Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oooo nuuuu nu are cum sa fie fulgeru bragadiru campioana. Hai Otelu!!!!
    sigpic

    Comment


    • Daaaa. Pana una alta, lasa titlul, inca nu stiu pe ce stadion va juca Dinamo, la anu'. Probabil ca la Giurgiu.

      Comment


      • @PCH: Bai eu nu ma refer la astia 2. Cred ca in campionatul viitor ii vedem direct la echipa a II-a. Ti-ai gasit pe cine sa-mi fie ciuda, pe Gaman si Barboianu. Vai!!!!!! Ce-au demonstrat astia 2 de vezi tu ca aveti super echipa acum? Au ocupat vreun loc fruntas prin clasament sau au dat din coate pt evitarea retrogradarii?
        Niste pusti fitosi invatati de barbugiul de Piturca sa semneze niste hartii. Manipulare teribila din partea bretonatului care nu vrea altceva decat sa castige bani furand.
        Mergand mai departe cu acesti pseudo-jucatori de fotbal sincer preferam sa-i vad pe Marius Niculae, Bratu sau Fl. Petre la voi in echipa decat pe impiedicatii astia. Macar aia erau caini adevarati si stiau ce-nseamna Dinamo. Astia 2, niste neica nimeni, sunt convins ca dupa o infrangere o sa-i doara la basca sau sub coaste. Cred ca se rasuceste Haldan in groapa cand vede cine-i la Dinamo acum.
        Eu m-am referit strict la jucatorii care i-ati luat de-alungul timpului de la Craiova, in special era Netoiu.
        Numai tu iti poti imagina ca veti defila si veti castiga campionatul la 10 pcte distanta, vise umede.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Stadion avem, nu-i bai! Jucam si in curte la Sincai, ca avem echipa!

          Cristi, o dai la intors acum? cica ce au facut aia, pai au 22 de ani si sunt jucatori extrem de buni po posturile lor! bine ca a facut Elton, Toja, Martinovici sau Gardos treaba! nu vezi ca aberezi! Torje ce a facut pana sa vina la Dinamo? Nimic! acum e cel mai bun fotbalist din campionat. O sa ai raspunsul intrebarilor tale in viitorul apropiat!

          Cat despre cei trei mastodonti de care ai vorbit...Marius Niculae a fost la Dinamo pana acum 2 luni, cred ca si Lobont are mai multe goluri in tricoul alb-rosu decat el! Fl Petre nu mai poate juca la Dinamo, are o varsta si nu il poti tine pe Torje pe banca sa joace bunicul ala, doar tu puteai spune asa ceva, iar despre Bratu ma abtin....ala mai putea juca mult la noi dar asta e!

          Intr-adevar, Haldan cred ca s-ar intoarce in mormant daca ar iesi sa vada ce se intampla acum la Dinamo!

          Comment


          • Ce mi-e Sincai ce mi-e groapa voastra, totuna e.

            Gardos + Martinovici au vreo 7 facultati peste astia 2 ai tai stai relax. Plus ca la capitolul seriozitate cred ca le da rusine astora doi.
            Toja a dat o pasa de vreo 15 mil de euro si cu asta cred ca si-a scos banii iar de Elton nu am ce zice, nici nu prea a fost lasat sa joace de nebun.

            Cand am spus de cei 3, m-am referit strict la spirit, la a sti ce-nseamna culorile unui club "mare" precum al vostru. Vad ca vorbesti de Marius Niculae, sa-nteleg ca nu mai e bun acum? Ba, macar ala isi dadea viata pe teren nu mortaciuni ce-aveti in curte acum. Fl. Petre la fel, io cred ca-l face pe Torje la viteza si-acum ma!!!!
            Iar Bratu, cred ca face cat toata echipa asta a voastra la un loc.

            Si de unde si pana cand e Torje cel mai bun din campionat? Iar aberezi? Vezi de treaba ca sunt altii mai buni ca el, mai vezi si pe la Otelul, sunt multi tineri fara "arfe" de fotbalisti care stiu sa joace, nu sa mimeze fotbalul si-apoi sa-si inece amarul in abur de alcool si miros de fofoloance.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • vai, cat poti sa bati campii!

              marius niculae a jucat bine inainte sa plece la sporting si la sporting! ATAT! tu nu intelegi ca mi-a mancat ficatii si el si zicu, de print nu mai zic! NU ALERGA DELOC!!

              de comparatia torje-fl petre nu comentez! unu are 20 de ani altu 60!

              jucatori care vin cu sufletul pentru culori, pentru istorie nu mai exista de mult! eu nu il uit pe Dolha, cate !@#$#@ ne arata pe giulesti! lua fanionul de la corner cand dadea rapid gol si ne impusca! si acum e mare caine!


              serios, bati campii rau de tot!
              Last edited by PCH; 18 March 2011, 12:26.

