Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ))))) parca vad o reclama la un vin prost .....facand o paralela..
    ...cine i a dat mai ban colegului de la Pitesti??!!!.....taiei ma si netu 2 saptamani))))
    ..citesc si ma minunez unii chiar cred ca forumul e locu din spatele blocului unde ragaie , scuipa si "discuta" diferite subiecte "inteligente"
    on topic - ..probabil din aceeas cauza nu o sa ajung pe stadioanele din romania decat atunci cand la un steaua - dinamo o sa se intre pe o singura poarta in acelasi timp; cu copii de mana sau cu prietene ....ca in tarile CIVILIZATE
    .. dar asta e doar o fantezie de a mea)))
    ... din pacate rromania mai are mult pana acolo...

    Originally posted by CataFOF View Post
    ba ce gol v`a dat vasluianul ma , mai ceva ca in campionatele tari
    Fofule ce e frumos e frumos ..
    Last edited by DISSSEL; 21 March 2011, 01:26. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Prefer sa intru pe stadion cu intra cei de la Milan la un meci cu Inter! cum sa intru pe aceeasi poarta cu oile? Doamne pazeste!!!

      In alta oridine de idei, pe ce loc e steaua?, haideti baieti, FACETI VALURI ca sunteti peste noi

      Cristi, eu ti-am zis sa nu mai bati campii ca ajungi in situatii PENIBILE, exact ca asta de acum!

      Comment


      • Da oameni buni. Dinamo are fix un punct in fata Stelei, are acelasi numar de puncte ca Gaz Metan si e la 11 puncte de lider.
        Somn usor la toata lumea din capitala. Anul asta e mort. Vad ca Vasluiul si Otelul au cel mai bun program de investitii.
        Cand jiji va invata ca merita sa platesti mai mult unii jucatori, sa ai 2-3 in echipa ca Wesley sau Adailton, atunci va fi si Steaua cum vreau eu. Pana atunci, Dodel, Banel .........................
        Ma bucur ca si Dinamo e pe acelasi traseu, macar.
        Last edited by mr.K; 21 March 2011, 09:48.

        Comment


        • Daca te uiti cu o pagina in urma o sa vezi ce BAIRAM ati facut saptmana trecuta cand prin mare noroc ati trecut pentru cateva zile peste noi in clasament! Voi aveti voie sa bateti campii, eu nu!

          Incep si eu, ce conteaza, cu un punct sau 15 suntem peste voi!

          Daca tu spui ca este an mort pentru capitala, eu iti spun ca te inseli! Avem doua echipe cu sanse reale la Cupa Romaniei si eventual supercupa iar campionatul nu e jucat inca!

          Vreti nu vreti, ora exacta, si in fotbal, tot din Capitala se da!

          P.S. Dinamo nu are Dorei in echipa, gen Tanase, Banel si alti pokemoni, Dinamo a renuntat la margaritescu, batzi, printi si alti pseudo-fotbalisti si joaca cu tineri gen Torje, Alexe, Ganea, Gaman, Barboianu, Bakaj.....ati vrea voi macar 2 dintre jucatorii astia!
          Last edited by PCH; 21 March 2011, 09:53.

          Comment


          • PCH, in fiecare an Dinamo isi face echipa noua si se pregatesc de CL. Incep sa ma plictisesc.

            Imi pare rau de Steaua. Dar cand e jiji conducator si nu se ridica macar jumatate la nivelul lui Porumboiu...............asta e, n-ai cu cine, bre.

            Sa castige Otelul, cu toate ca prefer Vasluiul, dupa mine are cel mai valoros lot.

            Comment


            • Eu sunt sigur ca nu o sa castige nici Vaslui si nici Otelul! o sa mai vorbim!

              Pai vaslui, daca vrea sa fie campioana trebuia sa castige in ghencea, clar! nu au fata de titlu!

              Hai ca vine si meciul din Bosnia, o sa ne linisteasca rau ))!

              Comment


              • Timisoara arata bine iar Zicu este in mare forma se pare. Maestre, ok, sunteti peste noi, cred ca meciul direct va conta cel mai mult intre Steaua si Dinamo. Speram sa avem de castigat noi dar mai este mult pana departe.

                Steaua s-a miscat binisor, in schimb dupa marcarea golului au facut pasul inapoi si nu prea inteleg de ce. Cum sa te retragi in momentul in care joci in Ghencea cu pubblic in spate? Mie unul mi se pare inadmisibil. Ce n-as da sa am si eu pe mana o echipa cum are Steaua acum.

                Niki B si Roy au 4 din 5, sunt performeri. Daca mai vreti mai putem continua jocul asta.
                Attached Files
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Continuam si etapa viitoare, dar cu toate meciurile in lista.

                  Roy cred ca e stelist, de nu a mizat pe Dinamo... era clar.
                  Eu nu stiu de ce m'am bazat atat pe Rapid, mai ales ca vazusem meciul din etapa trecuta.

                  Cel mai mult ma bucur ca am ghicit scorul corect la Steaua - Vaslui, dar imi pare rau ca n'am jucat la pariuri.
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Eu am luat Rapidul pentru ca au pierdut puncte importante inaintea meciului asta si ma gandeam ca le recupereaza aici! M-am inselat....daca bagam la pariuri puneam la steaua X2....dar tot ma scotea rapid!

                    Comment


                    • Sigur toate meciurile? Mi-e sa nu ne tepuim in ultimul hal . Mai ales cand se joaca spre exemplu Victoria Branesti - Pandurii Tg. Jiu io sincer sunt in ceata .
                      Eu am fost super convins de Rapid ca va lua bataie. Nu stiu de ce dar am fost sigur. Si cred ca si alte echipe vor mai pierde puncte la Bistrita, e greu acolo si Manea stie treaba totusi.
                      Niki la Steaua chiar ai fost bun, bravos.

                      Pentru Bosnia ce spuneti? Luam sau nu bataie?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Tati,cu cine vrei sa castigi? cu Szekely,cu Bonfim,Tanase,Bicfalvi? nici o sansa!! si l-am auzit pe g.b.:daca juca Tanase,nu aveam nici un stres! cum sa-ti pui baza pe indolentul ala cu fata de ceapist?!
                        ubi concordia ibi victoria

                        Comment


                        • Da Cristi, toate meciurile. In felul asta sunt mai multe variante pt. cei care joaca si se poate face o departajare mai clara. Pentru ca daca sunt doar 5 meciuri, dintre care 2-3 clare, nu mi se pare ca facem mare branza cu pronosticurile noastre.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Dragos, sincer nici nu bag in seama ce spune patronul. Singurul lucru care ma face sa ascult vreo declaratie a sa este faptul ca ma distreaza si zambesc. Atat!

                            Ma mir naiba cum acesti jucatori au fost asa de buni inainte? Szekely bun, acum s-a dus. Si Tanase misca, alerga, s-a ales praful, ceilalti la fel, pe la echipele care-au fost miscau, ce mama masii se poate intampla cu ei?
                            De Bicfalvi nu ma leg ca si inainte si-acum tot din topor este.

                            Ok Niki, le punem ca nu-mi cade mana .
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nici daca vine Murinho principal si Ferguson secund, la Steaua tot n'o sa se intample nimic atat timp cat antreneaza Becali.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Eu zic sa pui tot meciurile primelor 6-7 echipe! adica pana la steaua! Otelul, Poli, Vaslui, Dinamo, Gaz, Rapid, Steaua, si CFR!
                                parerea mea!

                                In Bosnia...uoooof, nu stiu ce sa zic! Avem un lot bunicel, cu putin noroc putem bate!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google