. Cu el si cu Moti va innodam mucii in sezonul viitor.
          Ii sa Moraes cap in cap pe astia doi numai cu fente din corp.
          Last edited by mr.K; 13 May 2011, 10:40.

          Comment


          • Revin si pleaca aia, da-i doamne iarta-ma! Eu nu vreau sa mai intru in polemica cu vOI, treaba e simpla, in ultima vreme va cam batem dar asta nu conteaza intr-o finala de cupa, consider ca nu exista favorita si chiar inclin balanta catre vOi, prea v-am ars in ultima vreme si e posibil sa ne taiati craca cand e lumea mai draga, tocmai de aceea consider ca trebuie sa asteptam acest meci care sper sa se ridice la nivelul numelor celor doua cluburi si sa nu mai fie o pierdere de vreme!
            Despre meciul de aseara, bistrita a venit cu copiii, Dinamo a jucat cu rezerve...jocul echipei a fost bun, am vazut pase, calcaie, goluri, ratari....echipa merge! Problema la noi ramane lipsa de concentrare in aparare, daca se rezolva acolo suntem ok! Mi-a placut Paun, consider ca e peste liviu ganea si mi-a mai placut faptul ca au dedicat prima reusita lui Nesu! Inca o data il remarc pe Balgradean, foarte bun portar! are si joc de picior foarte bun, are si tupeu si reflexe, e un portar pe care il aseman cu Lobont (care e posibil sa revina acasa).
            Sa revin la Nesu, treaba e cam naspa, au trecut deja 3 zile de la accident si inca nu isi simte membrele, nu e de gluma! imi pare rau pentru el si sper sa isi revina complet in cel mai scurt timp, pentru ca imi da impresia ca este un om bun, linistit, la locul lui si din pacate doar astia traiesc nenorociri, toti drogalaii si dementii nu au probleme si oamenii buni o patesc! in fine...Hai Dinamo!

            Comment


            • Cu cine? Cu Balanel si cu CeRe Tanase? Hai sa fim seriosi, noua ne trebuie vreo 4-5 jucatori da voua va trebuie mai multi.
              sigpic

              Comment


              • Il luam pe Torje ca stie sa cante.

                Comment


                • Cu Ronaldica

                  Lasa-i ma sa se agite zilele astea, ca ii linisteste Torje, Alexe, Paun, Bakaj, Danciu, Barboianu imediat, mai au putin ....noi suntem DINAMOVISTI si trebuie sa ne comportam ca atare! Sti cum e, cainii latra - ursu trece! asa si ei...atat au, vorbaraie multa, e psihica treaba, cand nu ai rezultate, cand nu esti puternic incerci sa inclini balanta asa! il mai vezi pe ivan pe aici?! ieri scria letopisete! )

                  Comment


                  • Paun-mama ce tare sunt, parca am marcat odata demult contra Stelei. Bine, eram la Poli Iasi atunci, dar m-am cam saturat si de dinamo2.
                    Bakaj-io nu joc pentru bani, pur si simplu imi place sa alerg, in Albania tata e miliardar din vanzari de arme
                    Danciu: oare cand pot iesi la pensie anticipat?
                    Alexe: ma, bine ca a renuntat Florescu la numarul 10, sa-l pot lua eu. Cand oi ajunge, peste vreo 10 ani, chiar de o sa stau rezerva, tot numarul 10 vreau
                    Barboianu: a plecat Mititelu cu bodyguarzii?
                    Torje: baga-mi-as, am cantat degeaba, nea jiji nu mai da banii odata pe mine? Hai jiji, n-ai 100 de mii de euro?

                    Eu sunt curios ce echipa va avea dinamo anul viitor. Dar mai ales ce antrenor de soi? Rednic probabil.

                    Comment


                    • @yrman, ce-ti spuneam, ei sunt foarte interesati de Dinamo si jucatorii nostrii! ma bucur ca ii cunoasteti asa bine, in schimb eu pot spune asta:

                      "Cine p.... mea e steaaaaaaua, toti t..... o iubeeesc!"

                      Apropo de asta, cica au facut misto de poporosanu cativa colegi ai lui ca a dat autografe si manusile catorva suporteri la ultima deplasare....cica "ce ai dat ma alea taranilor alora"....pana si jucatorii stiu asta

                      Comment


                      • Originally posted by Niki B View Post
                        Mariane, le ai cu fotbalul tati, nu gluma!
                        Vreau sa se retina doar doua lucruri:
                        1. daca Dinamo lua bataie, era umilinta suprema
                        2. daca Dinamo a invins, sunt penibili
                        Originally posted by PCH View Post
                        il mai vezi pe ivan pe aici?! ieri scria letopisete! )

                        of of of Nici nu m-am trezit bine si voi ma faceti deja sa rad cu lacrimi
                        Mai Niki mai,,,daca voi nu intelegeti o caterinca buna asta e,,,asta a vazut si FINU si Disssel,,restul e Can Can!

                        Pch ,,ati jucat cu niste scolari din curtea scolii ..adica o MIUTA..iar dupa cum a subliniat bine colegul tau de suferinta Niki...
                        daca Dinamo lua bataie, era umilinta suprema

                        Comment


                        • moooaaaamaaaaa, deci esti de coma, pe cuvant!

                          Pai daca n'am pus emoticonuri asta inseamna ca nu am inteles ca'i caterinca? ))

                          Nu dom'le, nu'i asa, stiu si PCH si Eu4yas ca am mai vorbit cu ei... dar aia agitati mai mult tot stelistii sunt.


                          A, si vezi ca ceea ce ai bolduit tu mai sus, este un citat... tot DIN TINE!
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Mariane, fa-ne sa ne fie dor de tine!

                            Comment


                            • Omule sa va pregatiti blana aia si sa va aratati si coltii,,ca de data asta vii taiem de la baza,,de fapt ii scoatem ,,ca la dentist,,si atunci o sa ne fie dor de voi.

                              Ps...apropo..pe unde mai jucati si voi in afara de LIGA LU" MITI ????

                              Comment


                              • pe play station , se pregatesc pentru champions legue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google