Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @mr.K spre deziluzia ta, Brasovul e unul din putinele orase in care nu sunt asa de multe ovine. Steaua are foarte multi suporteri in Moldova, Muntenia si Dobrogea. Acolo unde au existat echipa cu traditie nu prea.
    sigpic

    Comment


    • Acum sa nu fiu rau, dar Steagul Rosu imi aduce aminte mai mult de un camion pe benzina din marea armata romana.
      Ce traditie? Mersul la munte?

      Comment


      • ardealul e dinamovist;) oricum stelistii s au pitit cat au putut mereu peste tot sa nu dea nas in nas cu huliganii ) sunt domnisoare...a anuntat si dragomir (nenorocitul care ne a lasat fara bilete si ne a oferit o finala de cupa ca asta pe un ministadion de 7000 de ocuri) ca va fi macel..s au vorbit intre ei sa faca ravagii la brasov )

        Comment


        • Tari dinamovistii. S-au vorbit sa faca ravagii. Echipa in teren tot ravagii face?

          Comment


          • Originally posted by yrman View Post
            @mr.K spre deziluzia ta, Brasovul e unul din putinele orase in care nu sunt asa de multe ovine. Steaua are foarte multi suporteri in Moldova, Muntenia si Dobrogea. Acolo unde au existat echipa cu traditie nu prea.
            si fc arges are traditie in fotbal...3 titluri + mare dobrin etc si tot sunt o gramada de stelisti in pitesti ...bine, aici multi tin cu ekipele bucurestene daca sunt la o aruncatura de batz isi permit sa mearga frecvent la meciuri dar oricum sunt multi stelisti in zona + valcea

            Originally posted by mr.K View Post
            Tari dinamovistii. S-au vorbit sa faca ravagii. Echipa in teren tot ravagii face?
            scuze ,n am specificat...dinamovistii si stelistii...asa se procedeaza la meciurile astea) se vorbesc sa se intalneasca pe drum , prin benzinarii etc

            citez : in brasov se vand bilete in tribuna stelei...ce tristi...nu s au strans nici 2000 la o deplasare de 100 si ceva de km )
            Last edited by Champion; 25 May 2011, 14:51. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by Ivan Marian View Post
              Cum sa nu,,deaia a incasat peste 50 de goluri in campionatul asta e de belea si mai cred ca el are reflexe bune si pozitionare buna,,dar MANUSILE il strica,,are O MARE GAURA in ele
              inca o data ai demonstrat daca mai era nevoie, cat de paralel esti cu fenomenul! balgradean a jucat pe finalul campionatului si cand a fost el in poarta Dinamo nu prea a incasat gol! Surdu stieee.......

              Originally posted by mr.K View Post
              Pai, Championule, Steaua are Brasovul plin de suporteri, ce sa bata lumea drumul de la Bucuresti?
              in general "ultrasii in papuci" nu prea sunt recunoscuti pentru deplasarile cu echipa nici pe plan intern dar nici pe plan extern...imi aduc aminte cu placere de o deplasare in anglia a acestora, acum ceva ani, cand s-au intors precum numerele de la Loto, 6 din 49! halal suporteri, halal echipa!

              Originally posted by mr.K View Post
              Tari dinamovistii. S-au vorbit sa faca ravagii. Echipa in teren tot ravagii face?
              sa ne raspunda tatarusanu, MIMI, si sorin cartu, marius lacatuS (stiti voi, cum zice nea imi )).....ei stiu mai bine, voi, suporterii se pare ca aveti probleme cu memoria, se sterge destul de repede sau e hard-diskul mic
              Last edited by PCH; 25 May 2011, 15:55.

              Comment


              • PCH, care-s conditiile de incetare a contractului la RDS, ai mai aflat? Ca tare imi e ca poti sa faci cerere intre 1 si 5 ale lunii si azi e abia 25.

                Iar eu ca suporter stelist, daca nu tin minte ceva, tine istoria fratele meu alb. Google-it Steaua si o sa ai de citit pana la pensie despre realizari, schimba cu Dinamo si vezi numai cum Borcea cumpara gazonul.

                Comment


                • nu am absolut nicun motiv sa fac aceasta cerere, ba mai mult, nici nu o pot face pentru ca nu sunt eu titularul contractului....in schimb, ceea ce pot eu face este sa ma pregatesc pentru un ras maxim diseara pe seama voastra! ascutim cutitele, taierea mieilor partea a treia!

                  Ne-aaveeem pe noooi...
                  .
                  Attached Files

                  Comment


                  • Io la munte plec intotdeauna cu ghetele dupa mine. Sa nu ma-ntep la talpa in aschiile suporterilor dinamovisti.
                    Eu4yas e cam absent azi, spala meganu'? Vine ploaia, sa-l lase asa. Il ia gata udat .

                    Comment


                    • eu4yas are un presentiment ciudat cu privire la acest meci si prefera sa se fofileze incepand de azi )

                      Comment


                      • Eu cred ca alimenteaza cu bere, sa aiba cu ce sarbatori.

                        Comment


                        • dinamo manca bataie , abia astept sa`i vad si cu buza umflata si afara din europa.
                          trebuie sa`i mai invete borcea dansul shakirei , trebuie sa se pregateasca in continuare.

                          Comment


                          • @mrk da, asa este! in general este o reactie a barbatului sa se inece in alcool cand are necazuri...il stiu un tip tare si sper sa nu clacheze astazi!


                            CFR pe unde joaca fofule? cupa danone sau e la aia a liceelor? )))
                            Last edited by PCH; 25 May 2011, 16:15.

                            Comment


                            • Din pacate, sunt oricum in Europa, din postura de finalista a Cupei. Steaua castiga cupa dar cum e deja in Europa..........ii lasam sa se faca de ras pe dinamovisti.
                              Tur preliminar maxim 2.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Io la munte plec intotdeauna cu ghetele dupa mine. Sa nu ma-ntep la talpa in aschiile suporterilor dinamovisti.
                                Eu4yas e cam absent azi, spala meganu'? Vine ploaia, sa-l lase asa. Il ia gata udat .
                                I-am spalat tapiseria. Sunt feri acum.

                                Originally posted by PCH View Post
                                eu4yas are un presentiment ciudat cu privire la acest meci si prefera sa se fofileze incepand de azi )
                                Taci din gura mah mincinosule. Recunoaste in fata lumii ca te-ai dus la pariuri si-ai luat Steaua.

                                Originally posted by mr.K View Post
                                Eu cred ca alimenteaza cu bere, sa aiba cu ce sarbatori.

                                Normal, plus ca mi-e dator si pch cu muuuuulllttttaaaa bere, daca mai pun si seara asta la socoteala. Pffffff!
                                Isi vinde loganul.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google