Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar ca BOMBA la steaua!! foarte bine spus, bogdan stancu e o bomba
    cred ca are hemoroizi de la cat a stat pe banca la turcii aia

    Comment


    • Dinamo va întîlni Vorslka Poltava, Steaua - ŢSKA Sofia, Rapid - Slask Wroclaw, Vaslui - Sparta Praga, Gaz Metan Mediaş - Austria Viena
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Ianis ZICU ZICU...)

        Comment


        • @PCH - Si Moraes unde il lasi?
          sigpic

          Comment


          • la vatra)))))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • noo, pai moraes e al stelei, ai rabdare ca il cumpara steaua!

              Comment


              • Dupa ce ii scoate din europa?? )))))))
                sigpic

                Comment


                • Oare cate se vor califica in grupe din cele 5 ?

                  Comment


                  • moraes a anuntat ca steaua nu e favorita....
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • clar...........

                      Tiki-Taka Belciugaaataaaaaa
                      Last edited by PCH; 6 August 2011, 16:40. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Impresii National Arena
                        Stadionul este intr-adevar impresionant, nota de plata totusi cam piperata ( mare diferenta intre 234 miloane Euro cat a costat in final, fata de 119 milioane devizul initial ). Dar cum in Romania pana si kilometrul de autostrada costa mult mai mult decat prin alte parti ale lumii, putem spune fara teama de a gresi ca suntem in trend !
                        De remarcat : acustica si sonorizare foarte buna, nocturna perfecta, vizibilitatea pe care o ofera tribunele remarcabila ( in conditiile in care am stat intre peluza si tribuna, cam la jumatatea inaltimii stadionului, practic este acea portiune care de regula se populeaza ultima la meciuri )
                        Concluzia finala : mare diferenta fata de templul din ..., stiti voi unde !

                        Comment


                        • Stadionul este impecabil...fara cuvinte! De mult visam la asa ceva...am intrat dinspre bulevardul basarabia....peluza sud! pfffffffffffff....In sfarsit avem si noi ceva normal, ceea ce altii au de zeci de ani! nu mai conteaza devizul si cat a costat, important este ca e gata si abia astept sa vad un meci acolo!

                          Comment


                          • Cre'ca Romania - Burundi, ca altcineva nu ne mai baga in seama...
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • As vrea sa merg si eu la un meci acolo. Poate ne facem gasca si vad ca toata lumea e impresionata!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Pai mergem la finala Europa League sigur! Cica Dinamo Bucuresti - Bayern Munich va fi....

                                Eu ma gandesc cu groaza la meciurile "derby" pe acest stadion ...romanu tot roman, am vazut in seara aia sticle de bere, pahare de cola, mucuri de tigara aruncate pe sub scaune....de aia ne striga lumea "tiganii tiganii" peste tot!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google