Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta ma-ntreb si eu. Este animalul care i-a luat sub tutela pe cei doi viitori infractori daca nu deja, este cel care imi amintesc, intr-o emisiune le-a spus lui Becali si Dragomir, taceti vorbesc eu acum, iar cei doi n-au mai scos un sunet, este probabil un animal cu niste legaturi foarte foarte ifluente, se foloseste de santaj, si-un infractor de joasa speta.

    Un hot ordinar!

    Daca-l mai aud pe vreunul pe la tv ca este echipa tuturor romanilor s-ar putea sa sparg televizorul. Este clar un grup de interese, de spalare de bani, de afaceri dubioase si ilegale.

    Huo mah!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Eu4yas View Post
      Daca-l mai aud pe vreunul pe la tv ca este echipa tuturor romanilor s-ar putea sa sparg televizorul.
      Dacă e ecran de sticlă nu cred că-l vei sparge uşor, crede-mă. Dacă e LCD ală nu se sparge ci curge
      Se tot spune că echipa se reclădeşte, reconstruieşte, re........, dar de unde fotbalişti ? E ca şi cum ai reclădi un dig sau baraj fisurat/dărâmat cu chirpici sau cărămizi de voioagă.
      De ce nu iau exemplul Franţei, Olandei, etc. care naturalizează tot felul de naţii de fotbalişti. Pardon am naturalizat şi noi unul din Germania care de fapt era neam cu Burebista, omul a fost entuziasmat, a jucat 5 minute după care a fost rejectat definitiv. Acum nu mai poate juca pentru altă ţară în veci pururea.
      Nicu Gheară e un om la fel ca Becali, Mutu, etc. Nu ei sunt problema ci massmedia care ÎI DIFUZEAZĂ, că doar nu o fi venit Nicu de unul singur şi din proprie iniţiativă la sediul televiziunii să-şi spună părerea.
      Mi-ar place să mai fie un campionat european/mondial al echipelor cu jucători numai din campionatul intern. De fapt nici aici România nu s-ar califica pentru că nu are campionat intern. Sau mă înşel ?
      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
      sigpic

      Comment


      • [QUOTE=PCH;1031898]HAHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHHAHAH...va "urasc" mah cu expresiile voastre! abia astept sa vin cum pot!


        vezi ca fratii de la U sunt aici cu mine, ii rupem PA genunchi PA unguri ....]

        hihihihihi, ai am si eu 1
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • Imi place un comment din GSP, care mi se pare edificator:

          Faptul ca pana in 1994 am avut fotbal se datoreaza perioadei prerevolutionare . Faptul ca nu mai avem fotbal dupa aceasta data, este din cauza "principiilor cinstite si corecte " ale lui Sandu si Dragomir , pe care se bazeaza fotbalul romanesc . Iar faptele lui Tamas si Mutu nu fac decat sa incununeze o epoca trista a fotbalului romanesc.


          Epoca ce, parerea mea, se va intinde pe mai multe campanii de calificare. Nu mai vrea nimeni sa joace cu nationala noastra, in meciurile oficiale, nu am ce numara la reusite excelente in ultimele 20 de meciuri..........

          @PCH, sa nu mai aud nimic de Tanase ca-l faci betivan, te rog io. Asta a fost cuminte in San Marino. De Mutu si Tamas atat pot spune: se vede ca sunt dinamovisti, cand pun gura pe sprit uita pentru ce erau pe-acolo.
          Last edited by mr.K; 11 August 2011, 16:12. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • E CEVA NORMAL PENTRU DALMATIENI))

            Dinamovistii se "refac" cu tigari si alcool
            George Curca, Cristi Pulhac si Cosmin Moti au profitat de victoriile echipei din startul de sezon si au revenit la obiceiuri mai vechi: bautura si tutun la discretie
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • toja?unde esti ma? brandane? tanase??? carlos? Mai zic? Neagaa?hai tata incoace....)) Mai zic?

