Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Niki- absolut ai dreptate! nu se poate face performanta cand te conduce un facocer cu 8 clase.
    ubi concordia ibi victoria

    Comment


    • Sustin si eu postul.

      Aveti toata etapa de peste 2 saptamani. Daca va hotarati puteti sa pronosticati de pe-acum.

      Gaz Metan - Rapid cred ca este derby deja .
      Attached Files
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Eu zic sa pui tot meciurile primelor 6-7 echipe! adica pana la steaua! Otelul, Poli, Vaslui, Dinamo, Gaz, Rapid, Steaua, si CFR!
        parerea mea!

        In Bosnia...uoooof, nu stiu ce sa zic! Avem un lot bunicel, cu putin noroc putem bate!
        pe cine sa batem ??
        sper din inima sa bata...dar nu cred
        sper sa dea mutu vreo 2 boabe , asa de revenire

        Comment


        • O sa fie destul de greu! Sper sa facem si noi odata un meci bun si sa castigam toate punctele, da-o naibii ca nu jucam cu Germania sau Brazilia in deplasare )

          Comment


          • n`am profitat sa ne suim pe francezi cand erau ei tulburati , acuma ne mananca de vii iar.
            bosnia nu mai e ce era o data , e greu cu ei , eu zic ca luam bataie.
            iti trebuie mai multi jucatori cu sange in cojones , nu doar mutu si chivu , multi dintre ei nu stiu si nu reusesc sa faca un dribling reusit in 90 de minute.

            Comment


            • asa e....si eu ma gandesc ca mai repede facem egal sau pierdem, dar poti sa sti!

              Comment


              • zic eu ,ca, pe langa jucatori ne mai trebuie si" bulan" .
                ubi concordia ibi victoria

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Timisoara arata bine iar Zicu este in mare forma se pare. Maestre, ok, sunteti peste noi, cred ca meciul direct va conta cel mai mult intre Steaua si Dinamo. Speram sa avem de castigat noi dar mai este mult pana departe.

                  Steaua s-a miscat binisor, in schimb dupa marcarea golului au facut pasul inapoi si nu prea inteleg de ce. Cum sa te retragi in momentul in care joci in Ghencea cu pubblic in spate? Mie unul mi se pare inadmisibil. Ce n-as da sa am si eu pe mana o echipa cum are Steaua acum.

                  Niki B si Roy au 4 din 5, sunt performeri. Daca mai vreti mai putem continua jocul asta.
                  Multumesc mult ca m-ai bagat si pe mine in calcule si pronosticuri.Marturisesc ca nu am pariat niciodata la meciuri cu toate ca incet-incet imi surade ideea cand vad ce "performante" am.

                  @Niki B,da sunt stelist,ai intuit bine....
                  Sunt de acord cu continuitatea jocului nostru.
                  Iar "imi plac" mult dinamovistii,cum au ceva un rezultat,cum devin visatori...

                  Comment


                  • Pai ce-i viata, un 10% visare si restul crunta realitate.
                    Vine CL, poate. Daca nu cumva iar le va lipsi ghinionul, si vor manca bataie de pe la codasele clasamentului.
                    PS: daca nu intelegeti ce am zis mai sus, marturisesc ca nici eu, dar il putem suna pe Borcea.

                    @eu4yas, mergem mai departe cu pronosticurile, etapa intreaga, daca tot nu te-a durut mana. Macar pe noi sa nu ne doara ceva, ca pe Dodel il dor toate.
                    Cum naiba sa lipseasca asta echipei, ce, e Hagi cumva? E la fel ca Szekely, bun in alta parte-prost la Steaua, fara responsabilitati clare, de capul lui pe teren.
                    Pana si Ibrahimovici face faza de aparare la Milan.
                    Last edited by mr.K; 21 March 2011, 12:56.

                    Comment


                    • Originally posted by ROY View Post
                      @Niki B,da sunt stelist,ai intuit bine....
                      [...]
                      Iar "imi plac" mult dinamovistii,cum au ceva un rezultat,cum devin visatori...

                      Daca erai obiectiv, aveai 5 din 5. Corect?


