Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce dor mi-a fost de voi ), pana la urma ar trebui sa tinem cu orice echipa romaneasa care joaca in orice competitie europeana, fiecare meci castigat inseamna un punct in plus in clasamente, de huiduit putem sa ne huiduim la toate meciurile de campionat , asa ca da-l naibi pe Becali, Steaua , Rapid , Dinamo si Vaslui sa merga mai departe(toti iubim echipele, mai putin patronii lor ) )

    Comment


    • sa ne amintim cum steaua a facut de rahat romania cu 1 sg punct in CL ) ratatii

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        n a miscat nimic steaua in afara de goluri... sa fim realisti...i au tinut bulgarii in sah bine de tot...calificarea nu e jucata, doar daca nu sunt jocuri de culise...ii asteapta o atmosfera onesta la Sofia!

        de dinamo ce sa mai zic...k de obicei ..nervi nervi nervi... se vor califica sigur ...dar puteau sa o faca din seara asta...iar au avut aia 2 ocazii si 2 goluri...a fost si mult ghinion...2 bare+ putea fi lejer 3 4 la 0 in prima repriza...no comment
        Sa fim realisti,,,fotbalul se joaca pe goluri

        Originally posted by Champion View Post
        ai mai zis si de saraciile celelalte tot asa si uite ca a fost ca mine) iti place tie sa visezi...) crede ma, cunosc echipa asta de 15 ani ...m am invatat cu ea) intai imi fac nervi maxim apoi se califica
        De 15 ani nu ati aratat nimic,,deci obisnuitiva in continuare inca 15

        Originally posted by Eu4yas View Post
        ))))))))))))))))))))))))

        Si viitorul e sumbru la voi!

        La voi nu e trecut, e obisnuinta si neputinta!

        Amintiti-mi si de cate ori a fost Steaua in CL si Dinamo ca nu mai tin minte!


        0 barat sunteti! Ca sa nu zic praf si pulbere!

        Praf si pulbere e putin spus,,,,,,,nici nu stiu ce naiba mai cauta sa joace astia sa se califice,,ca ne fac tara de ras si fotbalul romanesc asa cum e el...deci HUOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

        Comment


        • rushinea tarii...toti meltenii stransi la cluj ...se ruga crainicul de ei sa strice stia-ua stia-ua si ei tot degeaba)))) asta e mentalitatea de spurky...hai gigi pe masina stia ua stia ua ...ATAT ...suporterii adevarati ai stelei nu s au sinchisit sa mearga la cluj...stiu ei de ce;)

          Comment


          • .....

            locul 2 este sub noi
            [ATTACH]321825[/ATTACH]
            [ATTACH]321825[/ATTACH]
            [ATTACH]321825[/ATTACH]
            [ATTACH]321825[/ATTACH]
            [ATTACH]321825[/ATTACH]
            [ATTACH]321825[/ATTACH]
            [ATTACH]321825[/ATTACH]

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              ai fost la meci pe ghencia??? e aglomerat bulevardul?? sarbatoreste lumea?? penibilii dreacu si el vorbeste de DINAMO! hai sictir

              amintiti-mi cate victorii are steaua in grupe
              cate goluri primite
              cate puncte

              prostii baltii, rusinea europei! DEZAFILIEREA!
              Rusinea Romaniei. Gasca de pechinezi se face inca o data de ras in Europa. Ati jucat pe Marcana, 70.000 de oameni.
              Penibilii lumii sunteti. Mi-ar fi rusine sa mai vorbesc.

              P.S. Vezi ca e tsunami in Ucraina, plange TORJE!

              Originally posted by Champion View Post
              sa ne amintim cum steaua a facut de rahat romania cu 1 sg punct in CL ) ratatii
              Sa vorbesti de Steaua cand veti fi si voi acolo.

              Impotentilor!

              Originally posted by Champion View Post
              rushinea tarii...toti meltenii stransi la cluj ...se ruga crainicul de ei sa strice stia-ua stia-ua si ei tot degeaba)))) asta e mentalitatea de spurky...hai gigi pe masina stia ua stia ua ...ATAT ...suporterii adevarati ai stelei nu s au sinchisit sa mearga la cluj...stiu ei de ce;)

              Penibililor, sub 0 sunteti!

              Lasati-i dreacu p-astia de la Concordia Chiajna sa joace daca voi sunteti incapabili!

              De ce vorbesti tu de Steaua?

              Nu mai bine ne spui ce-a facut gasca de potai asta seara?
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Daca vezi fotbal numai la tv nu intelegi un lucru...buuun..sa ti explic: dinamo a dat gol in deplasare...asta inseamna ca daca da un singur gol acasa e calificata..crede ma ca nu va fi doar unul ...
                PS: nu fiti frustrati , hai toti in cor: stiaaaaa ua stiaaa ua )) JENANT SA FI SPURCAT !

