Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana una alta mai aveti de muncit!

    De data asta jur ca nu-mi doresc sa va calificati!

    Sa mearga Vasluiul si cu Rapid!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • pai crezi ca eu imi doresc sa va calificati....blatisti nenorociti, furaciosi, unde e ma stima si mandria ca ai obtinut pe munca ta calificarea??? blat...gata, sa nu mai aud de oile astea furacioase....huuuuuoooo, stai calm ca ne calificam! 1-0 ne trebuie...si le dam 6!

      Comment


      • Pleaca bah de-aici si vorbeste-ne la saxofon de potaile tale!

        Lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pechinezuleeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

        Rusinea Romaniei e echipa asta de langa spital bah!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Pana una alta mai aveti de muncit!

          De data asta jur ca nu-mi doresc sa va calificati!

          Sa mearga Vasluiul si cu Rapid!
          Iti doresti imposibilul de data asta)

          Comment


          • Ma-ndoiesc!

            Din cauza nenorocitului aluia nu-mi doresc sa va calificati, sa-l vad io daca mai comenteaza!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • ai mai zis si de saraciile celelalte tot asa si uite ca a fost ca mine) iti place tie sa visezi...) crede ma, cunosc echipa asta de 15 ani ...m am invatat cu ea) intai imi fac nervi maxim apoi se califica

              Comment


              • bai blatistule, cum sa nu comentez ma??? aia e echipa ma? cska...zici ca e sanatatea cluj....ai pariat si tu macar 200 ron pe victoria spurcatilor? huo...mi-e scarba, sila....gata! nu vreau sa va mai vad, sa mai aud! steaua budapest...o sa imi schimb buletinul, nu suport sa am scris bucuresti acolo....la fel ca echipa asta bastarda! meltenii dreacu

                Comment


                • stai putin ca steaua nu mai e din bucuresti steaua fetesti , steaua drajna in viitor

                  Comment


                  • Originally posted by Champion View Post
                    ai mai zis si de saraciile celelalte tot asa si uite ca a fost ca mine) iti place tie sa visezi...) crede ma, cunosc echipa asta de 15 ani ...m am invatat cu ea) intai imi fac nervi maxim apoi se califica
                    Vezi ca asa am zis si anu trecut si ati stat acasa precum casnicii!

                    Originally posted by PCH View Post
                    bai blatistule, cum sa nu comentez ma??? aia e echipa ma? cska...zici ca e sanatatea cluj....ai pariat si tu macar 200 ron pe victoria spurcatilor? huo...mi-e scarba, sila....gata! nu vreau sa va mai vad, sa mai aud! steaua budapest...o sa imi schimb buletinul, nu suport sa am scris bucuresti acolo....la fel ca echipa asta bastarda! meltenii dreacu
                    Bah, baaaaaaaaahhhhhhh, din cauza ta baaaaahhhh, baaaaaaahhhhhh chiar imi doresc sa stati acasa bah.
                    Bah, v-ati luat-o (pe la spate) din nou!

                    Rusinea Romaniei sunteti!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • vorbiti sa n-adormiti....se joaca tur retur ! Aha tur -retur )

                      Comment


                      • Asa s-a jucat si anu trecut!!!!!!!! Tu visezi acum sau vrei sa-ti reamintesc de Hajduk? Aloooooooooooooo!!!!!!!!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • iar cu trecutul? vrei sa ti amintesc de cati ani spurky nu a mai invins Dinamo ?

                          Comment


                          • lasa ca si noi avem fu tutii nostrii.....ah, ce imi place perfectul compus va dam iar cu paine ma....prostii nostrii sunteti

                            si ne calificam...3-0 le dam si iesim din grupe si jucam si finala pe Arena Nationala....sa moara toti duJmanii ca italia o sa fim la CM...

                            Comment


                            • ))))))))))))))))))))))))

                              Si viitorul e sumbru la voi!

                              La voi nu e trecut, e obisnuinta si neputinta!

                              Amintiti-mi si de cate ori a fost Steaua in CL si Dinamo ca nu mai tin minte!


                              0 barat sunteti! Ca sa nu zic praf si pulbere!
                              Last edited by Eu4yas; 18 August 2011, 22:53.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • ai fost la meci pe ghencia??? e aglomerat bulevardul?? sarbatoreste lumea?? penibilii dreacu si el vorbeste de DINAMO! hai sictir

                                amintiti-mi cate victorii are steaua in grupe
                                cate goluri primite
                                cate puncte

                                prostii baltii, rusinea europei! DEZAFILIEREA!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google