Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Si ce, a eliminat-o regele (c@c@m@si pe el de analfabetu' dreacu) sau cum??? a jucat steaua cu argentina??
    Bahhhhhhhhhhhh GENERATIE FEISBUC SI INTERNET DU-TE BAH BAIETE SI PUNE MANA PE-O CARTE CA TE FACI DE RAS!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Dorinel Munteanu si Sabau ????
      Uitasem.... cine a ratat loviturile de la 11 metri cu Suedia, nu imi aduc aminte.Cine ma poate ajuta?

      A lu Gardos nu a fost la rupere.... a fost doar dubla fractura tibie si peroneu ...
      Last edited by yrman; 26 October 2011, 12:21.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Eu4yas View Post
        Habar n-ai de nimic. Prepelita are viata in fata!
        La fel cum il are si gardos, florin costea, mihai costea, dodel, cum la avut si claaaaaaaaaaaauudiuuuuuu raduuuucaaaanuuuuuu si altii de aceeasi teapa!

        Originally posted by Eu4yas View Post
        Bai nene, daca voi credeti ca intrarile lui Prepelita si Gardos au fost la rupere, imi pare rau gresiti si va inselati amarnic. Cea a lui Lacatus da, a fost. Dar astea doua din urma nici vorba de asa ceva.
        Incetati ca stiti prea bine si voi ca nu au fost la rupere!!!!!!!!!
        pai eu ce zic, galben pentru simulare la aialalti!

        Daca nu era Florin Radu Raducioiu nu treceam nici de grupa si altii vorbesc de finale....

        Comment


        • Pleaca dreacu ca ar trebui sa-i LUSTRUIASCA TOATA DEBARALELE CU PANTOFI LUI HAGI SI LUI ILIE DUMITRESCU!

          Yrman, ramaneti cu chestia aia. Vezi ca Cisse si-a rupt ambele picioare singur, nu cumva tot Gardos e vinovat si Prepelita???????????????
          CUmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm s-a ajunsssssssssssssssss la 111111111111111111111111 metriiiiiiiiiiiiiii?????????


          Stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????? ??????

          Intreaba-l pe Prunea daca nu stii!
          Last edited by Eu4yas; 26 October 2011, 12:25.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Nu, gardos si prepelita au rupt picioarlee altcuiva.....nu mai face confuzii! a fost suficient cate un picior/cap de vita/oaie furajera!

            Comment


            • Raducioiu a fost o basina expirata. Vezi ca in meciul cu USA a marcat un fundas stelist, ca ratangiul de Raducioiu nu reusea.

              Comment


              • Din cauza unui SINGUR meci a tras Mrk concluzia! ....fundasul ala stelist a jucat si el la Milan?

                Cainii mei, uitati ce rabufnire de orgoliu PA retrogradatii astia!

                Comment


                • Daca Raducioiu a jucat la Milan sau doar a FACUT PARTE DIN LOT, ramane sa ma lamuresc. A dat un singur gol si cam atat, si ala din pasa extraordinara a lui Savicevic, l-a pus singur cu portarul si asta a intepat-o un pic pe langa portar, mare realizare. Am vazut continuarea carierei sale de succes la Monaco.
                  Fundasul ala a jucat la Chelsea.

                  PS: acusi imi zici ca si Mutu a JUCAT la Juventus.

                  Comment


                  • Chelsea nu reprezinta nimic nici astazi....dar atunci! Dar eu sunt foarte corect si spun ca Dan Pestrescu a fost poate cel mai bun fundas dreapta al deceniului!

                    Nu, cine e Juventus? Iti zic de Contra ca a jucat la MARELE Milan!

                    Comment


                    • Hai cu etapa 12

                      Otelul --Gaz Metan 1
                      Ceahlaul--Sibiu 1
                      U Cluj--Dinamo 1
                      Sportul--Pandurii Tg. Jiu X
                      FC Vaslui--Tg. Mureş 1
                      Rapid--Astra 1
                      Petrolul--Steaua 2
                      Concordia--CS Mioveni 1
                      FC Brasov--CFR Cluj 2
                      Last edited by mr.K; 26 October 2011, 12:36.

                      Comment


                      • Otelul --Gaz Metan x
                        Ceahlaul--Sibiu 1
                        U Cluj--Dinamo 2
                        Sportul--Pandurii Tg. Jiu X
                        FC Vaslui--Tg. Mureş 1
                        Rapid--Astra x
                        Petrolul--Steaua 2
                        Concordia--CS Mioveni 1
                        FC Brasov--CFR Cluj x

                        Comment


                        • Mari oameni astia 0 barati la performante. Raducioiu saracu de el s-a dus si el in Italia, a vazut cum e vremea, a venit in Romania si uitase sa vorbeasca vezi doamne. Vai, cocalar ce e.
                          Stai sa vezi ca urmeaza pustiu Torjica. S-a dus acolo, sa vezi mare foc belit ce e si asta. Idem Zicu frate.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by PCH View Post
                            Chelsea nu reprezinta nimic nici astazi....dar atunci! Dar eu sunt foarte corect si spun ca Dan Pestrescu a fost poate cel mai bun fundas dreapta al deceniului!

                            Nu, cine e Juventus? Iti zic de Contra ca a jucat la MARELE Milan!
                            Nu poti spune c-a jucat (la cate meciuri a bifat), a fost dat afara de la Milan.
                            Contra a jucat binisor in Spania, iar la nationala a stat cu parul in ochi tot timpul si nu stia directia de atac.
                            Cine e Juventus stiu, cine e Mutu, am uitat. Asta JUCA fotbal, inainte?

                            Comment


                            • Eu tin minte ca a jucat foarte bine la Milan, a fost declarat cel mai bun fudas dreapta din Europa in anul respectiv.....nu e la indemana oricui acest "titlu"

                              Comment


                              • Originally posted by Eu4yas View Post
                                Pleaca dreacu ca ar trebui sa-i LUSTRUIASCA TOATA DEBARALELE CU PANTOFI LUI HAGI SI LUI ILIE DUMITRESCU!

                                Yrman, ramaneti cu chestia aia. Vezi ca Cisse si-a rupt ambele picioare singur, nu cumva tot Gardos e vinovat si Prepelita???????????????
                                CUmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm s-a ajunsssssssssssssssss la 111111111111111111111111 metriiiiiiiiiiiiiii?????????


                                Stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????? ??????

                                Intreaba-l pe Prunea daca nu stii!
                                La 11 metri s-a ajuns din 2 goluri ale lui Florin Radu Valeriu Raducioiuuuuuu
                                Si penalty au ratat favoritii vostri ... stiti voi care
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google