Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bla bla bla....ba uite ca o sa joace, si o sa o si castige!

    Invidiosilor!


    #eu4yas.....poate pe x-box aveti asa multe meciuri europene, ce santilbalci sunteti voi! va stie toata europa, tremura cand aud de steaua budapest

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post
      @PCH

      3 meciuri? Hai sictir .

      Nu aveti voi meciuri in campionat cate a jucat Steaua in europa mah!
      Le-a numarat si pe alea jucate in Europa, la care paria Borcea.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Pot eu?
        In aia in care Dinamo NU VA JUCA VREODATA.
        Originally posted by mr.K View Post
        Vezi mai sus.
        Teşekkür ediyorum.

        Sa-ti dea D-zeu sanatate!

        Ma prapadesc de ras .
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Multumesc, asemenea. Sa fim toti sanatosi sa vedem Dinamo cum joaca in Intertoto, cand se va reinfiinta.
          Am auzit ca Dinamo a facut deja cerere.

          Comment


          • Originally posted by Eu4yas View Post
            Bai, am spus ca este gest pe care altii l-au luat la misto. Sa-ngenuncheze, si-au facut-o cu mana lor.
            Care-i problema?

            Inca o data, daca pt voi este de ajuns sa ne bateti pe noi, iar noi sa luam campionatul, BATETI-NE 1000 DE ANI MAH!

            De ce spui ca-s ipocrit netrebnicule?

            Te pot combate, fii atent.

            Tu te lauzi ca ai batut pe Steaua, buuunnn. Asta conteaza cel mai mult la tine.
            Dupa care eu ti-am spus ca Steaua a ajuns mai sus decat voi in Europa.
            Tu ai spus ca au castigat vreo cupa???

            Ia vezi cum sta treaba? Tu-ti alegi numai ce-ti convine mah!
            sa castige titluri asa cum a castigat in ultimii 5 ani de cand nu sunteti in stare sa castigati macar un meci
            Asa sa ne ajute Doamne Doamne!
            Last edited by yrman; 20 May 2011, 12:59.
            sigpic

            Comment


            • "La mii de kilometri departare, ziaristii englezi au scris ca Liverpool va infrunta Steaua in Ungaria."

              Cam asa a auzit europa de vOI ma prapaditilor! cu asta va laudati vOI, ca va stie lumea, uite cum va stie sunt pe jos de ras mooooor

              Steaua buuuuuudaaaaaapeeeest!

              Comment


              • Ma dispera constanteanul .



                Merg sa dau acatist.

                @PCH

                Bah, daca ati fi fost voi cu siguranta ar fi scris Dinamo Tadjikistan, taci dreacu!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Daca va batem si acum sa mor daca va mai iau in seama...ar fi prea de tot!

                  eu trebuie sa merg pana la servis si asta ma tine aici, gata am plecat!

                  SUPRA TUTTI SIAMO NOI!

                  Originally posted by Eu4yas View Post

                  @PCH

                  Bah, daca* ati fi fost voi cu siguranta ar fi scris Dinamo Tadjikistan, taci dreacu!

                  *daca avea si baba un c0i mergea si ea la razboi
                  Last edited by PCH; 20 May 2011, 13:01. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Du-te ducete-ai sa te duci .

                    Daca ridicam cupa deasupra capului, va disper 3 zile si 3 nopti .

                    P.S. Tutti e un cuvant mare, nu va stie nimeni!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • pai cine mai intra pe forum? MOARTEA inchid tot, telefon, gaz, lumina, usi, ferestre

                      Comment


                      • PCH, ai grija cum mergi visand la CL, sa nu nimeresti pe drumul spre Galati.

                        Comment


                        • of, mi-e atat de greu sa o iau perpedes...e ca dreacu servisu fata de casa! merg pe jos...tre sa fac si cumparaturi, nu mai am apa, nu mai am nimic, e atat de greu fara masina! ....cica au pus usile alea negre pe ea....poate o las asa sa fie contrast cu jantele

                          si nu uitati:

                          Supra tutti siamo noi!

                          Comment


                          • Le dau numarul lui PCH tuturor stelistilor de-aici de pe thread . Sa vezi ce-ti umplem ............. mesageria .

                            P.S. Mergi cum poti.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma lasi ma si pe mine sa plec? e ora 1 si 10!

                              dai tu, faci tu, dregi tu....tare mi-e ca iar nu raspunzi la telefon 3 zile....asa face nenorocitu, cand joaca dinamo e geana pe telefon, cum ia gol ma suna instant zici ca e legat telefonul lui la mingie si cand intra aia in poarta apeleaza automat in milisecunde la mine.....e, dar cand joaca steaua si stim cu totii cum joaca poti sa suni, mesaje, mms, email, nimic! nu raspunde neam! huuuuuuuuooooooo

                              gata, PLEC!

                              Comment


                              • Nenorocitule .

                                L-am sunat exact in timpul meciului cu CFR, exact in momentul celui de-al doilea gol, sa-mi imprumute si mie un bec de pozitie.

                                Stiti ce-a facut?????? Mi-a dat refuz si mi-a trimis si mesaj, "'ai sictir"
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google