Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai nu au ajuns la gara de nord,,,ca au ramas sub pasajul de la Piata Victoriei,,,ca acolo e o GREVA mare,,nu stiu de ce,,dar mereu cand se duc la tren,,prind greva la metrou si ratb si ambuscade pe sosele

    Comment


    • Originally posted by ivan marian View Post
      atunci mergi la un coleg care prinde gsp,,ca acolo joaca joi 15 semtembrie dinamo contra lui real madrid,,pe ps3
      pai zi sa da u pe ps3 ca din ala am)))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Da ,,ai PS 3,,dar ai si CD-ul cu ei??? ,,dar vezi intre timp sa nu ii boicoteze astia de la curent pe dinamovisti si sa le taie nocturna,,sau curentul de prin case ca sa nu se uite nimeni la GSP si PS3

        Comment


        • steaua spune tu cine este LIDERU! vorba unui netrebnic, voi vreti sa va dau cu clasamentul ala in cap?

          Comment


          • Ete,,vine si Pch,,ca sa confirme PENIBILUL cu placa stricata,,doar atat puteti fratilor ???

            Comment


            • Originally posted by Ivan Marian View Post
              Da ,,ai PS 3,,dar ai si CD-ul cu ei??? ,,dar vezi intre timp sa nu ii boicoteze astia de la curent pe dinamovisti si sa le taie nocturna,,sau curentul de prin case ca sa nu se uite nimeni la GSP si PS3
              am gasit un dvd u ....DINAMO -FORESTA ...o fi bun aasta...?????
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Meserrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeee. Fa-i o copie si lui PCH.
                Ma, mai lasati clasamentul ala, ca nu aveti 25 de puncte in fata, vedeti ca ati inceput sa schiopatati si in 2-3 etape ajungeti sa va tarati pe burta. ;)

                Comment


                • Numai Steaua merge (cum poate) topaind...
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Merge cum poate, dar parca lauda asta exagerata nu pica bine. Daca eram la F1 va laudati ca Dinamo a dat un tur in spate Stelei, cand de fapt aveti cateva secunde in fata. S-avem pardon, faceti poza cu clasamentul acum. Si inramati poza.
                    PAU, cum stam cu clasamentul? Etapa asta a fost de cacao.
                    Last edited by mr.K; 13 September 2011, 10:13.

                    Comment


                    • Daca o sa citez doar o parte din posturile tale de inaintea inceperii campionatului, o sa iti vina sa'ti dai BAN singur! Asta in cazul in care vorbim de lauda exagerata... in caz contrar, am sa fac in fiecare etapa cate o poza cu clasamentul, iar la sfarsit le voi incropi de toate intr'un album pe care ti'l voi darui cu o placere deosebita.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Tare mi-e ca n-are sa-ti placa poza de final.

                        Comment


                        • Cred ca are sa'mi placa atat de mult, incat as fi in stare sa vin pe jos pana la Iasi ca sa ti'o aduc. E clar ca voi pleca inaintea penultimei etape...
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Eu deja pregatesc primirea, saptamana viitoare ma duc pe domeniu sa culeg strugurii si sa storc zeama. Oricum ar fi, nu trebuie sa existe oameni tristi, si la anul e un campionat. Anul asta il ia Steaua. Sau Vaslui? Sau CFR?

                            Comment


                            • Cat ziceai ca faci pana la Bucuresti, 2,5 h? Hai, sa vii sa sarbatorim impreuna pe Stefan cel Mare.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Sarbatorim si in Stefan cel Mare. Cand il vor darama, dorm in cort acolo, sa fiu in primul rand, sa vad toata actiunea.
                                2.5 h face PAU, eu nu m-apropii de timpul lui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google