Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca mai tin minte baietii dinamovisti... eu am prezis DECADEREA lui Dinamo daca nu intra si ei in Europa si mai ales daca le pleaca Torje,,,De ieri, a fost inceputul DECADERII lui Dinamo...o sa mai vedeti si mai vedem cine va fi campioana de toamna!

    Comment


    • Cuscre, sa vezi ca iar incep astia sa latre aia cu "cine e lideru' ".
      Io le-am zis ca se pregatesc inutil ca mireasa inainte de nunta si raman fara mire la final, deci canci motiv de sarbatorire
      Last edited by mr.K; 12 September 2011, 11:02.

      Comment


      • Deja ma doare CREIERII CAPULUI de atata latrat sau o mai latra pe aia cu CATE VICTORII are Dinamo in fata Stelei ,,alta placa stricata sau ca un Cd zgariat care o ia mereu de la capat!

        Comment


        • Si noi in timpul asta ne uitam la Steaua cum joaca in Europa. Si la Poltava.

          Comment


          • ma voua nu va e rusine sa vorbiti de dinamo , cand echipa mizera a luat o maxim de la gaz metan? chiar asa?) dinamo aseara s a miscat fff bine, altfel era meciul la 1-0 si in 10 vaslui tot meciul;) cunoscatorii lui peste...cand e e , dar acum nu e cazul ! Shalke 04 sau 05

            incepe JIHADUL)) Apeleaza Borcea la butoane, sa vedeti oftica acum)))))))
            Last edited by Champion; 12 September 2011, 11:08. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Pai atat castiga si Dinamo, cat bate Borcea la pacanele, ca altfel...................
              Dinamo s-a miscat bine de tot in careul propriu, degajau in disperare peste tot de ziceai ca-s pe Playstastion in rezumat, setati pe repede inainte.
              Ca putea sa fie penalty, ca nu stiu ce mai putea sa fie, a avut Dinamo prea multe avantaje acordate de-a lungul timpului sa mai conteze un dezavantaj. Pe scurt: n-a fost penalty! ca n-a fost acordat de arbitru care-i ala care comanda in teren.
              Ideea era ca unii rad inainte ca echipa favorita sa se faca de ras. Asta denota o cunoastere profunda a fotbalului.

              Originally posted by Champion View Post
              Salut baieti ! Am o intrebare : sTEAUA NU S-A PREZENTAT ASEARA? A FOST SET?

              For example.
              Last edited by mr.K; 12 September 2011, 11:14. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Cine este liderul? in cor vreau sa va aud))))

                Comment


                • Cum am zis, voi rade mai pe final.

                  Comment


                  • Cuscre,,,ca de obicei,,baietii de la Dinamo o iau in mana de Marineanu,,sunt obisnuiti cu asta

                    La ei a fost un set mai special,,ca au dat un gol de onoare,,dar ei au dat un gol in campionat,,si STEAUA sa speram ca va da mai multe in poarta lui Shalke.

                    Apropo,,stie careva cu cine joaca Dinamo JOI 15 SEPTEMBRIE???..Cu cine a cazut in grupe??..In ce grupa a cazut ??

                    AAAAAAAAAAAA se uita la TV cum joaca Steaua,,Rapid ,Vaslui si cu Otelul in Europa

                    Comment


                    • Game, set, match ...

                      Ultimul banc auzit:

                      A fost Medias 03, urmeaza Shalke 04 ....
                      sigpic

                      Comment


                      • JOI 15 SEPTEMBRIE, Dinamo e pe GSP TV sa se planga cum au furat-o arbitrii de 24,3 penalty-uri campionatu' asta. Cica de la rezultate lui Borcea nu prea i se mai ridica, de-asta e nervos. =)

                        Originally posted by yrman View Post
                        Game, set, match ...

                        Ultimul banc auzit:

                        A fost Medias 03, urmeaza Shalke 04 ....
                        Chiar de-ar fi asa, voi la Schalke mergeti doar ca turisti , pentru turul stadionului, nu va lasa sa mirositi si iarba. Poate face Mutu cinste cu un joint?
                        Last edited by mr.K; 12 September 2011, 11:30. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Deci baga divort Alinuta de el Petricaaaaaa da-i pe GSP,,

                          Comment


                          • Stiti cum e acum? ,,Rade ciob de opala sparta"

                            App, am jucat cu Vaslui nu cu gaz metan carora abia abia le am dat 5 ))

                            Comment


                            • Sincer ma asteptam sa veniti cu o scuza asa de PENIBILA ,,,la fel ca si cu Poltava,Balti si alte echipe din Turmekistan si Ajerbaigian

                              Iaute ce zice PCH....
                              dar prin simplul fapt ca nu de mult spuneau ca Dinamo e lider pentru ca a jucat cu pescari...uite ca pescarii v-au dat cu unditele si viermusii in cap! hahahhaha....
                              ,,pana acum ati jucat cu pescari,,dar de aici incolo jucati numai cu profesionisti.. ca Vaslui
                              Last edited by Ivan Marian; 12 September 2011, 11:45.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                                Deci baga divort Alinuta de el Petricaaaaaa da-i pe GSP,,
                                Ce ai vere cu mine ca nu prind gsp u)))))

                                Originally posted by Champion View Post
                                Stiti cum e acum? ,,Rade ciob de opala sparta"

                                App, am jucat cu Vaslui nu cu gaz metan carora abia abia le am dat 5 ))
                                ..pai de 5 ori a apasat borcea pe butoane....
                                Last edited by DISSSEL; 12 September 2011, 11:47. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google