Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc ...asa e la batranete
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Se intampla, se intampla...


      Clasamentul jocului nostru, dupa aceasta etapa, sta in felul urmator:
      1. ZEU69 - 49 p.
      2. Champion - 47 p.
      3. PCH, yrman - 44 p.
      4. mr.K, DISSSEL - 42 p.
      5. Niki B, tifosbt76 - 39 p.
      6. Cosmin_BR - 38 p.
      7. Eu4yas - 35 p.
      8. MARIUS_BR - 33 p.
      9. ROY - 32 p.
      10. Gozmin - 23 p.
      11. Sebi_NT - 21 p.
      12. Mario Popa - 8 p.


      Userul Dany_DNY a fost exclus din joc.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Pana la urma pedeapsa lui gardos s-a redus la 8 etape ?
        Forza Steaua

        Comment


        • Da.

          Dinamo devine o candidata serioasa la titlu. Scorul de aseara spune totul.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Te'ai convins si tu...
            Mai e unul, K parca se intituleaza, dar care si'a facut un obicei de a absenta mereu dupa meciurile proaste ale Stelei!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Lasa ca nu absentez la meciurile bune ale lui Dinamo. Cat v-a costat meciul de aseara?

              Comment


              • Cat n'a vrut sa accepte Porumboiu de la voi!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Avea Pinalti datorie la Dinamo de pe vremea cand nu retrogradase, cred.
                  Stii cum e promo ala la CL: bucurati-va de fotbal?
                  Care fotbal? Ala.

                  PS: e cazul sa intreb cu cine joaca Poltava saptamana asta in EL?

                  Comment


                  • Nu va grabiti...urmeaza returul. Asa cum ne-a obisnuit dinamo in ultimii ani, turul il termina pe locul 1 iar la finalul returului nu prinde nici locurile de Europa League.
                    Dupa cum se observa, dinamo este scris cu "d" nu cu "D" .
                    Din nefericire se pare ca si Steaua se va luptea in acest sezon pentru un loc 10 in clasament.
                    My ride

                    Comment


                    • Păcat că s-a scos Cupa Intertototototototo. Aşa sigur prindeau nişte amicale în Europa.
                      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa nu ne grabim, Dinamo are meci acasa cu Brasov apoi doua afara, la Cluj cu formatiile din localitate daca scapam cu macar 7 puncte din 9 e ok! Pe ceahlaul era logic ca ii va dinamita! Avem 15 goluri in trei meciuri (Gaz Metan, Petrolul si Ceahlaul )

                        Comment


                        • 7 din 9? Cred ca nu ti-a priit aerul de Cluj de ai vise d-astea cu scenarii gen telenovele.
                          Brasov: v-o da, clar, n-ar fi prima oara.
                          CFR: aia au o foame de puncte si vor fi campioni probabil, anul asta.
                          U Cluj: aici puteti obtine un punct, ca plata a unor servicii din partea lui Buşca/ Walter. Mare om, mare caracter. Sau, daca-l suna Boc, nu va mai da nici punctul ala.

                          Cat da pana acum: 0 sau 1 din 9 posibile. O luati la vale, aveti grija. Ca vine si returul......0-0-7

                          Comment


                          • Mistar ca, iar ai vise erotice cu Dinamo care mananca bataie? De cand a inceput campionatul o tot tii... "etapa asta gata ... va duceti pe copca... " si dupa fiecare etapa Dinamo mai pune cate 2-3 pct fata de echipa ovina....
                            sigpic

                            Comment


                            • Dar si cand o sa am dreptate si vine prapadul, atunci sa te tii............de monitor.

                              Ma distrez si eu cum pot, sincer ma inspaimanta ideea ca o echipa asa slaba precum Dinamo conduce in campionat. Deci campionatul pute de nonvaloare.
                              Am vazut si campiona aseara 5 minute, mi-au fost de-ajuns, am preferat sa ma uit la telenovele ca era mai multa actiune.

                              M-am uitat pe Descopery, pana la urma.
                              Last edited by mr.K; 19 October 2011, 12:19.

                              Comment


                              • Daca campionatul pute de nonvaloare, se subintelege acelasi lucru si despre liderul lui, actual.
                                Eh, pai daca'i asa domnule K, ce sa mai zicem despre echipa de pe locul... 8 (am ales aleator) ?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google