Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Pai si de Chelsea ce mai spui? cati bani au investit acolo si pentru ce?

    .......

    Chealse=salarii prea mari=lipsa d emotivatie la un moment dat. Ce sa ma intereseze daca am 9 milioane pe an fara nici un trofeu, sau 10 daca as lua UCL?

    Comment


    • Mrk am vazut ca ai fost ironic cu privire la Dario Bonetii, hai sa iti aduc aminte cateva din realizarile acestuia la Dinamo...a stat doar 3 luni :

      Bonetti a rămas apreciat de Badea şi de suporteri pentru "Minunea de la Liberec", pentru victoria din Ghencea, 1-0, şi pentru un succes spectaculos cu campioana de atunci a României, Unirea Urziceni. Mai are un atu: nu este în sfera de influenţă a fraţilor Becali.

      Comment


      • Fratilor,,aseara ma intalnesc la scara cu 2 vecini (stelisti).Cu ei mai era un prieten de al lor(dinamovist)..deci 3 stelisti si un dinamovist.

        Ce credeti ca zicea dinamovistul??? derby derby si iar derby ca ne bat in derbyuri si ca au 10 meciuri in fata noastra,,si ca le am luat cupa tacea malc

        Apoi vorbim de palmares,,,noi multeeeee,,,ei putineee dar in principiu o tinea una si buna,,ca ne bat si ei fara rost in derbyuri!

        Ps,,Pch vrei sa cumperi tricoul meu???

        Comment


        • salutare,ati tinut voi neaparat sa nu mai apuc sa postez))) cum v am lasat din mana cum au sarit scantei)))).....lasand gluma , ce se aude cu echpa elefantilor o vedem in B?
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            @champion, daca mai era nevoie, iti confirm eu, eu4yas are doar 12 clase si acum in iulie are bacalaureatul, nu trece de Romana!
            Mi-au placut 2 chestii din trancaneala asta:

            Originally posted by Champion View Post
            atunci vb la alt nivel? )
            Si asta.

            Originally posted by Eu4yas View Post
            Tanar absolvent de gradinita sunt.

            Bai eu cred ca esti acelasi user cu care m-am mai contrat o data. Aceleasi apucaturi avea si el, tot din Pitesti.
            Si concluzia e asta.


            PAU, cum si eu am absolvit gradinita, acusi intram in vacantaaaaaaaaaa.

            Timisoara nu mai are bani. Are datorii si trebuie sa fac rost de bani. Cu parere de rau, daca nu ai luat licenta pe drept, lasa pe altul in Liga 1. Ai fost, ai incercat, nu s-a putut, gata.


            PS: Champion, nu mai crede tot ce zice PCH.
            Last edited by mr.K; 30 May 2011, 10:26. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Fu bun vinul?

              Salut!



              In alta ordine de idei... Man. Utd. a fost praf!!! Chiar nu ma asteptam...
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Salut. Bun a fost vinul, timpul a fost scurt.
                Man United, favorita lui yrman, a fost orice, numai motivata nu (cum am sperat eu pentru a iesi un meci pe cinste).
                Barca, trisori sau nu, joaca fotbal. Prea mult fotbal, vad ca nu mai are cine le sta in cale, parca-s Vettel in F1.

                Comment


                • Ce e corect e corect. Au fost muuult mai buni. Meciul incepuse frumos trageam sperante, dar mi le-au risipit dupa 10 minute de joc. Si ca un facut le-au intrat si 2 goluri de la semi-distanta, lucru care nu se intampla prea des.

                  Se pare ca Iancu acum culege ce a semanat, tot timpul a fost cu gura mare, scandal reclamatii peste reclamatii. Sunt tare curios daca le da licenta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Rooney ar merita o echipa care sa-l ajute mai mult. Real, cumva?

                    Comment


                    • Mai degraba Steaua Budapest

                      Comment


                      • PCH, macar Steaua apare gravat pe doua trofee europene. Dinamo? Aaaaaa, pe cupa lu' Mitica.

                        Comment


                        • 2 dintr o lovitura:
                          dupa prazari (U craiova) astazi o noua veste buna... AEK bucuresti(fc porcisoara) nu va juca preliminariile si e mai mult ca sigur retrogradata de UEFA !!!

                          Comment


                          • Inca nu e sigura situatia de la timisoara! in romania orice e posibil

                            Comment


                            • Eu mor si pe cazurile cand unii isi cumparau locul in Liga 1 dupa ce retrogradau. Pe motiv ca cine promova n-avea bani de Liga 1. Bun frate, atunci zi de cand incepe turul in Liga 2 ca tu joci fara gand de promovare si gata, promoveaza cine termina dupa tine, in caz ca esti la final pe loc de promovare.

                              La ce valoare au aratat anul asta retrogradatele, cred la Liga 1 poate fi si cu 14 echipe.

                              Comment


                              • ar fi frumos cu play off

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google