Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu4yas sunt alaturi de tine !

    Comment


    • Nu inteleg ce se tot scoate Dinamo si Vaslui, in speta porcea si porumboiu in fata cum ca au facut si au dres cu arbitrii! daca mai tineti minte, anul trecut si in primavara acestui an vuia presa ca Dinamo este cea mai defavorizata echipa din campionat! Acum ca vezi duamne a fost ajutata de arbitrii!! ajutata sa ce?!! ca am terminat pe 6 si am pierdut si cupa! Daca ieseam campioni mai ziceam, dar asa?! Oricum, se fac manevre si combinatii in fotbalul asta de pamblicari de cand sunt eu mic pana o sa se dezafilieze toata federatia! degeaba aruncati acum pe dinamo si vaslui ca TOATE sunt prea murdare si stim cu totii....bine, ipocritii nu pot recunoaste asta, bine ca nu avem printre noi asa ceva.

      Despre steaua, cu toate ca nu imi place sa ii comentez...le urez tot binele din lume !
      steaua oricum joaca de 5-6-10 ani fara cap...nu au tactica, nu au nimic! Lacatus, Dumitrescu, si cate alte muraturi au mai fost...si degeaba! poate revine REGELE, e bine cu ilie stan, eu nici nu stiu cine dracu e asta! o fi var cu ala de la otelul?...inca o data, TOT BINELE DIN LUME pentru steaua!

      Comment


      • steluta sigur se va impedica cu otelu )

        Comment


        • am aflat si eu azi...ilie stan e tovarasu care a "antrenat" (retrogradat) pe branesti anul trecut sper sa aiba aceeasi performanta si anul asta cu echipa din mogosoaia!

          hahahahaha...tot acum vad pe gsp.ro cum ca singura echipa care conteaza din universul asta si inca doua paralele este condusa (ce noutate) de otelul galati....se duc la 11 puncte de lider? stie careva cine e LIDER?
          Last edited by PCH; 2 October 2011, 22:14.

          Comment


          • Sa spuna Mistăr Ca, sa spuna Mistăr Ca!!!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • borcea ,avram....etc
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • ...Jiji, Porumboiu, Vama, Sandu, Dragomir, Mititelu, Tata Jean etc.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Fooooorrrrrrrrttttaaaaa Stttteeeeaaaaauuuuuuaaaaa !

                  Comment


                  • vreau sa vad toti stelistii cat de incantati sunt dupa o victorie dupa 3 luni) si aia cu chiu cu vai in prelungiri , 11m ...etc )) hai bucurati vaaaaaa DD

                    Comment


                    • Originally posted by Niki B View Post
                      Sa spuna Mistăr Ca, sa spuna Mistăr Ca!!!
                      V-am lasat un pic singuri si v-ati facut de cap.
                      Sa zica Avram cine e lideru', eu nu-s implicat.
                      Da' chiar, cate penalty-uri voia Borcica? N-am avut rabdare sa citesc pana la capat.
                      Last edited by mr.K; 3 October 2011, 10:30.

                      Comment


                      • Oh, mistar Ca, bine ati revenit!

                        Gata munca si pe luna asta?
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • steaua e o echipa de dezorientati (mentionez inca odata ca sunt stelist si nu am sa tin niciodata cu alta echipa decat Steaua) dar realitatea e ca desi are jucatori cu potential se pare ca nu au un lider in teren si nici un om care sa-i indrume pe banca de rezerve...desi a batut otelul au jucat ca niste copii adunati de prin cartier ce descriau o miscare brawniana prin teren...concluzia e clara: Steaua nu se va bate la titlu nici anul asta...sper sa prinda un loc de europa sa se claseze in primele 6 (greu de crezut fara un antrenor)...dinamo probabil va obosi in curand si ca in anii precedenti va incepe seria de rezultate negative fara sfarsit ce-i va duce undeva in josul clasamentului...poate nu se va intampla asta dar sunt aproape sigur ca nu vor termina in primiii 3...vasluiul si rapidul au un joc placut...daca steaua nu poate sper ca vasluiul sa ia campionatul
                          My ride

                          Comment


                          • Originally posted by Niki B View Post
                            Oh, mistar Ca, bine ati revenit!

                            Gata munca si pe luna asta?
                            Bine v-am regasit.
                            Greul abia vine.
                            Pentru lider.

                            Comment


                            • Am auzit mai devreme la tv, cica: "Steaua s'a apropiat la 8 puncte de liderul, Dinamo!". nu stiu de ce, dar eu am impresia ca Dinamo se mentine la 8 puncte de codasa, Steaua.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Nu-i bai. Parca aia de la Dinamo erau agentii 0-0-7. Aveti grija sa nu va depasiti recordul anu' asta.
                                Cat timp Dinamo va termina mai jos de Steaua in clasament, eu voi fi multumit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google