              Comment


              • Ii bat nu? Ii bat rau nu? Cum sa-i bat daca nu aveti in curte decat niste toroape care se dau caini si pe la spate sunt maimute?

                Daca eram patron eu n-as fi luat asemenea jucatori, gen: Dolha, Lobont, Gaman, Barboianu, Torje, Bostina, Andrei Cristea, Danciulescu, Catalin Munteanu.
                Dupa ce v-au aratat niste degete mijlocii, dupa ce faceau trenuletul si ridicau piciorul in semn de urinare langa copac, acum voi le scandati numele.

                M-a frapat o super fraza a lui Barboianu: "Am ales Dinamo pt ca m-a impresionat proiectul de-aici". Deci baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, baaaaaaaaaaaaaaa, ca si cum Barboianu ii face un serviciu lui Dinamo ca joaca in Stefan cel Mare. Bah, daca era Kirita si Haldan acolo io cred ca-l puneau sa stearga toate scarile stadionului, wc-urile si-apoi sa lustruiasca ghetele vreo 3 sezoane de-aici inainte la toti jucatorii.

                Pai bah, imi amintesc de Radoi cand a venit la Steaua, citeam demult in gazeta: "Cand am venit la Steaua, l-am prins pe Belodedici. Mi s-a facut pielea de gaina, am spus buna ziua, si m-am asezat in vestiar langa cosul de gunoi".

                Bai nene, il prefer de 10.000 de ori mai mult pe Gardos de la Chiajna, decat pe Barboianu, Gaman, Torje si etc!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • nici cu steoaia nu mi e rushine...cu tanase, bilasco,banel)...cred ca vor sa refaca scheletul ala cu mutica, rachita)...aq lasand gluma la o parte fotbalul nostru e la pamant..avem talente dar nu avem bani sa le tinem in campionat...cum apare unul bun il si ia giovanni si l duce in afara..cu toate astea dinamo a fst cam singura echipa care cam tot ce a vandut a fost din pepiniera proprie..steaua merge pe alt principiu...cumpara si vinde mai departe dar pierde la bani...sa vedem etapa asta ce o mai fi

                  Comment


                  • Cristi, te inteleg! Asta e situatia....nu mai sunt fotbalisti precum Giani Kirita! vai cum era ala, si cum il iubesc!

                    azi fotbalul este o afacere! nu vezi, suntem profesionisti mergem oriunde! huuuuuoooo

                    voi parca aveti doar jucatori "trup si suflet" pentru culori...ai sictir!

                    Gardos imi place, e bun jucator!

                    Radoi e din alt film, ala e baiat simtit, jucator bun, a stiu ce vrea de la viata!

                    Comment


                    • la steaua fara tradatori ... bostina, danciu, munteanu, lista continua cu andrei cristea, dennis serban, sabin ilie, gica popescu ...mai continui?)

                      Comment


                      • Danciulescu.......
                        Il capitano.

                        Comment


                        • Originally posted by 88ZKO View Post
                          la steaua fara tradatori ... bostina, danciu, munteanu, lista continua cu andrei cristea, dennis serban, sabin ilie, gica popescu ...mai continui?)
                          Pai si cum dracu ati putut sa-i acceptati? Cum?

                          De la voi la noi cred ca-i numeri pe degete, Dobos, a mai fost inca un fundas parca, si Danciulescu care a fost gen traseista.
                          Voi i-ati ridicat in slavi, noi pe-ai vostri nici nu i-am bagat in seama!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • n ai inteles nimic !! decat sclavi la un oier mai bn la dinamo si prind si strainatatea;))

                            Comment


                            • Ia vezi, nu cumva au plecat ca au fost dati afara si nu mai dadeau randament ori au venit ei de prea buni ce erau sau ce-au fost?

                              Si care ma rog din cei enumerati de tine au prins strainatatea, inafara de Andrei Cristea
                              ? Denis Serban are nu stiu ce ruda pe-acolo, Catalin Munteanu super vedeta, nu l-a mai luat Steaua inapoi dupa ce-a fost pe-afara, Bostina bunicel, Sabin un alt traseist, pot continua.
                              Ce performante ati facut voi cu jucatorii astia?

                              Si inca ceva, eu cand i-am enumerat pe-astia am spus ca voi le scandati numele si-i faceti dinamovisti pur sange cand ei alearga dupa o ciorba.

                              Fii tu calm, oier, oier, sclavie, sclavie, spune-i cum vrei tu, ma feresc sa-i pronunt numele finantatorului/patronului, dar pe plan international in ultimii ani v-a cam dat clasa.
                              Nu e frustrant sa va faca un oier frate?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • daca ar fi 10% din pasiunea voastra, pe teren la papucistii astia de-i adorati, am fi departe.
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google