Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • puteai sa pui pe steaua ca ia bataie...simplu
    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

    Comment


    • Auschwitz - Birkenau !
      Ce ne-au gazat astia nene, bravo lor !
      Last edited by Ampt; 11 September 2011, 00:18.

      Comment


      • rapidul a pierdut neasteptat.....steaua nu avea voie sa piarda puncte la gaz..macar sa piarda ei mereu si sa pierd si eu puncte aici) dinamo abia abia le a dat 5)

        Comment


        • Am umilit Steau la Medias

          Comment


          • PAU & Mistăr Ca, vor fi in sedinta o saptamana! Parerea mea...
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Membrule VIP, deci avatarul tau face toti banii, ti-a venit mintea la cap.
              Tatarusanu e cel mai bun portar la ora actuala. Dodel daca devine serios va fi de urmarit cum ajunge jucator important al nationalei. Banel are rolul lui, stie Piturca exact care e.
              In schimb Niculae, hai lasa-ma ca am terminat cuvintele...............
              Multumiti lui nenea skandal pentru avatarul ala si faptului ca stau numai pe drumuri si nu am avut timp sa il schimb )

              Mai ai aceeasi parere cand vine vorba de dodel si poporosanu?! Spuneai ca Dinamo a castigat doar cu pescari inceputul asta de sezon....se pare ca pescarii pe care noi i-am batut v-au dat cu lansetele in cap hahahahhahahaha! MARE echipa!

              Cocosi, stai asa sa scapam si noi diseara cu bine de la vaslui...avem sanse sa ne ducem la 8 puncte de ei

              Comment


              • cfr cluj are valoare
                sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                Comment


                • Cine e cfr cluj??? Echipa a doua a clujului? Stiu ca din Cluj vine doar U iar echipele care conteaza in Romania sunt Dinamo si Steaua....cfr sa schimbe liniile de tren sa nu mai faci 12 ore din CAPITALA pana la cluj! ))

                  Comment


                  • @ Black Cocosh: nu imi fac probleme!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • In cazul asta....maaaaainileeeee suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus toaaata peluzaaaaaaa:

                      MISTAR CA spune tu cine este lideru!?!

                      Comment


                      • Mistăr Ca, spune tu: "Aparaaaaaaaaaa Tatarusanuuuuuu" !!!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Salut baieti ! Am o intrebare : sTEAUA NU S-A PREZENTAT ASEARA? A FOST SET?

                          Comment


                          • @Champion : Ghem, set, meci !

                            Comment


                            • unde este mistar ca....unde este proletarul de ioanitoaia (pau) unde e ivan marian?? dovediti cu varf si indesat ca sunteti simpli suporteri, cetateni, gospodari! eu nu am de ce sa fac bascalie, a pierdut steaua un meci...dar prin simplul fapt ca nu de mult spuneau ca Dinamo e lider pentru ca a jucat cu pescari...uite ca pescarii v-au dat cu unditele si viermusii in cap! hahahhaha....

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                frate ce etapa ...nu mi-a iesit niciun meci pana acum)
                                Eu am unul .... ala cu Gaz Metan .... 1 solist
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google