                      Eu sunt dinamovist, dar nu visez cai verzi pe pereti cand vad in ce mocirla se scalda insa se cred buricu' pamantului.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Lasa-i sa viseze, dar macar visarea asta sa le dea entuziasm in joc. Sapt trecuta toti stelistii erau veseli ca sunt in clasament peste Dinamo acum.... mucles liniste totala, iar incepem cu amintirile din copilarie de john branch.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Eu4yas View Post
                          Deocamdata in clasament este peste Dinamo. Aceeasi treaba, se pare ca dinamovistii sunt fericiti daca bat Steaua in meciul direct, nu conteaza daca in clasament sunt la retrogradare.

                          Lipsiti de ghinion domne, lipsiti de ghinioni, cum le mai scoate Borcica asta, mare figura .
                          Originally posted by ROY View Post
                          da,suntem peste voi in clasament si asta conteaza in secunda asta.aveti si voi momente penibile destule,blocam si forumul Sandero daca le scoatem la iveala...
                          PCH,mie imi place mult filmuletul asta...http://www.youtube.com/watch?v=7Lq8WTDwLlc
                          O seara faina!
                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Bravos pt filmulet. Ce-i drept au trait niste momente grele rau de tot. "Viata de caine" .

                          PCH, lasa tati, nu mai fii suparat. Ati fost lipsiti de ghinion . Cat imi place replica asta. Of doamne .
                          Originally posted by mr.K View Post
                          Un punct e mai mult decat niciunul. Cum era la finalul anului, cand la egalitate de puncte, va laudati ca datorita unui gol in plus marcat erati peste Steaua.
                          Reclama CEC din era comunista: Azi la banca pui un ....leu ( punct), maine el va scoate pui.
                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Ahahahahhahahahahhahahahha!

                          Ma faci sa zambesc. La noi totul este noroc, la voi este cultura, arta si maiestrie. Te invit sa mergi cum poti.

                          Eu zic asa, pe Vaslui ii batem si cu Poli cred ca iese egal, daca nu cumva ii batem si pe ei.

                          Tare curios sunt si eu daca vei mai posta tu aici. Vezi ca esti mai aproape de locul 14!
                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Doar ghinionul v-a lipsit. Ma faci sa repet unele chestii si urasc lucrul asta.

                          Peste 2 etape vei fi pe locul 10. Beware!

                          P.S. Nu glumesc deloc.
                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Ma, vedeti cum sunteti?

                          Cand am jucat cu voi in tur ne-ati batut da?

                          Bun. I-am spus atunci lui PCH, "bai, am fost peste voi, v-am jucat, voi ati avut 2 suturi si-ati dat 2 goluri".
                          El imi spunea atunci, ca ce vrei domne, v-am calcat in picioare etc etc etc. Baliverne.

                          Acum se vaita ca a avut ocazii si etc etc etc, si vezi doamne echipa joaca. Pai cum e? S-a-ntors roata nu?

                          Nu va convine cand n-o bagati in poarta, este? Asa nu mi-a convenit nici mie in meciul tur, echitabil era macar un rezultat de egalitate.

                          Maestrul PCH sa taca, puteti sa nimeriti 7 bare si sa jucati voi tiki taka, suntem deasupra.

                          vai ce ma amuza posturile astea...vaaaaaaaai, vai vai vai vai vaaaaai! AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

                          cica ce conteaza domne ca e Dinamo peste noi, are doar un punct.....pai uite ca punctul ala pus la cec scoate pui!

                          e un proverb, "Cine rade la urma, rade mai bine"... e taaaare adevarat!

                          NU SE AUDE NIMIC din zona ghencea...saptamana trecuta pe vremea asta era iures aici! Blocasareti forumul ca erati peste Dinamo!
                          Last edited by PCH; 21 March 2011, 14:33.

                          Comment


                          • O saptamana voi, o saptamana noi.
                            La etapele cu numar par iese Steaua inainte.
                            Ne vedem la borna 34.

                            Comment


                            • mor .....etapa viitoare e posibil sa nu! aveti meci greu! poate dupa! dar e tare faza!

                              Comment


                              • )))) PCH ule esti criminal ma )) am ras cu lacrimi la fiecare post al tau
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google