Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de Sapunaru nu am zis nimic ca nu am ce comenta, a dat pase la portar la 11-metri ala, crezi tu ca timpu trece leafa merge? odata candva am jucat si eu fotbal acum cativa ani dar din cauza parintilor si a banilor am renuntat la acest hobby ,(altii au avut mai mult noroc) oricum Rat a facut legea pe partea stanga si a dat cateva pase frumoase, daca ar merge natioanala asa in continuare ar fi bine, cativa isi dau interesul sa faca ceva, dar sunt putini

    Comment


    • Rat este un fundas foarte bun! Am un gust amar ca se pleaca in Brazilia si nu cu toata lumea....mutu e in vacanta, rat la fel....si mai sunt! pleaca doar prostimea sa zic asa....spuma se duce in Bora Bora la plaja!

      Comment


      • Hagi la nationala!.....Du-te Gigi ,du-te!
        ubi concordia ibi victoria

        Comment


        • E clar.....daca preia Hagi nationala chiar ca o sa ma uit la scrima, Turul Frantei si tras cu arcul! Nu vreau sa imi imaginez asa ceva

          Comment


          • DAI SI MI E UN pM CAND INCEPE TURUL FRANTEI SA NU TE UITI SINGUR)))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              .......................

              Inca un motiv sa spun ca tu esti campion mondial detasat la batut campii! ....ce dreacu a facut OLI de e asa bun, e Sir Alex Ferguson, e Lippi, e Capelo, Mircea Lucescu....pe ce baza spui tu ca e asa bun ratatul asta? Ce a castigat....daca iesi din tara si intrebi de OLI, a auzit cineva de el...doamneeeeeeee! Am prieteni buni, suporteri stelisti care mergeau pe stadion, nu samantari ca tine, care au aruncat fularele in el sa plece din ghencea si tu o ti una si buna....parca are fusta al dreacu!

              ..........................................
              Titlu şi Supercupa României in 2006 .
              ÃŽn mai 2006, Steaua, antrenată de Cosmin Olăroiu, a ajuns în semifinalele Cupei UEFA, unde a pierdut după o confruntare dramatică cu Middlesbrough F.C..

              Pe 23 august, Cosmin Olăroiu reuşeşte să califice o echipă românească în grupele Champions League după o pauză de 10 ani (performanţă reuşită de Steaua).

              Asta sa-ti reimprospatez memoria o leaca asa. Dar tu n-ai de unde sa stii ce-i aia performanta. Tu te bucuri ca bati Steaua si nimic altceva numai conteaza.

              Sa-mi arati si mie un antrenor al vestitului club cainesc care are stipulat in cv asa ceva .
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Daca zice PCH,,asa este,,are Dinamo antrenori numai de CL,,,dar pe viitor ,ca acum au nevoie sa joace macar in liga Europei!

                Comment


                • Aia poate fi numita PERFORMANTA?!!!! ca a castigat UN titlu in romania (cum se obisnuieste pe aici, o bricheta, o valiza, etc), a calificat o echipa in UCL si ca a jucat un sfert de finala(mai sunt cate mii de astfel antrenori) unde a avut 3-0 la un moment dat dar a pierdut (aici ai dreptate, e unic ) ???? asta numin noi performanta, atat de jos suntem?? pai si Andone are in ultimii 4 ani doua EVENTURI! sti ce e ala EVENT? si Razvan Lucescu a avut performanta cu Rapid, un Rapid care juca incantator si elimina juma' de germanie si olanda din europa!! pai daca Camiloiu e super antrenor pentru cele enumerate de tine e clar....trebuie sa iti dau si tie pm cand sunt concursuri de balet si salsa ca la fotbal esti paralel )

                  pe ivan marian nici nu il mai iau in seama....el e din cu totul alt film, nu stie 2 jucatori de fotbal daca il intrebi mai repede dar face posturi pe tema asta cat nimeni altul! rectific, pau e vicecampion mondial la batut campii si ivan este detinatorul coronitei, a laurilor a titlului de campion mondial! oricum, lupta e stransa intre cei doi!
                  Last edited by PCH; 6 June 2011, 11:34.

                  Comment


                  • Imi spui si mie unul de la Dinamo care a dus echipa in UCL sau care a atins semifinalele Europa League?

                    Unu sau juma de om. Andone, cu tot respectul pt el ca si antrenor (stii ca-l stimez), n-a facut nimic in Europa.
                    S-a facut de ras total cu CFR cand au incasat-o pe la CLuj cu vreo 3-0 in tur preliminar. De la niste ciprioti am impresia.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • La tine totul se rezuma la comparatia cu DINAMO! Era vorba de selectionerul ROMANIEI prietene....unde e normal sa vina cineva cu performanta notabila! eu m-am luat de modul tau de exprimare si de faptul ca ai o impresie prea gogonata si falsa despre ratatul asta! nu inteleg de unde comparatia cu dinamo, am zis eu ca e mai bun talnar sau rednic? sa vina frate un antrenor bun, nu ma intereseaza ca e stelist, rapidist, sau francez! ooof, ai nevoie de desen? )

                      Comment


                      • Ai mentionat de Andone. Eu cred ca tie trebuie sa-ti descriu amanuntit tot ceea ce scrii caine ce esti.

                        Pe ce baza il faci tu ratat? Daca asta e ratat atunci andone ce e? E vreun soi de fita sau cum?
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Doamne fereste! eu cred ca ai o problema! am spus eu ca Andone trebuie pus selectioner?

                          Pe langa "linge blide" ala, este ANTRENOR!

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            numai eu stiu cate perechi de adidasi am rupt in scaunele din TEMPLU la ratarile astuia! Nici nu vreau sa-l vad...Ianis Zicu are cioc si pene!



                            Inca un motiv sa spun ca tu esti campion mondial detasat la batut campii! ....ce dreacu a facut OLI de e asa bun, e Sir Alex Ferguson, e Lippi, e Capelo, Mircea Lucescu....pe ce baza spui tu ca e asa bun ratatul asta? Ce a castigat....daca iesi din tara si intrebi de OLI, a auzit cineva de el...doamneeeeeeee! Am prieteni buni, suporteri stelisti care mergeau pe stadion, nu samantari ca tine, care au aruncat fularele in el sa plece din ghencea si tu o ti una si buna....parca are fusta al dreacu!

                            A pierdut Romania....asa e! Daca erau mai multi jucatori de la steaua intelegeam ca trebuie sa piarda, dar asa?!

                            @Diessel....super tare faza cu poporosanu HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH! a meritat fraieru, ala nu are ce cauta la nationala, avem portari cu mult, MULT prea MULT peste el! omu e bun la steaua...sa stea acolo!
                            ...nu ai inteles nimic....poate cand mai cresti
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Doamne fereste! eu cred ca ai o problema! am spus eu ca Andone trebuie pus selectioner?

                              Pe langa "linge blide" ala, este ANTRENOR!
                              Daaaaa, mare antrenor e. Invata potaile sa stea-n sezut in parc .
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Crede-ma, am inteles! a fost chemat de galerie pentru aclamatii si cand colo aclamatiile erau cu mustelel pentru steaua...faptul ca nu merita sa fie titular la nationala e o paranteza a mea....o intepatura sa zic! )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google