Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...doar amintiri frumoase
    Jucătorii stelişti cu cele mai multe minute jucate în Cupa României împotriva lui Dinamo
    1. Marius Lăcătuş - 775 de minute (9 meciuri)
    2. Miodrag Belodedici - 630 de minute (7 meciuri)
    3. Tudorel Stoica - 540 de minute (6 meciuri)

    Jucătorii dinamovişti cu cele mai multe minute jucate în Cupa României împotriva Stelei
    1. Ioan Andone - 629 de minute (7 meciuri)
    2. Mircea Rednic - 540 de minute (6 meciuri)
    3. Florentin Petre - 481 de minute (7 meciuri)
    Attached Files
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Champions League -nu mai intrati in subiecte care va depasesc - e subiet tabu pentru dinamo ))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        deci MINUS INFINIT! bravo, corect raspusul, treceti mai departe in runda finala!
        Taci, ca esti veriga slaba in momentul asta.
        Zilele trecute am avut ocazia sa verific teoria ta cum ca suporterii dinamovisti sunt aia luminati, fata de stelisti care abia acum au descoperit lumanarea cu seu si sfoara.
        Ei bine, erau in parc 2 specimene cu dinti suficient de puternici cat sa crape un kilogram de seminte in numai 15 minute si cu vocabular limitat la 7 cuvinte si 3 interjectii. Unul din cuvinte era Dinamo, ceea ce cred ca te face fericit, este?

        Originally posted by Seba View Post
        exceptand cateva meciuri bune, marius stan e capabil sa ia campionatul in 3 etape si cu fulgerul binis (un sat de 300 de oameni). la ce magarii a facut, ma mir ca mai are nerusinarea sa se laude cu titlul asta.
        in afara de vaslui, n-am vazut campionatul asta o echipa care sa joace corect si sa si merite sa fie prima. pana si poli a jucat dupa cheremul lui stan si-a lui nasu'...cum crezi c-a facut meciuri bune cu echipele mari, incluzand aici si corectia administrata lui dinamo, dar cu otelul a jucat prost, subit, dupa ce iancu a fost amenintat ca nu va primi licenta. imeidat dupa meciul d ela galati, poli a primit licenta, cand restul meciurilor nu mai contau. mai lasa-ne cu marius stan si cu cat e de capabil, c-a vazut o tara'ntreaga...
        Stau si ma intreb cat de influent poate fi Stan la FRF, cand aia care stiu sa se joace cu furaciunile vin din capitala, recte bulevardul Stefan cel Mare.
        S-o lasam p-aia cu, hai sa ia titlul altcineva din afara capitalei, ca deja e regula in ultimii 3 ani, nu mai poate fi exceptie.
        Last edited by mr.K; 24 May 2011, 08:50. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Cand vine vorba de Dinamo- steaua, stelemistiii nu mai au argumente, iar Champions League ramane singura fraza cu care incearca sa se scoata. Astfel de oameni sunt oameni mici, care vor gasi intotdeauna justificari pentru infrangerile umilitoare apeland la trecut, dar nu la cel apropiat sau la cel indepartat, ci la cel care le convine. Per total, tot ceea ce conteaza in aceasta batalie a orgoliilor, este palmaresul meciurilor directe care reprezinta singurul criteriu prin care batalia dura a orgoliilor este arbitrata nu de pasiuni, ci de judecata si ratiune. Mai mult decat atat, numai in ultimii ani, meciurile directe memorabile in compania steoaiei ne claseaza mult deasupra lor.
          Daca Maccarone si Cavani sunt cazuri particulare prin care stelistii plang in hohote si dau pumni in pereti, Dinamo exista ca sa le faca viata mai frumoasa. Astfel, pentru gloata de stelemisti, Dinamo nu este un caz izolat, ci o constanta in viata lor plina de bucurii. Fie ca e iarna, vara, soare sau ploaie afara, ba chiar si de Pasti, Dinamo isi trimite bagaboanta la culcare.


          Tot noi trebuie miercuri sa le mai facem stelistilor din intreaga tara o bucurie. Cu moderatie insa, nici foarte mare incat sa-si ia jucariile si sa plece acasa definitiv, ca sa-i mai avem la dispozitie si pentru tura viitoare. Caci cu totii cunoastem deja…


          Steaua e facuta, pentru a fi… batuta! (a se citi cu "fu")
          Mai ai putin si ne dai citate din Kant . Te invit sa mergi cum poti, cupa este a noastra, a celor buni!
          Mereu peste voi!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Mereu peste Dinamo! Si mai ales, in PREZENT peste Dinamo!

            Steaua a mai completat două locuri în echipa pentru sezonul următor, cu doi brazilieni.
            Incet, incet, se face echipa. Nu se poate cu romanasi lenesi si indolenti, aducem brazilieni, taica.
            Last edited by mr.K; 24 May 2011, 11:24. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • [quote=mr.K;967078]
              Ei bine, erau in parc 2 specimene cu dinti suficient de puternici cat sa crape un kilogram de seminte in numai 15 minute si cu vocabular limitat la 7 cuvinte si 3 interjectii.

              hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

              Comment


              • Pariu cu PCH pe-o lada de bere ca Steaua pe Dinamo.

                Merge?

                Si pe deasupra, ziua urmatoare pe forum daca cineva te-ntreaba ceva raspunde fiecare cu YA BB YA BB YA BB .

                Mere mah?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Mergi cum poti....eu ma duc pana la RDS sa vad care sunt conditiile incetarii contractului de internet, televiziune, telefonie...apoi sa ma interesez ce vopsea prinde mai bine pe termopan si eventual cat costa o sudare de usa! telefonul mobil, slava domnului, are buton start/stop precum reno megan!

                  Comment


                  • Starea TA de spirit in acest moment

                    http://www.youtube.com/watch?v=ZK0bK-Eh3nA

                    Te sustragi!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • sa sti ca imi place mult Lavinia, as executa 4-5 lovituri de la 11 m cu ea

                      starea mea de spirit este asta si asa va fi mereu!

                      in timp ce starea ta este in genul asteia!

                      Comment


                      • Ce ma s bloca si eu pe starea asta de spirit ciocolatie))
                        Last edited by DISSSEL; 24 May 2011, 14:18.
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Copii, mai incropim un joc d'ala campionatul viitor? Integral!
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Off, of, of, of Am vazut-o pe Lavinia recent si s-a mai ofilit. Roscata s-a pastrat mai prospetica.
                            PCH, apropo de finala, ai vreo preferinta la marca de bere? Sau la culoarea navetei?

                            Comment


                            • Originally posted by Niki B View Post
                              Copii, mai incropim un joc d'ala campionatul viitor? Integral!
                              Normal, eu unul MA BAG!

                              Originally posted by mr.K View Post
                              Off, of, of, of Am vazut-o pe Lavinia recent si s-a mai ofilit. Roscata s-a pastrat mai prospetica.
                              PCH, apropo de finala, ai vreo preferinta la marca de bere? Sau la culoarea navetei?
                              Ahahahahahahhahahahahaha.

                              Sa vezi cainele ce bea, vai, din doua degete de spuma e MORT DE BEAT!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                ............starea mea de spirit este asta si asa va fi mereu!

                                Cel mai mult imi place de la secunda 52 incolo...
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google