Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olimpia Balti!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Salutare la toti !

      FCM Tg. Mures - Astra Ploiesti 1
      Otelul Galati - CFR Cluj x
      Rapid - FC Brasov 1
      Gaz Metan Medias - Steaua x
      Sportul Stud. - Vointa Sibiu 1
      U Cluj - Concordia Chiajna 1
      FC Vaslui - Dinamo x
      Petrolul Ploiesti - Ceahlaul P. Neamt 2
      Pandurii Tg. Jiu - CS Mioveni 1

      Va zic eu cine liderul ?! Foresta Suceava sau Falticeni ,nu mai stiu exact ,sa-mi zica un dinamovist adevarat ...... http://www.youtube.com/watch?v=vsnVwqGp7NY

      Comment


      • Oricum,,daca a plecat TORJICA,,,o sa plecati si voi in josul clasamentului cat de curand...asa o sa va duceti de rapaaaaaaaaa..ca doar e stilul vostru inconfundabil.

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          I: Cum recunoasteti mirele la o nunta de stelisti?
          R: E ala cu trelingul cel mai nou.
          bancu asta parca isi avea originea in statele unite ale moldovei...ce cauta in fotbal))

          Va zic eu cine liderul ?! Foresta Suceava sau Falticeni ,nu mai stiu exact ,sa-mi zica un dinamovist adevarat ...... http://www.youtube.com/watch?v=vsnVwqGp7NY[/QUOTE]

          parca i mi era dor sa il mai vad))))))
          Last edited by DISSSEL; 6 September 2011, 00:25. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Hai baietii ca intru si eu in jocul asta, acum ceva mai devreme fata de campionatul trecut.
            O sa incerc sa ma abtin sa-i dau replici lui PCH, e pe draq, cum il prind cum il taxez.


            FCM Tg. Mures - Astra Ploiesti x
            Otelul Galati - CFR Cluj 1
            Rapid - FC Brasov 1
            Gaz Metan Medias - Steaua 2
            Sportul Stud. - Vointa Sibiu x
            U Cluj - Concordia Chiajna 1
            FC Vaslui - Dinamo x
            Petrolul Ploiesti - Ceahlaul P. Neamt 1
            Pandurii Tg. Jiu - CS Mioveni 1
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Intr-adevar, Borcea a avut "trelingul rupt"....daca vinde costumul ala iti cumpara tot sectorul 4!
              Poate o poza cu sectorul 4. Costumul era de la second hand, mah, din Miami.
              Ba, sincer, mai mare bovina ca Borcea asta cu greu gasesti. Cu orice l-ai imbraca, tot un complexat transpirat ai.
              Dar cum el nu e subiectul fotbalului, ca acum se duce la meciurile celor de la Miami Heat, propun sa trecem la patroni ai cluburilor, nu actionari.
              Jiji ii da clasa la haine lui Borcica. Si la fotbal, asemenea.

              Hai Romania!

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Ati aflat cine este liderul? Cand aflati sa ma anuntati si pe mine cu privire la numarul de puncte, goluri marcate/primite si care este numele echipei momentului!

                Allez les Bleus!
                Raspund eu acum, dar promiti sa faci si tu acelasi lucru cand va fi Steaua pe primul loc ?!
                Asadar, echipa momentului, spaima Europei, punctaj maxim dupa 5 etape, un singur gol primit (si acela din greseala, trebuia sa fie ofsaid), mandria din Stefan cel Mare, langa Spitalul de Urgenta, DINAMO BUCURESTI !

                HAI ROMANIA !

                Un banc valabil pentru Cupele Europene, cateodata si pentru campionat (vezi seria James Bond) :

                - Bulă mergea plîngînd pe stradă. Un trecător îl întreabă:
                - De ce plîngi, Bulă?
                - M-a bătut tata.
                - Şi acum unde te duci aşa hotărît?
                - ÃŽn Ştefan cel Mare, am auzit că aia nu bat pe nimeni.
                Last edited by Ampt; 6 September 2011, 16:28. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • A trecut si meciul cu Franta. Dar.......da-l dreaqu de meci, a fost cum credeam ca va fi, nu cum visam ca va fi.

                  Ma, dar gazonul, gazonul v-a placut?
                  Poa' sa creasca iarba aia inca 5 ani ca gazon pentru fotbal nu devine. Traiasca PSD-PDSR-Oprisan.

                  Trist e ca ne-am facut de bafta cu gazonul de pe noul nostru mega-extra stadion. In rest, nu-s trist ca nu ne calificam la Euro, data viitoare cica sunt aproape toate echipele invitate asa ca, fara voia noastra aproape, vom ajunge si noi.
                  Ce conteaza sunt CM, acolo te vede toata planeta, cu astia din Europa jucam (mai nou o tot furam de la toti) tot anul, an de an, calificari, calificari (vorba vine).
                  Hai Brazilia 2014!

                  Comment


                  • Mai bine turnau asfalt, dracu să-i ducă.
                    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • sa fim seriosi ..calificarea s a pierdut de mult nu la meciul de ieri...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • FCM Tg. Mures - Astra Ploiesti 2
                        Otelul Galati - CFR Cluj X
                        Rapid - FC Brasov 1
                        Gaz Metan Medias - Steaua X
                        Sportul Stud. - Vointa Sibiu 2
                        U Cluj - Concordia Chiajna 1
                        FC Vaslui - Dinamo 2
                        Petrolul Ploiesti - Ceahlaul P. Neamt X
                        Pandurii Tg. Jiu - CS Mioveni 1
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • FCM Tg. Mures - Astra Ploiesti x
                          Otelul Galati - CFR Cluj 1
                          Rapid - FC Brasov 1
                          Gaz Metan Medias - Steaua 2
                          Sportul Stud. - Vointa Sibiu 1
                          U Cluj - Concordia Chiajna 1
                          FC Vaslui - Dinamo 1
                          Petrolul Ploiesti - Ceahlaul P. Neamt X
                          Pandurii Tg. Jiu - CS Mioveni 1

                          Comment


                          • hai mr.k nu fi rau , chiar am miscat ceva ieri , am avut mai multe ocazii ca franta .
                            o sa faca echipa ok piturca asta , daca si jucatorii vor fi determinati mereu ca in meciul cu ieri.
                            ce se vroia acuma , sa batem franta ? nu mai era mult , dar asta e.

                            Comment


                            • Cata, am visat sa batem Franta, dar a iesit egal, exact la ce ma asteptam. Calificarea e pierduta demult, intr-adevar. Cu 3 victorii nu poti emite pretentii.
                              Sper ca pana cand incep meciurile de calificare la CM sa inceapa Tanase sa devina un numar 10 veritabil, Florin Costea poate ajunge la nationala, sa avem niste fundasi tineri, ce deja vad ca apar. (Luchin si Chiriches mi-au placut).
                              Nici macar nu-s suparat. Era de asteptat sa nu ne calificam, eu nu ma imbat cu apa plata cu lamaie.

                              Comment


                              • mi`a mai placut unu , Matel , dar pacat ca nu la bagat si cu franta.
                                tanase sa fim seriosi , nu a facut nimic , intra ca bou cu mingea intre 3 francezi , atat.
                                lazar este un jucator de baza , are calm , tehnic , pase bune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google