                Comment


                • N-ai tu ce sa-mi explici mie mah!

                  Problema e ca ati luat bataie si din nou v-ati facut de ras cu niste necunoscuti!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • dar ţeseca(cum ar zice spurky pt ca ei oricum nu stiu cu cine au jucat) ) cine e? daca vrei TSKA priveste la MOSCOVA ...dupa ce au castigat Europa League Dinamo i-a scos ..iti amintesti?nu...)stiam

                    mai spun de Everton?5-2?) pierd timpul cu voi

                    Va doresc o noapte buna !
                    Last edited by Champion; 18 August 2011, 23:17. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Mai baiatule, mai omule, tu cred ca ai o problema.

                      Pai vrei sa-ti amintesc eu cu cine a jucat Steaua prin Europa? Pai n-ai tu atata memorie incat sa tii minte tot mai!

                      Lasa-ma te rog eu, din nou dati dovada ca sunteti 0 barat in Europa, deocamdata, spun deocamdata, dar pe deasupra mai aveti tupeul sa mai deschideti si gura sa vorbiti.
                      Astept cu nerabdare returul, sper ca groapa sa fie plina (151 de oameni) si sa luati 5.

                      Nu va vad bine, atat spun!

                      Echipele ce se vor califica dupa prima mansa sunt Steaua (normal), Rapid si Vaslui!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • a jucat ...bine spus...cate meciuri a castigat ? asa si dinamo a jucat cu manchester, lazio, etc etc ...ce folos daca au pierdut? frate nu gandesti?hai ca ies ...n are rost) nb

                        Comment


                        • Io cred tu ai un port ilegal de m***ie c****ie frate!

                          Habar n-ai si-ndrugi si tu acolo doar asa sa nu se plictiseasca tastatura.

                          Du-te la somn ca ne prapadim de ras!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu cred ca se vor califica in grupe patru echipe : Rapid, Steaua, Dinamo si FC Vaslui !

                            Comment


                            • Foooorrrrrttttttaaaa sssstttteeeeaaaaaauuuuaaaa !!



                              Tg Mures - Mioveni X
                              Otelul - Brasov 1
                              U Cluj - Petrolul 1
                              Sportul - Dinamo X
                              Rapid - Chiajna 1
                              Vaslui - Ceahlaul 1
                              Astra - steaua 2
                              Gaz Metan - Vointa Sibiu X
                              Pandurii - CFR ClujX

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                n a miscat nimic steaua in afara de goluri... sa fim realisti...i au tinut bulgarii in sah bine de tot...calificarea nu e jucata, doar daca nu sunt jocuri de culise...ii asteapta o atmosfera onesta la Sofia!

                                de dinamo ce sa mai zic...k de obicei ..nervi nervi nervi... se vor califica sigur ...dar puteau sa o faca din seara asta...iar au avut aia 2 ocazii si 2 goluri...a fost si mult ghinion...2 bare+ putea fi lejer 3 4 la 0 in prima repriza...no comment
                                Mergi cum poti ma ))) cand vre o data o sa intelegeti ca asta va e valoare ...

                                Originally posted by Eu4yas View Post
                                ))))))))))))))))))))))))

                                Si viitorul e sumbru la voi!

                                La voi nu e trecut, e obisnuinta si neputinta!

                                Amintiti-mi si de cate ori a fost Steaua in CL si Dinamo ca nu mai tin minte!


                                0 barat sunteti! Ca sa nu zic praf si pulbere!
                                Te au incaierat dalamtienii....)))
                                Ce nu o sa inteleaga ei ca atunci cand steaua castiga face fericita o tara intreaga .... cind pierde dinamo nu se supara decat 101 dalmatieni ))

                                Originally posted by Champion View Post
                                sa ne amintim cum steaua a facut de rahat romania cu 1 sg punct in CL ) ratatii
                                CL....ce e ala CL )))) atzi trait voi asa ceva))..atzi ascultat voi imnul CL....))????...

                                Originally posted by Champion View Post
                                rushinea tarii...toti meltenii stransi la cluj ...se ruga crainicul de ei sa strice stia-ua stia-ua si ei tot degeaba)))) asta e mentalitatea de spurky...hai gigi pe masina stia ua stia ua ...ATAT ...suporterii adevarati ai stelei nu s au sinchisit sa mearga la cluj...stiu ei de ce;)
                                )) ma tu te ai uitat la fotbal adevarat))) de stii atatea din timpul meciului...
                                Last edited by DISSSEL; 19 August 2011, 09:39. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google