              Comment


              • nu vorbeam de acum 2000mii de ani ..vorbeam de saptaman asta.....
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • ete canci...te au apucat smecheriile si pe tine acum)

                  putem spune si de la rapid chiar) ia asculta aici: Sapunareeeeee))
                  Last edited by Champion; 11 August 2011, 17:11. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • CS Mioveni - Astra Ploieşti 2
                    CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş 1
                    Concordia Chiajna - FC Vaslui 2
                    Petrolul Ploieşti - Rapid X
                    Dinamo - Pandurii Tg. Jiu 1
                    Ceahlăul Piatra Neamţ - Oţelul Galaţi 2
                    Steaua - "U" Cluj 2
                    FC Braşov - Sportul Studenţesc X
                    Voinţa Sibiu - FCM Târgu Mureş X

                    Comment


                    • Originally posted by cosmin_BR View Post
                      CS Mioveni - Astra Ploieşti 2
                      CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş 1
                      Concordia Chiajna - FC Vaslui 2
                      Petrolul Ploieşti - Rapid 2
                      Dinamo - Pandurii Tg. Jiu 1
                      Ceahlăul Piatra Neamţ - Oţelul Galaţi 2
                      Steaua - "U" Cluj x
                      FC Braşov - Sportul Studenţesc X
                      Voinţa Sibiu - FCM Târgu Mureş X
                      Cosmin, te hotarasti pana la urma?
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Acusi se schimba "liderii".
                        Pana atunci, una mai aparte: Samuel Eto'o este la un pas de a semna cu echipa rusă Anji Mahacikala (cine papadia mea sunt astia???!!!) şi de a deveni cel mai bine plătit fotbalist din lume.

                        Top 3 cele mai mari salarii:

                        1. Samuel Eto'o 55.000 de euro/zi (mie-mi da peste 20 de milioane pe an)
                        2. Cristiano Ronaldo 35.000 de euro/zi
                        3. Lionel Messi 30.000 de euro/zi

                        O sa spuneti ca-i spalare de bani, dar in Rusia nu trebuie sa te complici cu asa ceva, pur si simplu cheltui fara sa te doara capul, doar Putin sa nu te intrebe.

                        Comment


                        • tu sti mai bine ca esti mai apropare de ei))))0
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Acusi se schimba "liderii"
                            Mister CA spune tu cine este LIDERU'...

                            mrk, ce imi spui de asta?

                            Clujenii nu au mai cîştigat "afară" în faţa roş-albaştrilor din 1962, de la un meci jucat pe stadionul Dinamo!

                            sa inteleg ca marele club nu avea stadion si juca pe DINAMO??????? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAAHAH ....nomazi inca de la infiintare!

                            Victoriile Clujului pe terenul Stelei:
                            Data: Stadion, Meciul
                            11.09.1947: Venus ASA Bucureşti - U Cluj 1-2
                            07.04.1954: Republicii CCA Bucureşti - Ştiinţa Cluj 0-1
                            25.03.1962: Dinamo Steaua - Ştiinţa Cluj 1-2

                            dupa cum se pare U castiga acasa la steaua cand steaua nu e pe ghencea....azi e o zi buna! FORZZA U

                            Originally posted by Eu4yas View Post
                            Lasa-i-le pe primele ca o fi uitat. Il lamurim daca e problema, e prins acolo.

                            Totul "e" minciuni!

                            baaai, nuuu....alea puse ultima data sunt cele oficiale! am uitat de primele cu pauza asta pentru nationala! deci cele puse ultima data sunt bune

                            faza cu e minciuni toate e minciuni tot de la un meltean vine....sef de trib la oi! vad ca o folosesti
                            Last edited by PCH; 14 August 2011, 11:15. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Ma taci din gura ca ai pus si gata. Primele se iau in consideratiune.

                              Mergi cum poti !
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ultimele...am facut cerere...am pus INAINTEA primului meci, asa ca du-te extraordinar de tare

                                1.DINAMO 3 3 0 0 8-0 9
                                2.steaua 3 2 1 0 7-2 7
                                3.CFR Cluj3 2 0 1 4-2 6
                                4.Rapid 3 2 0 1 4-2 6
                                5.U Cluj 3 2 0 1 4-2 6

                                MISTAR CA spune tu, cine este LIDERU'.....

                                in sfarsit, dupa ceva ani clasamentul ligii 1 incepe sa arate normal....Dinamo e numarul 1....steaua pe 2 si restul cum pot si ele!

                                o seara minunata
                                Last edited by PCH; 14 August 2011, 23:48. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google