Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Sa nu ne grabim, Dinamo are meci acasa cu Brasov apoi doua afara, la Cluj cu formatiile din localitate daca scapam cu macar 7 puncte din 9 e ok! Pe ceahlaul era logic ca ii va dinamita! Avem 15 goluri in trei meciuri (Gaz Metan, Petrolul si Ceahlaul )
    Originally posted by mr.K View Post
    7 din 9? Cred ca nu ti-a priit aerul de Cluj de ai vise d-astea cu scenarii gen telenovele.
    Brasov: v-o da, clar, n-ar fi prima oara.
    CFR: aia au o foame de puncte si vor fi campioni probabil, anul asta.
    U Cluj: aici puteti obtine un punct, ca plata a unor servicii din partea lui Buşca/ Walter. Mare om, mare caracter. Sau, daca-l suna Boc, nu va mai da nici punctul ala.

    Cat da pana acum: 0 sau 1 din 9 posibile. O luati la vale, aveti grija. Ca vine si returul......0-0-7
    Cred ca dupa meciul de aseara ramaneti la 1 din 9 posibile. Dinamo are datorii fata de Busca/Walter, iar CFR va calca in picioare.

    Comment


    • poftim?

      ce echipa de kkt steaua asta mah frate...joaca atat de enervant ce nu s a mai vazut..un sut maxim 2 pe poarta tot meciul

      Comment


      • Bine ca salveaza dinamo spectacolul in Liga I.
        Spor la pregatirile pentru cempions lig.

        Comment


        • stie cineva daca au fost asera incidente in tribune la steaua -rapid...
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • In tribuna nu cred ca au fost.....la ce camere video sunt acolo nu prea au curaj!

            Comment


            • Am fost eu aseara pe stadion. Nu au fost nici un fel de incidente in tribune. Eu am stat la tribuna 2. Pacat de stadion, acum ne mai trebuiesc niste echipe. A fost un joc sub medoicru. Daca ma antrenez 6 luni la cota maxima, pe pariu ca joc mai bine decat Costea si Dodel la un loc.
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • Originally posted by mr.K View Post
                Bine ca salveaza dinamo spectacolul in Liga I.
                Spor la pregatirile pentru cempions lig.
                Nu vreau să te superi, dar nu scrii corect în engleză "cempions lig". Am să-ţi atrag atenţia că se scrie "cempiăns lig".
                Legat de miştourile la adresa echipei Dinamo nu sunt de acord, este o forţă într-adevăr la fel ca şi camarazii lor miliţieni din acest videoclip.
                http://www.click.ro/news/national/Po...273072816.html
                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                sigpic

                Comment


                • Gozmin, poate o poza i-ar ajuta pe baietii de la dinamo sa inteleaga ce am vrut sa zic pe englezeste.

                  Comment


                  • frustrari maxime) nu stiti de ce sa va mai legati aiurea )) vai si amar de echipa spurcata...condoleante, nici nu va vedeti in clasament

                    Comment


                    • Nici voi nu va vedeti in Europa, nici macar la 0-8.
                      Iar in clasament, a inceput decaderea.

                      Comment


                      • Daca un rezultat de egalitate reprezinta decadere, cum putem numi "rezultatele" echipei pastorite?
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Noi nu ne laudam cu decaderea.
                          Egalul ala e acasa. Urmeaza 2 deplasari. Ai putintica rabdare.

                          Comment


                          • Dar ce inseamna "acasa" pt. voi?

                            Iar rabdare am de la inceputul campionatului, cat tre' sa mai rabd?
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Originally posted by Niki B View Post
                              Dar ce inseamna "acasa" pt. voi?

                              ..................
                              Pentru Steaua "acasa" inseamna oriunde.
                              Pentru dinamo, la voi in groapa cu catei.

                              Pai tocmai pentru etapele ce vin trebuie sa ai rabdare. Acum incepe dinamo sa-si arate adevarata valoare.

                              Comment


                              • Mai nene, m'am saturat de atatea vorbe... cred ca o sa fac un mix cu citatele tale si o sa ti'l prezint la sfarsitul campionatului.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google