Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post

    Buna asta. Dar PAU nu are nevoie de ajutor iar eu o sa am altele pe cap.
    Am inteles!
    Te trimite Jiji in cantonament sa'i arati si lui Levy ce'i ala un antrenor. Nu e rau, sa stii...
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Cam asa ceva, dar ii cedez locul lui Grigoras daca accepta asta. Cu toate ca Jiji a zis ca n-are fata de Steaua. Levy n-are fata nici de Adunatii Copaceni, care, nu radeti, e cea mai bogata echipa de liga a III-a.

      Comment


      • Si eu sunt de aceeasi parere...Levy nu are fata de steaua cum nici Ciobotariu nu prea are fata de Dinamo....conducerile acestor doua cluburi sunt cel mult la nivelul amatorilor din alte tari! Razvan Lucescu este un antrenor peste media interna dar nu cred ca va castiga ceva cu Rapid ....alt antrenor pe care eu il stimez este Cristi Pustai de la Gaz Metan si am incredere ca este un om prea inteligent pentru a veni la steaua si chiar Dinamo!

        Comment


        • Esti sigur ca machidonu e produsul scolii de fotbal din ghencea? Eu zic sa te mai gandesti un pic ...

          Si de mare ce a fost ... era rezerva lui Sabau la Brescia.
          sigpic

          Comment


          • N-am declarat nimic de Hagi ca produs al scolii.........asta e apanajul lui PCH.
            Am zis doar ca e stelist si ca e cel mai mare jucator roman.
            Iar Sabau chiar mi-a placut, atat ca a avut o cariera plina de nesansa. Dar mai mare ca Hagi n-a fost niciunul.
            De fapt nu trebuie sa ne certam pe tema asta, prin sondaj s-a stabilit demult ce zic eu.

            Comment


            • Corect ce zici tu, dar din ce tin eu minte sondajul ala a fost facut online nu? ...
              sigpic

              Comment


              • Sondajele astea tare transparente si reale mai sunt! Eu nu contest faptul ca Hagi a fost un fotbalist bun...dar pana la urma a primit balonul de aur? E campion mondial sau european? A castigat UCL de 12 ori?? Ce a facut acest Hagi? Nu am nimiic cu el, a fost bun dar nu cel mai bun...asta e parerea mea! Iar ca antrenor SPER DIN SUFLET sa revina la echipa lui de suflet, steaua bucuresti.(asa e normal, cel mai bun jucator/antrenor la cea mai buna echipa - conform sondajelor)

                Comment


                • Hagi a jucat la Real, Barca. Eu spun ca ajunge sa bifezi 2 din cele mai mari cluburi din lume si cel mai bun club din Romania, sa fii omul care lipseste nationalei actuale, prea multe de4 zis, pe scurt, The Best.
                  Nu esti realist daca il contesti pe Hagi.

                  Comment


                  • A jucat polo la Dinamo de ai pomenit si de CEL MAI BUN CLUB DIN ROMANIA?! De unde si pana unde e Barcelona in topul cluburilor mondiale?? Daca pomeneai de Milan, Manchester United intelegeam, dar asa?! Sincer, e absurd sa spui ca Hagi este CEL MAI BUN! In top 5 o fi...dar cel mai bun, parca nu suna bine! Si o celebra bautura care compune apa, malt si hamei spune despre ea ca este PROBABIL cea mai buna din lume! Nu pot sa concep ca acest GHEORGHE este varful de lance al fotbalului romanesc!

                    Comment


                    • Am amintit si de Real. Acolo s-a transferat prima oara. Nici ala nu e in topul cluburilor? Ce jucatori romani a mai avut Real? Gheorghe i-au zis parintii, nu-i vina lui.

                      Barca are 3 Cupe ale Campionilor/CL, o Cupa a Cupelor, multe campionate, supercupe ale Europei, Cupe Intercontinentale.

                      Comment


                      • Si juventus are multe campionate....Real Madrid este in topul celor mai bune cluburi, Milan dar nu Barcelona! Torje va ajunge capitan la Real Madrid daca il fereste Dumnezeu de meciuri cu echipe de macelari gen steaua

                        Comment


                        • A lustruit banca de rezerve la ambele cluburi .... hai sa fim seriosi. A fost un jucator bun, foarte bun in top5 in tara la noi, dar avand in vedere diferentele temporale nu prea ii putem compara intre ei. Eu inca raman la parerea ca Gicu Dobrin a fost peste.

                          Faptul ca a trecut pe la 2 cluburi mari nu il fac neaparat jucator mare. Tu ai idee cat jucatori sunt legimitati la Real sau Barca? In jur de 50. Inseamna ca aia toti sunt super jucatori?
                          sigpic

                          Comment


                          • DA...toti legitimatii aia sunt geniali, incredibili! O fi fost si Hagi ceva in genul lui Zidane sau Claudiu Niculescu si nu stiam...sa ma documentez putin

                            Comment


                            • Originally posted by yrman View Post
                              A lustruit banca de rezerve la ambele cluburi .... hai sa fim seriosi. A fost un jucator bun, foarte bun in top5 in tara la noi, dar avand in vedere diferentele temporale nu prea ii putem compara intre ei. Eu inca raman la parerea ca Gicu Dobrin a fost peste.

                              Faptul ca a trecut pe la 2 cluburi mari nu il fac neaparat jucator mare. Tu ai idee cat jucatori sunt legimitati la Real sau Barca? In jur de 50. Inseamna ca aia toti sunt super jucatori?
                              A fost ce e drept accidentat. N-a lustruit banca de rezerve. Gicu Dobrin n-a ajutat nationala prea mult, n-a avut mari realizari la nivel de club, cu ce naiba sa-l pun alaturi de Hagi, sau mai rau, inaintea lui?
                              C. Niculescu??!!!!!!! Blasfemie. Ala genial? WTF, nu mai stiu eu fotbal chiar deloc?

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Am amintit si de Real. Acolo s-a transferat prima oara. Nici ala nu e in topul cluburilor? Ce jucatori romani a mai avut Real? Gheorghe i-au zis parintii, nu-i vina lui.

                                Barca are 3 Cupe ale Campionilor/CL, o Cupa a Cupelor, multe campionate, supercupe ale Europei, Cupe Intercontinentale.
                                DOBRIN a avut chiar si tupeul sa ii refuze pe acesti REALI

                                Originally posted by yrman View Post
                                a lustruit banca de rezerve la ambele cluburi .... Hai sa fim seriosi. A fost un jucator bun, foarte bun in top5 in tara la noi, dar avand in vedere diferentele temporale nu prea ii putem compara intre ei. Eu inca raman la parerea ca gicu dobrin a fost peste.

                                Faptul ca a trecut pe la 2 cluburi mari nu il fac neaparat jucator mare. Tu ai idee cat jucatori sunt legimitati la real sau barca? In jur de 50. Inseamna ca aia toti sunt super jucatori?
                                subscriu pentru dobrin...

                                Originally posted by PCH View Post
                                DA...toti legitimatii aia sunt geniali, incredibili! O fi fost si Hagi ceva in genul lui Zidane sau Claudiu Niculescu si nu stiam...sa ma documentez putin
                                BREEEEEEE ce dracu ai fumat pe la cluj..gazon de de la "U" de il pui pe niculescu langa zidan si hagi
                                Last edited by DISSSEL; 19 September 2011, 17:12. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google