Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da,,,dar de multe ori..MASS MEDIA,,este si acest thread,,deci inca odata rog un moderator sa ia atitudine asupra injuriilor si injuraturilor aduse direct sau indirect userilor de pe acest forum..RUSINEEE

    Champion,vad ca esti si AROGANT,,,deci ai un report de la mine...de unde pana unde esti tu cu mine,,,NEA MAREANE...ne-am ciocnit valizele in gara si nu stiu eu!!!
    Last edited by Ivan Marian; 19 August 2011, 12:55.

    Comment


    • Dar daca ar gandi toti ca tine ce s-ar intampla?

      M..e cutare, lui si la toata la familia, neam etc etc etc. Asta s-ar intampla?

      Garduri rupte? Scaune aruncate? Ce s-ar intampla? 100 de metri facuta in 2 secunde?

      Am fost mai demult la Steaua - Brasov, sa fie ceva vreme, vreo 2 ani. Hai zic sa-mi iau fetele si sa le duc si pe ele pe stadion. Un rahat de meci frate. N-a inceput bine ca de la sud au si-nceput, m**e cutare, j******e, nenorocitule, m****i matii, ce discuti ma ca erau acolo injuraturi pe metru patrat cat sa tina de cald pt cateva ierni.

      Mi s-a spus ca daca le mai duc acolo sa le iau si niste pungi sa aiba unde sa verse.
      Dar na, c-asa e-n fotbal.
      Asa e pe stadion.
      Asa-s ultrasii!
      Asta stiu sa faca ei!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • asa la cate mi a zis si mie eu4yas ) penibil...comentator etc etc)) ce ar treb sa ma supar? astea sunt injurii? asa sunt baietii se mai contrazic una alta ..sa nu fim femei da o ncolo de treaba;)

        astept sa iau ban pentru ca am zis nea ) asta ar fi ultima aroganta )
        Last edited by Champion; 19 August 2011, 13:06. Reason: Automerged Doublepost

        Comment




        • Uite ca sa vezi ca-s fair, imi retrag cuvintele! Poftim!

          Daca e putin iti prezint si scuze. Numai ca m-ai enervat auzi! Da rau!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • In primul rand daca ti-a zis FINU,,ce a zis e problema lui,,,dar de unde pana unde imi pocesti tu mie NUMELE de FAMILIE ???

            Repet,,de unde pana unde iti permiti tu sa ma jignesti pe mine???
            Ce lagatura are aici LIPSA DE RESPECT....cu baietii si femeile....Cum adica asa e aici??? trebuie sa ne JIGNIM sau cum!

            Comment


            • ce ai ma nene ca ma enervezi? cine te a jignit? hai vorbeste tu singur si gata ..eu o sa dau decat pronosticurile ! Daca ziceam pronumele te suparai ca nu te respect)

              Originally posted by Eu4yas View Post


              Uite ca sa vezi ca-s fair, imi retrag cuvintele! Poftim!

              Daca e putin iti prezint si scuze. Numai ca m-ai enervat auzi! Da rau!
              stai linistit , eu nu sunt asa sensibil si eu am mai zis ..;)
              Last edited by Champion; 19 August 2011, 13:12. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Daca il ziceai,,il ziceai corect...MARIAN/MARIANE...dar nu marEan,,,intelegi sau nu???
                Deci nici macar nu ai bunul simt sa iti cer scuze,,asa cum a facut userul EU4YAS,,,macar atata bun simt sa ai,,,dar ce sa ceri la cineva ce nu are asa ceva,,RESPECT!

                Comment


                • Soarecele si pisica e aici!

                  Pana una alta, cica toate salvarile din Cluj au fost aseara in fata hotelului unde este cazat pechinezul.
                  L-a pus dreacu sa dea refresh la pagina de net in minutul 90!

                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Mii de scuze fata de userul IvanMarian ... in fata natiunii !!! Scuzati litera E

                    ) te ai linistit acum?

                    Comment


                    • Aloo vad ca iar va ti incins deci va reamintesc...doar ei joaca pe bani (ffff multi bani) iar noi ar trebui sa ramnaem doar la comenturi de caterinca......
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • unii nu inteleeeeeeeeeeeeg unii nu inteleeeeeeeeegggg era o melodie Puya cu Negrutzu)

                        Comment


                        • Originally posted by DISSSEL View Post
                          Aloo vad ca iar va ti incins deci va reamintesc...doar ei joaca pe bani (ffff multi bani) iar noi ar trebui sa ramnaem doar la comenturi de caterinca......
                          Asa e, asa e.

