Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca nu erau baietii astia dinamovisti sa ne aduca glorie si onoare nu se mai putea.
    Singurul care a dat ceva satisfactie a fost Contra si nu in Italia ci in Spania. Atat!

    Restul, pocnitori si-atat! Vezi un Hagi, vezi un Adrian Ilie, vezi un Gica Popescu (de care v-ati batut joc in ultimul hal), vezi un Balint, vezi niste baieti care si-au lasat amprenta pe unde au fost ei.

    Yrman, intreba-l pe Prunea.
    Stii care a fost raspunsul lui Stelea cand a fost intrebat care este cea mai mare dezamagire din cariera sa:

    Gafa lui Prunea din meciul cu Suedia!
    Last edited by Eu4yas; 26 October 2011, 12:43.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Eu tin minte ca a jucat foarte bine la Milan, a fost declarat cel mai bun fudas dreapta din Europa in anul respectiv.....nu e la indemana oricui acest "titlu"
      Pentru meciurile facute in Spania, cand a jucat finala UEFA cu Liverpool. Fata de aia pe care-i ponegresti, Hagi si Popescu, Contra n-a mai si castigat finala. C-avea parul in ochi.

      Originally posted by Eu4yas View Post
      .............

      Gafa lui Prunea din meciul cu Suedia!
      Doamneeeeeeeeeee ce gafa, eu in locul lui ma ascundeam in padure.
      Last edited by mr.K; 26 October 2011, 12:46. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Nu mai spun ca eram si in superioritate atunci! Pacat, mare pacat.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Bine ca nu a fost poporosanu in poarta....sau RUFAY ca nu prindeam nici mondialu'!

          Comment


          • Eu nu stiu de ce nu o fi fost Coman. Alt mare portar moralistic al Romaniei ce ne apara buturile pe marile stadioane ale europei. El si cu Balgradean.
            Vai de noi!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Da' Rufay nu-i roman bre, iar Tatarusanu cred ca ne ajuta sa ajungem in semifinale sau chiar in finala.

              Comment


              • Da, ne ajuta sa ajungem in istoria neagra a fotbalului mondial....nu are nicio treaba cu poarta, e Dani Coman sensei pe langa el iar Lobont maestru )

                Comment


                • Foc belit nu altceva . Ai uitat la un meci Rapid-Steaua cand a intrat saracu in Costica (Constantin) de l-a facut KO sa dea Ochirosi gooolll. E Coman, una cu pamantul .
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • bine ca e tatarusanu bun si cu ala de e rezerva...e atat de bun si ala ca nu stiu cum il cheama! tu vezi de retrogradatii tai ca rapid va scuipa seminte in cap..de DINAMO nici nu mai zic, are rost sa mai zic? Vrei sa zic?

                    Comment


                    • Du-te mai baiatule de-aicisea ca la final iar schelalai ca sunteti SUPT noi. Termina-te ca va faceti de ras.

                      Tatarusanu are si el o cupa acolo, are cateva jocuri bune in Europa in comparatie cu Balgradean, asta ce are????
                      Ce-are ma ce-are de-i asa mare valoare????

                      Suveniruri de la Vorskla?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Balgradean e mai tanar si o sa aiba titlul de campion la vara...tatarusanu o sa ramana cu cupa

                        Comment


                        • Daca se muta la CFR, poate o sa aiba si titlul de campion, Balgradean.

                          Comment


                          • Mama omida esti tu mah! Bahhhhhhh fii serios ca-n doua etape CFR trece pe primu' loc!
                            Farmecu' vietii se duce de rapa iar voi o sa jucati cu suporterii pe gazon, asta daca reusiti sa adunati 18 oameni cat sa-i puneti pe foaia de joc.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • si voi la ora 11 de la anu...nu?

                              Comment


                              • Nu!
                                Noi din nou deasupra voastra, noi din nou in Europa. Stii tu, chestii obisnuite pt voi!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google