Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uof...ai dreptate! echipa lui Dinamo per total eu spun cu mana pe inima ca este putin peste a stelei...DAR sunt conflicte, salarii neplatite..nu e liniste nici la noi! cu toate ca sper sa facem supriza anul asta! o sa fie greu atat cu CFR cat si cu Rapid...bine, cu rapid sunt mai sceptic, astia mereu fac impresie la inceput si dupa vine copos cu salariile odata la 6 luni si se duce dreacu totul ....o sa fie un campionat naspa iar cea care castiga (ar fi culmea sa fie dinamo, serios...dinamo e ultima campiona care nu a jucat direct in grupe si ar fi prima campioana care pierde dreptul de a juca in grupe...story of my life ) nu o sa joace direct in UCL! asta e....avem si noi clovnii nostri

    Comment


    • 1. Eu4yas
      2. Mr. K
      3. Roy
      4. ZEU69
      5. Niki B
      6. Yrman
      7. PCH
      8.Champion

      CE A FACUT MAH LALA? ) echipa de carton...v a ingropat levi de tot, asta va mai trebuia
      ))

      Comment


      • OFICIAL! TAS a respins apelul: Timişoara, Bistriţa şi Oradea în "B"!

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          scuzati offtopic dar nu ma pot abtine:

          hahhahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahahahha
          Ai rabdare ca voi urmati

          Pentru Bistrita si Oradea imi pare rau...pentru timisoara nu.De fapt nu Poli e de vina(jucatorii)...ci conducatorii.
          sigpic

          Comment


          • o sa vezi ca otelul nu o sa mai fie chiar de otel anul asta...daca au noroc de Milan, real sau Manchester prin grupe nu va vad bine...in general la noi campioana nu e in stare sa apere trofeul! inca caut motivele.....Lyon a avut 7 la rand!

            Comment


            • Lasa Liga Campionilor...la aia nu ne punem sperante decat sa iesim onorabil si cat mai rarziu din ea...iar in Campionat om mai vedea...oricum am inceput cu un mare drept aceasta editie.
              sigpic

              Comment


              • si va felicit MAXIM pentru acest inceput

                Comment


                • PCH-ule ti se pare ca noi avem atacanti? Suntem praf si pulbere, dar macar putem spune ca sunt tineri. In afara de Forje hai si Alexe restul .... poate se intampla o minune si incepe Pulhac sa joace.

                  ps: Ce le-a tras-o TAS la fulgeristi . Inainte aveam un respect deosebit pentru banateni, dar de cand cu scandalul asta mi-au demonstrat ca pot fii mai josnici decat toti aia pe care ii blameaza ei, la un loc. Nu am nimic cu ei, sa nu se inteleaga ca e o jignire sau ceva de genul, dar in momentul in care tu vopsesti cioara si zici ca ii fazan sa ma ierte Cel de sus, imi vine sa intreb "unde e fruncea"?
                  Last edited by yrman; 18 July 2011, 16:49.
                  sigpic

                  Comment


                  • avem pe Danciu, pe Ganea, pe Alexe, pe Marius Nicolae....avem mijlocasi ofensivi care pot marca, un Torje, un Bakaj....mai e Paun care joaca super dar nu stiu de ce nu e folosit...probabil nu a semnat cu fratii becali contract de impresariere...in aparare am eu frica....ar fi bine sa-i rezolve macar pe barboianu daca nu si pe gaman! vedem noi...la Dinamo macar e caliate )

                    Comment


                    • Marius Nicolae doar dorinta a ramas din el, ca fotbalul a plecat departe. Danciu m-a exasperat sezonul trecut cu ratarile din careul mic. Liviu Ganea ... are el ceva stofa dar ... mai degraba il vad pe Tucudean titular. Paun e bun da nu a semnat cu cine trebuie. El si Torje nu au contract cu fratii berbecali, diferenta o face ca pe Torje nu prea au cum sa il tina pe bara. De Balgradean uitasem, promite junioru.
                      sigpic

                      Comment


                      • si mie imi place Balgradean...imi aduce aminte de Lobont!

                        Comment


                        • 2 oameni de viitor are Dinamo, Torje si Alexe. Balgradean e inca la inceput, mai vedem.
                          Ailalti sunt necunoscuti, Tucudean e lent, trebuie sa schimbe 15 viteze ca TIR-ul si la final se termina terenul, batranii fac legea doar in vestiar, ca pe teren sunt praf.
                          Restul tinerilor trebuie sa confirme. Asa cum trebuie s-o faca si cei de la Steaua. Mai avem rabdare un an?

                          Comment


                          • rabdarea mea a ajuns la final inca din 2007, odata cu fluierul final al meciului Dinamo-Lazio...atunci s-a rupt ceva in tot ce inseamna Dinamo! ce se intampla acum nu mai conteaza...e frectie )

                            Comment


                            • Liviu Ganea la Dinamo II. A refuzat prelungirea contractului pe "doar" 72.000 de euro. La cate goluri a dat, pe cuvant ca-i dadeam mai putin.

                              Comment


                              • foarte bine....nu a jucat nimic, mai multe a facut Tucudean!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google