Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CS Mioveni - Astra Ploieşti 2
    CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş x
    Concordia Chiajna - FC Vaslui 2
    Petrolul Ploieşti - Rapid 2
    Dinamo - Pandurii Tg. Jiu 1
    Ceahlăul Piatra Neamţ - Oţelul Galaţi 2
    steaua - "U" Cluj 2
    FC Braşov - Sportul Studenţesc 2
    Voinţa Sibiu - FCM Târgu Mureş 1

    Comment


    • CS Mioveni ?-? Astra Ploieşti 2
      CFR Cluj ?-? Gaz Metan Mediaş 1
      Concordia Chiajna ?-? FC Vaslui 2
      Petrolul Ploieşti ?-? Rapid 1
      Dinamo ?-? Pandurii Tg. Jiu 1
      Ceahlăul Piatra Neamţ ?-? Oţelul Galaţi 2
      Steaua ?-? "U" Cluj 1
      FC Braşov ?-? Sportul Studenţesc 1
      Voinţa Sibiu ?-? FCM Târgu Mureş 1
      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

      Comment


      • Doreeeeeeeeeeeeeeeel Stoicaaaaaaaaaaaaaaaaa.
        Tanara speranta, om de viitor.
        Doamne, ce ratat!
        Macar Barboianuuuuuuu, Fane Barboianuuuuuuuuuu e mai tanar. Si marcator.
        Atat am avut de zis.

        PCH, se pare ca a inceput Dinamo sa faca transferuri.
        Last edited by mr.K; 3 August 2011, 09:15.

        Comment


        • Ma abtin de la comentarii....e peste tot ce are steaua la mijloc!

          Comment


          • Pai Steaua l-a zburat dupa 5 minute pe Dorel, acum il luati de bun, dupa un an de lancezit la Craiova.
            Si da, e cu 10 clase peste Bourceanu. Cum sa nu!
            Da cu apa pe ochi.
            Last edited by mr.K; 3 August 2011, 09:43.

            Comment


            • La gonit steaua? Aveam pretentii...sti prea bine cum a venit si de ce a plecat de la steaua! nu aduceam aminte de acest episod rusinos din istoria biroului de marketing si transferuri al clubului steaua mogosoaia! In fine, e putin interesant trecutul lui, am avut noi la mijloc jucatori gen Margaritescu sau Tames Balmes, vreau sa cred ca DOREL este putin peste astia! Asta joaca la inchidere, nu? E cam acelasi profil cu Djakaridja Kone si "italianul" ala de a jucat si la sportul...am un lapsus!

              Comment


              • Ai zis ca e peste tot ce are Steaua, deci si peste Bourceanu.
                De aici indoaiala mea.

                Un jucator care vine si pleaca dupa un antrenor e un handicapat. Sa se duca dupa Piti si acum. Ca nu are cine cara sticlele de apa la nationala.

                Comment


                • Lasa ca nici Steaua nu a facut cine stie ce transferuri. Nikolici mi se pare cel mai reusit."Cel mai bun din Balcani!" cand a ajuns la Steaua. Cnad a jucat la Timisoara era cel mai slab din Balcani.

                  Comment


                  • Nu vreau sa te contrazic, si EO am ramas cu un gust amar...dar nu cumva Becali la gonit? In fine, sa va intepe odata pe meci si poate cara si mingiile

                    Comment


                    • Vine si Vranjes. Prepelita e semnat deja. Bourceanu e un tip cu capul pe umeri.
                      Moraes, daca i se rezolva cazul, a dovedit deja ce era de dovedit.
                      Plus transferurile din vara, se va naste o echipa.

                      Comment


                      • Mah, dar vecinii mei, Concordia Chiajna au facut 0-0 cu campioana (halalal echipa)....

                        Comment


                        • Domnu K ti-am mai zis eu ... asa era si acum un an de zile cand a venit lotul de la campioana de atunci .... si au facut rahatu praf. Stai sa ii vedem. Si pe dodel ala l-ati adus cu surle si trambite si pana acum praf pulbere fina ...
                          Sincer nu imi place Dorel asta dar cine stie, poate o face treaba buna. Eu propun ca Ciobotariu sa fie antrenor jucator, ca si la varsta lui sigur joaca mai bine decat toti lesinatii aia din aparare.
                          sigpic

                          Comment


                          • hahahhahhahaah, nu varsta ar fi problema lui ci kg in plus, daca slabeste putin nu e doar peste tot ce are Dinamo in aparare dar si cu mult peste Gardos si restul "fundaselor" din ghencia...bine, impropriu spus! ca ei sunt nomazi perioada asta....se muta saptamanl cu cortul! asa face si Real Madrid parca

                            Comment


                            • Hai ca va las sa sperati. Ca speranta moare ultima, echipa e moarta din start. Cand nu investesit, nu poti avea asteptari mari, dar ma rog, aveti alte atuuri, ramane sa le descoperim impreuna. Arheolog ma fac.

                              Comment


                              • La noi in tara e la moda sa faci transferuri in fiecare pauza competitionala....dar multe! daca nu faci multe nu existi! hai sa aruncam o privire in occident.....tot asa fac si Milan, Inter, Bayern, Manchester sau Hull City?? Dinamo are echipa formata spre deosebire de ciurucurile de la steaua....Dinamo nu are nevoie de asa multe transferuri pentru ca este deja o forta, cu aducerea de jucatori noi se strica ceva acolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google