Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pacat ca nu ai nicio baza cand postezi...daca eram verde te banam pentru offtopic/flame si multe altele

    asa sunteti voi ma....vorbiti mult, prost si rezultate putine! "ce raul, ce marica...rupem pe shalke....campioni mondiali si europeni, olimpici si paraolimpici"

    Comment


    • Huoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo mor cu tine frate pe aici moooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

      Comment


      • Am o intrebare....cine e pe primul loc?

        Comment


        • Otelul Galati e,,aia e campioana,,,voi mai aveti de asteptat

          Comment


          • cateva luni......

            Comment


            • Da da peste cateva luni din care an,,,2050 poate

              Comment


              • Hai ca va inteapa Marica de 4-5 ori si iar va trageti pe gluteus maximus pe aici

                Comment


                • pch , iti e clar ca dinamo nu va mai sta mult pe primul loc , atunci ce o sa mai zici ?

                  Comment


                  • O sa zica treaba cu """ GOLAVERAJUL""" stiu baietii,,e o treaba irelevanta pt noi,,dar ei nu inteleg,,nu si nu

                    Comment


                    • Originally posted by CataFOF View Post
                      pch , iti e clar ca dinamo nu va mai sta mult pe primul loc , atunci ce o sa mai zici ?
                      De ce e asa de clar?...nu se stie! Orice e posibil...tocmai de aceea intreb din nou:

                      CINE E PE PRIMUL LOC?

                      Comment


                      • Fofule, i sa stricat placa lui PCh,,intelege-l si tu si noi restul colegilor ca el se afla la Clujjj intre dujmani,, dujmani ce joaca si ei prin Liga Campionilor si Liga Europei,,iar el sta neputincios in capul patului cu stiku in mana si laptopoul pe picioare si se hazardeaza cu CINE ESTE LIDERU
                        Last edited by Ivan Marian; 14 September 2011, 19:56.

                        Comment


                        • "eo" cred ca`i ramane tic ma , si cand va fi sub locurile 5-6 tot fraza cu cine e pe primul loc o s`o vad.

                          Comment


                          • Ps,,sa mor eu,,cea mai mare pedeapsa pt PCH...el este din Bucuresti si tine cu dinamo,,dar serviciul a facut ca PCH sa fie la CLUJ si sa asiste de acolo la toate echipele care joaca in Europa,,,,adica SOARTA ia jucat o farsa !

                            Comment


                            • Hahahahha...du-te tare maaaahh!!

                              Comment


                              • Am plecat,,,sunt pe HBO sa vad un film cu Tom Cruise,,INTALNIRE EXPLOZIVA,,,dar nu din alea cu butelii ala BORCEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google