                          Ia hai gata si mai puneti mana pe-o harta
                          Ia uitati-va ce bun e site-ul asta.

                          http://www.ibge.gov.br/paisesat/main.php

                          Sunt offtopic!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sebi_NT View Post
                            Am tot evitat sa intru pe postul asta ca sa nu vad cum se injura toata lumea care discuta de sport...apoi m-am gandit ca baietii de pe logan club cu care am avut de a face pana acum au fost ok si mi-am zis sa intru sa vad comentariile de dupa victoria stelei (mentionez ca sunt stelist). Din pacate am gasit si aici acelasi rahat care il gasesc si prin site-urile care fac presa sportiva (ma refer la comentariile userilor). Am decis sa nu mai intru pe posturile care au legatura cu fotbalul (vreau sa-mi menajez stomacul iar comentariile de prin zona provoaca greata). Cred ca cel mai bine ar fi sa se creeze un post "Injuraturi intre suporterii echipelor romanesti" si postul asta sa ramana "clean" sa pot sa-mi manifest si eu bucuria la o victorie a echipei mele...mai ales ca situatiile in care ma pot bucura sunt foarte rare din pacate. Si simplu ar fi sa se avertizeze la prima injuratura si sa se baneze la a doua. Sunt sigur ca si suporterii din romania ar putea sa cante 90 minute dar din pacate 93% dintre suporteri sunt xenofobi si cand nu injura si nu fac tigani sau unguri pe altii injura constant pentru a-si manifesta frustrarile acumulate in decursul vietii. Din pacate in Romania se injura la TV, in parlament, pe stadion, pe strada, la scoala si chiar si in gradinite. Iar cand nu se injura cu voce tare sunt sigur ca se injura in gand. Dorinta mea este sa-mi vad echipa (Steaua) sustinuta prin cantec timp de 90 minute (daca pot cei de la liverpool de ce sa nu poata si cei de la steaua, dinamo sau medias?!) sunt sigur ca unii din suporterii din Romania au fost miscati de ce am spus si vor canta la urmatorul meci...deja ii vad cum cauta prin arhiva de cantece o piesa care sa contina obscenitati pentru a o invata. Comentariile la ceea ce am scris sunt inutile din puntul meu de vedere. Promit ca nu le voi citi pentru ca nu am sa mai vizitez postul asta cel putin o perioada.


                            MARE DREPTATE AI COLEGULE> Si eu tin cu o anumita echipa(din Romania) dar asta nu ma impiedica sa vad fotbalul obiectiv.
                            Intru si eu aici pt pronosticuri si sa ma "distrez "la obsesiile unora.Parerea mea e ca toti suntem de vina de starea fotbalului romanesc. Daca am fi stiut sa luam atitudine nu am fi ajuns unde suntem. La fel ca si cu societatea in care traim. Noi, majoritatea suntem de vina. Sa nu mai mergem pe stadioane(si atunci se va schimba atitudinea celor care conduc fotbalul), sa avem grija cand votam ( si atunci se va schimba atitudinea celor care ne conduc).In noi sta schimbarea, numai sa vrem sa ne schimbam. Toti dam din gura, dar nimeni nu face nimic. Vreti sa fim mai buni? Haideti sa incepem cu propria persoana.

                            RESPECT!
                            Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                            Comment


                            • Vreau sa intelegeti cateva lucuri ca sa fie foarte clare. Eu sunt de parere ca aici, pe acest thread nu este chiar asa de rau precum in mass media sau pe stadion. A, ca s-a mai sarit calul uneori, ok bun, accept sa se spuna aceste lucruri insa nu pot fi de acord cu afirmatia ca aici este ca-n presa sau ca pe stadion.
                              Ca se mai vad cateva cuvinte gen, pechinez, penibil etc etc etc etc, ok bun, sunt cateva dar eu spun ca au fost adresate intre niste baieti care totusi se cunosc ori care totusi isi permit anumite glume. In rest consider ca threadul are inca un aer funny si mai consider ca ne putem intalni oriunde si oricand la o bere fara niciun fel de problema si/sau fara niciun fel de jignire.

                              Tin sa contrazic afirmatia userului sebi,
                              "Din pacate am gasit si aici acelasi rahat care il gasesc si prin site-urile care fac presa sportiva (ma refer la comentariile userilor)"
                              , cu tot respectul.

                              Chiar daca unele posturi ori anumite fraze au fost mai acide, tind sa cred ca bunul simt si facerea de bine este inca la ea acasa pe acest thread.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa se organizeze Local Kombat la intalnirile nationale) stelisti cu dinamovisti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google