Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un punct e mai mult decat niciunul. Cum era la finalul anului, cand la egalitate de puncte, va laudati ca datorita unui gol in plus marcat erati peste Steaua.
    Reclama CEC din era comunista: Azi la banca pui un ....leu ( punct), maine el va scoate pui.

    Comment


    • Ahahahahhahahahahhahahahha!

      Ma faci sa zambesc. La noi totul este noroc, la voi este cultura, arta si maiestrie. Te invit sa mergi cum poti.

      Eu zic asa, pe Vaslui ii batem si cu Poli cred ca iese egal, daca nu cumva ii batem si pe ei.

      Tare curios sunt si eu daca vei mai posta tu aici. Vezi ca esti mai aproape de locul 14!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • eu zic asa, sunt de acord cu tine...pe vaslui ii bati la cap si tipi pe teren la strainii aia cand deja e 4-0 "please no gool" si pe timisoara ii bati cu palma pe umar dupa meci ca doar Zicu va da 2 bobite!

        sper ca tot ce scrii e la caterinca si ca nu crezi deloc cele afirmate! bai, nu jucati nimic! Dinamo a dominat in Giulesti, a avut ocazii, misca ceva acolo, o pasa, un calcai, o transversala..pe cand la steaua e tocmai invers....jaloanele sunt ros-albastrii

        Comment


        • Doar ghinionul v-a lipsit. Ma faci sa repet unele chestii si urasc lucrul asta.

          Peste 2 etape vei fi pe locul 10. Beware!

          P.S. Nu glumesc deloc.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • PCH ce ai ma? Ei sunt Barcelona Romaniei, joaca tika taka kaka maka. Pana la paste(le cailor) or sa fie pe primul loc.
            sigpic

            Comment


            • cred ca a fumat ceva si nu are rost sa mai scriu aici!

              Comment


              • Ma, vedeti cum sunteti?

                Cand am jucat cu voi in tur ne-ati batut da?

                Bun. I-am spus atunci lui PCH, "bai, am fost peste voi, v-am jucat, voi ati avut 2 suturi si-ati dat 2 goluri".
                El imi spunea atunci, ca ce vrei domne, v-am calcat in picioare etc etc etc. Baliverne.

                Acum se vaita ca a avut ocazii si etc etc etc, si vezi doamne echipa joaca. Pai cum e? S-a-ntors roata nu?

                Nu va convine cand n-o bagati in poarta, este? Asa nu mi-a convenit nici mie in meciul tur, echitabil era macar un rezultat de egalitate.

                Maestrul PCH sa taca, puteti sa nimeriti 7 bare si sa jucati voi tiki taka, suntem deasupra.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Dinamo e nr 1

                  Comment


                  • Ma uitai in clasament si va rog sa ma credeti, si nu pe cuvant.
                    Ca nu e nr.1.
                    Last edited by mr.K; 15 March 2011, 13:24.

                    Comment


                    • bai cristi, nu sunt suparat deloc ca nu a intrat, eu sunt constient de nivelul slab al echipei si de aceea am spus ca sunt bucuros ca au miscat ceva, daca erau indolenti si nu alergau ma enervam! eram frustrat daca pierdeam cu rapid...de meciul tur dintre ale noastre ce sa zic...decat atat: 2:1

                      Comment


                      • Aveti chef sa dam pronosticuri la cateva meciuri din etapa viitoare?

                        Daca da, vi le propun pe acestea, eu pun deja pronosticul :

                        1. Victoria Branesti - FC Timisoara - X
                        2. Bistrita - Rapid - 1
                        3. Otelul - U Cluj - X
                        4. Steaua - FC Vaslui - 1
                        5. Dinamo - FCM Targu Mures - X

                        Poate facem si-un mic joculet sa vedem care-i mai aproape de adevar .

                        PCH: pai bai, iti spun eu ca etapa viitoaare nu mai jucati nimic.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • eu zic asa:

                          1. Victoria Branesti - FC Timisoara - 2
                          2. Bistrita - Rapid - 2
                          3. Otelul - U Cluj - 1
                          4. Steaua - FC Vaslui - x2 spre 2 solist
                          5. Dinamo - FCM Targu Mures - 1

                          Comment


                          • Bag si eu:

                            1. Victoria Branesti - FC Timisoara - X
                            2. Bistrita - Rapid - X
                            3. Otelul - U Cluj - 1
                            4. Steaua - FC Vaslui - 1
                            5. Dinamo - FCM Targu Mures - X

                            Comment


                            • Hai ca fac eu un excel mai incolo o leaca.

                              PCH e total pe dos , mai cheama un dinamovist sa-i vedem parerea .

                              Pe CFR Cluj n-am mai pus-o, in opinia mea a iesit total din carti, poate in derby-uri sa mai incurce pe unu sau pe altu'.

                              Sau s-o bagam si pe ea?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • e totusi campioana! eu zic ca da!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google