Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Champion View Post
    ok, gardos ce numar are?) ii luam la rand...sunteti suporteri doar la tastatura?
    Da' Barboianu ce numar are pe tricou?
    Da, suntem suporteri de la tastatura. Dar niste suporteri FERICITI.

    Comment


    • o sa vedeti k dinamo va merge in grupe...au echipa tanara, promitatoare...nu martalogi ca la steaua de 30 si de ani care bat in retragere vb lui gigi ...o sa mai vb ;)

      Comment


      • Auleuuuuu...tot numarul magic 21,,,ce este greu de inteles aici...toata echipa are numarul 21

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          o sa vedeti k dinamo va merge in grupe...au echipa tanara, promitatoare...nu martalogi ca la steaua de 30 si de ani care bat in retragere vb lui gigi ...o sa mai vb ;)
          Stai linistit! Nu traim noi atat de mult incat sa vedem pe dinamo in grupe!

          Comment


          • Originally posted by Champion View Post
            o sa vedeti k dinamo va merge in grupe...au echipa tanara, promitatoare...nu martalogi ca la steaua de 30 si de ani care bat in retragere vb lui gigi ...o sa mai vb ;)
            Din ce-am vazut eu aseara, tinerii vostri stiu sa planga cu mucii pana la brau.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Marian View Post
              Am vazut aseara interviul cu Andone care a zis ca dinamovistii au mancat bataie de la marea echipa OLIMPIA BALTI,,,pt ca nu stiau nimic de ei,,,,ca nu au avut inregistrari video,si alte cele,,,deci rusineee=0) asta a recunoscut-o antrenorul vostru suprem ANDONE!!!

              Anul asta cine stie ce echipa din Turmechistan/Uzbeschistan ii mai bate

              uof! am promis ca nu mai scriu aici pentru moment, DAR acest cu adevarat suporter stelist, stelist pana in maduva oaselor, stelist get beget, ma obliga sa o fac!

              BAI MARIANE, tu te uiti la aragaz frate? de unde scoti tu declaratiile astea? tu sti ca pe olimpia balti am batut-o cu 7-1?! de unde le scoti frate? a, am uitat, esti STELIST deci paralel cu fenomenul! doamne dumnezeule! macar incercati sa fiti si voi mai cu capul pe umeri...la meciurile din campionat unde ati fost???? de ce nu scria nimeni pe aici in afara de pau si mrk?? ati rasarit ca ciupercile dupa ploaie, in loc sa maturati cacarezele de la oi vOI stati pe forum!

              Comment


              • macar anul infiintari clubului vostru ? hai sa incercam, sa ne straduim putin )

                Comment


                • Pai nu conteaza istoria, doar prezentul, nu asa trambita PCH pe aici cand vorbeam de CCE?
                  Tine minte tu o data : 7 mai 1986.

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    o sa vedeti k dinamo va merge in grupe...au echipa tanara, promitatoare...nu martalogi ca la steaua de 30 si de ani care bat in retragere vb lui gigi ...o sa mai vb ;)
                    Esti tu asa de sigur? Pe ce te bazezi?

                    Uitam ca ati cam dat chix de foarte multe ori, ti-as propune mai intai sa astepti cumpatat, sa te califici, apoi sa te bucuri.

                    A nu se intelege ca nu vreau sa mergeti si voi in grupe, sigur, vreau, dar ma-ndoiesc ca va va fi usor.

                    Originally posted by Champion View Post
                    macar anul infiintari clubului vostru ? hai sa incercam, sa ne straduim putin )
                    My friend ce facem aici? Suntem la ora de ce anume? Ne dai extemporal sau cum?
                    Last edited by Eu4yas; 26 May 2011, 11:12. Reason: Automerged Doublepost
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Pai s-au antrenat atat pentru grupele UCL si saracii sunt atat de departe si de grupele EL.

                      7 mai, 7 mai, 7 mai, 7 mai, 7 mai, 7 mai, 7 mai, 7 mai, 7 mai, 7 mai,
                      1986 ssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeee

                      Last edited by mr.K; 26 May 2011, 11:15. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • incerc sa va dovedesc ce fani inflacarati are steaua...daca pierdea steaua va durea fix in fund... n aveati nicio treaba ;)

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          uof! am promis ca nu mai scriu aici pentru moment, DAR acest cu adevarat suporter stelist, stelist pana in maduva oaselor, stelist get beget, ma obliga sa o fac!

                          BAI MARIANE, tu te uiti la aragaz frate? de unde scoti tu declaratiile astea? tu sti ca pe olimpia balti am batut-o cu 7-1?! de unde le scoti frate? a, am uitat, esti STELIST
                          ..of mama mama cu "dusmanul" asta e ceva de groaza o sa caut pe net interviul dat de Andone si o sa il vezi,,pt ca tu la ora aia tarzie umblai PRIN RAHOVA CYTY si nu aveai cum sa vezi interviul dat,,,ps sa mai dai si nas in nas cu FINU pe aici

                          Comment


                          • @Champion

                            Te-nseli amarnic. De unde ai dedus tu?

                            Cum ti-ai creat impresia asta?

                            Nu dovedesti nimic, cu atat mai mult ....... sa nu cazi in partea cealalta.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Cauta pe forum dupa meciurile proaste ale Stelei sa vezi ca nu ne durea in fund. Dar acceptam realist situatia.
                              Nu plangeam cu MUCI si SPUME ca asta micu':
                              Attached Files

                              Comment


                              • Plus ca va rugam sa nu mai aruncati cu torte-n torje cand e-n careul nostru.
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google