Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau sa felicit echipa Gaz Metan Medias pentru calificarea obtinuta.
    Vreau sa felicit echipa (?!!??) Dinamo Bucuresti pentru tragerea la sorti.

    Lasa sa vina Motanu' acasa, mai repatriem si noi cate unul pe an, nu ca Dinamo cate jumatate de echipa odata.
    Stancu va da cu paine la orice ora, nu-i vreunul in lotul lui Dinamo de calibrul lui.

    Comment


    • Hahahahhahahaahhahahahahahahahahahahahahahaha!

      Comment


      • Cat despre stadion, dupa 3 meciuri cu spectatori va arata jalnic la nivel de tribune, cel mai probabil. Am vazut de-a specimene din acest mirific popor roman in ultimele 3 zile de drum ca mi s-a acrit. N-ai cu cine, asta e, niste needucati.

        Comment


        • Eu cred ca o sa fie mentinut in conditii bune....la cate camere "de luat-filmat" sunt pe acolo nu cred ca au curaj sa faca nazbatii...si daca fac o data o sa ii usture!

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Cat despre stadion, dupa 3 meciuri cu spectatori va arata jalnic la nivel de tribune, cel mai probabil. Am vazut de-a specimene din acest mirific popor roman in ultimele 3 zile de drum ca mi s-a acrit. N-ai cu cine, asta e, niste needucati.
            dupa 3 meciuri cu "suporteri"....
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • "Suporteri" n-avem, inca.
              La noi "suporterii" stiu doar sa injure la gramada, echipa adversa, echipa proprie, conducerea clubului, arbitrii, vecinul de langa el.
              Pentr unii a fi la stadion sau la iarba verde e totuna daca te uiti ce ramane in urma lor.

              Comment


              • pai si ce inseamna suporter?! cel care vine gatit cu hainele de sus, aplauda laborios si dupa meci pleaca zambitor cine stie unde?? confundati cu teatrul sua opereta?

                Comment


                • Ia arunca un ochi in Premier League. Aia-s suporteri. Chiar de sunt si huligani, cei mai multi stiu cu ce se mananca fotbalul. Galeriile noastre n-au identitate, au niste imnuri de toata jena, repertoriu de incurajare a echipei limitat. Miezul galeriei e format in general din omuleti care ard gazul de pomana pe lumea asta, rar gasesti unul cu creier.
                  Last edited by mr.K; 8 August 2011, 11:09.

                  Comment


                  • Treci foarte foarte usor peste un lucru...in cati ani au ajuns englejii la nivelul asta....pai astia sunt sinonimi cu huliganismul si tu mi dai exemplu! Suporteri din tari precum Italia, Grecia, Turcia, Croatia, Serbia, Polonia sunt cu mult mai rai decat ai nostrii! Singurii suporteri cu adevarat ULTRAS ii gasesti la Dinamo! Cei mai suporteri fanatici la Dinamo sunt!

                    Comment


                    • Da, dar ii numeri pe degetele unui singur om, pe aia ai lui Dinamo. Auzi, ultrasi. Moamaaaaaa ce bataie va mai trebuie de la niste fani ros-albastri, ca doar nu-i teatru sau opera, este?

                      Mie imi place atmosfera de pe stadionalele din Premier League.

                      Comment


                      • Hahahahaha, bataie de la stelemisti??? pffffff.....avem pana si o cantare:

                        "fuge armata zici ca-i gabi szabo"....oho, sunt multe episoade triste pentru "ros-albastrii", nu vreau sa intru in detalii...cine stie, cunoaste!

                        Prefer sa vad un meci din Franta....Fotbalul din anglia nu imi place deloc....eu sunt inebunit dupa Italia! Milan AC

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          "Suporteri" n-avem, inca.
                          La noi "suporterii" stiu doar sa injure la gramada, echipa adversa, echipa proprie, conducerea clubului, arbitrii, vecinul de langa el.
                          Pentr unii a fi la stadion sau la iarba verde e totuna daca te uiti ce ramane in urma lor.
                          la iei ma refeream...)
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            ........sunglasses:

                            Prefer sa vad un meci din Franta....
                            De rugby?

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Treci foarte foarte usor peste un lucru...in cati ani au ajuns englejii la nivelul asta....pai astia sunt sinonimi cu huliganismul si tu mi dai exemplu! Suporteri din tari precum Italia, Grecia, Turcia, Croatia, Serbia, Polonia sunt cu mult mai rai decat ai nostrii! Singurii suporteri cu adevarat ULTRAS ii gasesti la Dinamo! Cei mai suporteri fanatici la Dinamo sunt!
                              englejji sunt huligani decat atunci cand ies din tara ca acolo ii ustura buzunarul
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • da-i dreacu ma ca toti sunt oameni....si pe stadion, mai ales ca vin cu 15 beri la bord incep sa fie cocosi....spiritul de turma si aia e! Jandarm pe ghencea la un meci sa fi fost si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google