Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are Steaua antrenor... inegalabilul Jiji
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      ..............................
      Pana una alta, Steaua e peste Dinamo.
      Da, stiu, Dinamo are ghinion............ .
      Este lipsita de ghinion .

      Atotstivuitoristi!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • haha mr.K (Steaua e peste Dinamo) dar de cat timp nu a mai batut Steaua pe Dinamo

        Comment


        • Deocamdata in clasament este peste Dinamo. Aceeasi treaba, se pare ca dinamovistii sunt fericiti daca bat Steaua in meciul direct, nu conteaza daca in clasament sunt la retrogradare.

          Lipsiti de ghinion domne, lipsiti de ghinioni, cum le mai scoate Borcica asta, mare figura .
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • De la GPL-ul ala pe care-l sufla in butelii i se trage proasta oxigenare a creierului.
            Sau o fi de la mingea aia pe care si-a sutat-o in mecla cand incerca sa jongleze.......

            Comment


            • eh lasati ca nici cu preaiubitul vostru conducator nu mi-e rusine. Cred ca e posesorul recordului de cea mai mare densitate de perle scoase pe minutul de vorbire, dar deh el e europalamentarul vostru de suflet.

              ps: PCH nu am acces la iutub, asa ca te rog da pui link catre melodia aia..... cum ii zicea..... oaia mica vrea sa sara .... :P
              sigpic

              Comment




              • Secunda 43.
                Totdeauna ma binedispune.

                Si tatal nostru atotstivuitorul ...
                Last edited by mr.K; 14 March 2011, 16:17. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Ada Milea are un cante foarte frumos

                  Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
                  sigpic

                  Comment


                  • baaaaaaaaaaaaaaai, acum vad! ai facut GLAS??? acum nu mai scri, frustratule, de cupa campionilor o bagi pe aia ca sunteti peste noi in clasament! BRAVO MA, sunteti tari...ca unul la soare!

                    rog nu mai asociati DINAMO cu borcea! (borcea nu mai are crimbogaz)
                    si nu comparati oile si pe becali cu Dinamo, daca stau sa caut si sa pun momente penibile cu si despre steaua blochez forumul

                    mrK, mie imi place asta

                    Comment


                    • timisoara este la rand anul acesta
                      sigpic #

                      Comment


                      • da,suntem peste voi in clasament si asta conteaza in secunda asta.aveti si voi momente penibile destule,blocam si forumul Sandero daca le scoatem la iveala...
                        PCH,mie imi place mult filmuletul asta...http://www.youtube.com/watch?v=7Lq8WTDwLlc
                        O seara faina!

                        Comment


                        • Bravos pt filmulet. Ce-i drept au trait niste momente grele rau de tot. "Viata de caine" .

                          PCH, lasa tati, nu mai fii suparat. Ati fost lipsiti de ghinion . Cat imi place replica asta. Of doamne .
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ultimul gol al Forestei, dat de Robert Nita, a fost cireasa. A lasat 3 dinamovisti la pascut gazonul.
                            Meci de Guiness Book, cu Dinamo la record negativ.

                            Originally posted by PCH View Post
                            ...........

                            rog nu mai asociati DINAMO cu borcea! (borcea nu mai are crimbogaz)
                            .................................................
                            De ce, e la Adunatii Copaceni acum?

                            Si imi mai place asta:http://www.youtube.com/watch?v=0PIyM7Dt5Lc

                            1986, mai- un vis de neatins pentru Dinamo.
                            Last edited by mr.K; 15 March 2011, 11:28.

                            Comment


                            • Are omul cu sobolani un vers genial si suna cam asa ... " ce vina avea saraca oaieeeeee, ca ciobanul n-avea c..ieeee" ......
                              Daca sunt doritori printre suporterii echipei dintre cimitire o sa atasez link-ul cu melodia diseara.
                              sigpic

                              Comment


                              • dar de ce nu puneti linkuri cu meciurile directe...puneti cu foresta! pai puneti ma si steaua-brasov! puneti si meciurile cu rapid, cu cincila, cincinati si hi5! puneti inaugurarea tabelei! puneti meciul in care ati pierdut titlul in stefan cel mare....cand a mitraliat bratu...nu vedeti ca sunteti mult prea SLABI pentru noi! am mai zis, daca ma apuc acum sa pun filmulete chiar blochez forumul! ce puneti voi e sa va aflati in treaba, meciul cu foresta...pai in anul ala am luat trofeu! voi de cand nu mai stiti ce e ala un trofeu?


                                Ce penibil, cand sunt pilaf(cam de la infiintare) si ii distruge si calca in picioare Dinamo, se ascund dupa degete si arunca pisica moarta cu cupa campionilor din anii 1700-1800, oricum prima parte a mileniului trecut....cupa pe care a adus-o la club Carol 1 calare! ....acum, cand au si ei UN punct (dintr-o conjunctura fericita, dintr-un noroc prostesc) peste noi, de parca conteaza, sarbatoresc! de aia e Steaua unde e, din cauza voastra! acum e rost sa umpleti stadionu, aveti rezultate! urmeaza meci acasa cu vaslui si deplasare la POLI...mai scrieti aici cat mai puteti ca sunteti peste Dinamo si Rapid pentru ca in curand o sa va laudati cu bine-meritatul loc 14 in clasament!

                                eu4yas, cica dupa finala aia mondiala castigata in mod categoric de echipa stelara, multi jucatori au ramas cu cicatrice de la SIRETUL mingii! aaaaahhahahahahaaa...vaaai, abia astept meciul direct! uoooof, iar ne dastrabalam....cand avem nevoie de puncte le luom din cimitirul ghencea...pardon, stadionul!
                                Last edited by PCH; 15 March 2011, 11:52.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google