Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noi suntem baietii de care voi fugiti
    Noi suntem baietii de care va feriti
    Noi suntem baietii ce va iau la misto
    Noi suntem fanii Di-na-mooooooooo

    Comment


    • dr. K de la un timp are aceleasi apucaturi ca PAU, in sensul ca atunci cand avem nevoie de el prin zona, dispare rapid in "sedinta"!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Da...trebuie sa semneze 2 contracte cu niste furnizori (de calmante) si acum probabil e dus la negocieri cu acestia!

        Comment


        • Daca joaca Steaua cum imi doresc eu, promit sa i le achit la primul salariu!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Bai Cocos, sti care ar fi aroganta maxima?? Maine sunt tragerile la sorti pentru play-off Europa League...sa pice steaua cu niste desculti dastia si sa nu treaca frate....iar Dinamo si Rapid si Gaz Metan chiar....dupa ce elimina echipe mai grele, cu renume (apropo, Rapid nu e cap de serie la tragerea la sorti :|) sa intre in Grupeeeeee! HAHAHHAHAAHHAHAHAAH
            Last edited by PCH; 4 August 2011, 12:42.

            Comment


            • Zi cu "r" )

              Bai, ar fi o idee... si'nca una foarte buna. Dr. cica ar fi "stepped out", da' nu stiu, sa'l credem, sa nu'l credem...
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Eu zic sa nu punem presiune si mai ales diseara, vorba marelui OM si antrenor "Marus" Lacatuss "sa nu facem nunta dupa victorie si inmormantare dupa infrangere"!

                Comment


                • Originally posted by Champion View Post
                  Noi suntem baietii de care voi fugiti
                  Noi suntem baietii de care va feriti
                  Noi suntem baietii ce va iau la misto
                  Noi suntem fanii Di-na-mooooooooo
                  Eu nu am înţeles nimic. A cărui echipă sunteţi fani ? Di-na-mooooooooo ? De unde este echipa asta din Burkina Faso ?
                  Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu, este un cantec de PELUZA si nu ma mira ca tu nu ai habar de asta.....cu Di-na-mooooo a vrut sa puna accent pe faptul ca e cantat! si cand canti asa ceva nu poti spune fanii Dinamo ci putin mai lung.....pentru cursurii de reeducare sunteti asteptati la Stadionul Dinamo, Peluza Nord sau Peluza Catalin Haldan....cel mai bine intrati din Blvd Barbu Vacarescu...sa aveti buletin, certificat de nastere, cazier, si ultima diploma....sanse mari pentru cei cu studii superioare!

                    Comment


                    • ))))))))))))))))) ioanitoiule)))))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Mari jucatori, mari achizitii!

                          Mihai Costea ar avea loc la Dinamo pe la trasarea liniilor de tusa pentru ca la casa de bilete este folosit un sistem informatic si isi prinde unghiile...
                          Florin Costea..nu a mai pus piciorusele de sticla pe mingie de circa 8-9 luni...poate si mai bine! El nu prea stia cu besica inainte, dar dupa o asemenea pauza!
                          Moraes....daca dati 99 de pagini inapoi, colegii stelisti jubilau si atunci ca vine martafoiul asta!
                          Bourceanu...Djakaridja Kone ii da clasa...cica se vad seara sa ii mai explice africanul asta cum e cu fotbalul si cu ce trebuie sa faca la "inchidere"...Ousman N'Doye cu alcoolemie de 2,03% in aerul respirat dupa o noapte petrecuta in cluburile adevarate din Capitala (si nu prin aprozarele din oltenita cum fac anumiti indivizi) juca de 8 ori mai bine decat bourceanu...asta are nume predestinat! ce va tot ambalati! Se compara fratii dinamita cu Alexe cu Torje, Liviu Ganea, Bakaj, Danciulescu sau M Nicolae??? sa fim seriosi!

                          Oricum, nu va rapesc bucuria, DA ati facut super transferuri, ziarele centrale din Europa vuiesc, granzii europei sunt in sedinta si tremura de frica noii echipe ceausiste! v-am spart.
                          Ia mai da si tu ceva pagini inapoi cand M. Nicolaie il dadeai pe 2 samburi de pruna si pe Liviu Ganea il vedeai bun doar pentru vopsirea cismelei.
                          Bakaj, asta cred ca face trafic de arme, singur acalitate a poporului albanezi< Danciu -aveti si voi un stelist pur sange il lot, v-a ajutat dar uite ca a imbatranit.

                          Originally posted by PCH View Post
                          Nu, este un cantec de PELUZA si nu ma mira ca tu nu ai habar de asta.....cu Di-na-mooooo a vrut sa puna accent pe faptul ca e cantat! si cand canti asa ceva nu poti spune fanii Dinamo ci putin mai lung.....pentru cursurii de reeducare sunteti asteptati la Stadionul Dinamo, Peluza Nord sau Peluza Catalin Haldan....cel mai bine intrati din Blvd Barbu Vacarescu...sa aveti buletin, certificat de nastere, cazier, si ultima diploma....sanse mari pentru cei cu studii superioare!
                          Ba, dar la ultimul vaccin nu va controleaza la intrare? Nu de aia, dar sa nu va muscati intre voi, ca se ia.
                          Nu va temeti, noi nu calcam prin locurile destinate patrupezilor. Suntem educati din nastere si cu o cultura fotbalistica d einvidiat, nu trebuie sa incurajam degeaba o echipa care diseara va tremura ca piftia. Apropo, croatii aia joaca pe toloaca?
                          Last edited by mr.K; 4 August 2011, 13:05. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Raman la aceeasi parere...Marius nu a fost in forma dorita iar Ganea are pretentii de Claudiu Niculescu!! Oricum si asa dezamagit de ei tot sunt mai buni decat rapciugile voastre...mai bine sambure de pruna decat mar viermanos!

                            Cum a fost sedinta?

                            Comment


                            • Originally posted by Niki B View Post
                              Zi cu "r" )

                              Bai, ar fi o idee... si'nca una foarte buna. Dr. cica ar fi "stepped out", da' nu stiu, sa'l credem, sa nu'l credem...
                              Conteaza?

                              Comment


                              • sa inteleg ca au venit cu pret mare la diazepamele alea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google