Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scorul a fost 2-0, cu posibilitati reale de 27-2, ca la handbal.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • ahahahahaha
      Acum, doar cine nu vrea nu o bate pe Steluta... e liber sa se dea in ea, cum da surdu'n clopote.


      Merci Seba!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • stati linistiti...asa a spus Becali dupa meci..."Stati linistiti...o sa vedeti voi..." daca ia bataie la diferenta mai mare de 3 goluri cu Macabi in retur nu ma mai uit la nici un meci al Stelei pana nu aduce un antrenor de clasa...deocamdata avem jucatori de divizia A, antrenor de divizia D si un joc de divizia C...
        My ride

        Comment


        • care sunt jucatori de A ? tanase ? care pica la orice atingere... florin costea ? care atinge balonul de 5-6 ori pe meci ? alalant costea? care trage la poarta numai din cazatura ? latovlevici ? alearga ca un bezmetic degeaba ...cred ca ii ia locu` lu banel.. iti mai zic ?

          Comment


          • Banel....)) nu mai mere nimic de cand a plecat....

            Originally posted by champion View Post
            nu va aud....spurky? Iar v ati facut ma de c@c@t? Echipa de amaruri "toti va bat toti va injura toti va baga p...a -n gura" )) ma astept sa comentati iar de europa etc ...prostul pana nu e fudul nu e prost destul) stiaaaa ua stiaaa ua beeee beheee... V a umilit o ekipa de liga a 2 a ... Mi ar fi rushine sa mai ies din casa

            bravo timisoara ... Frumos ati jucat contra unei echipe mediocre(mult spus)...felicitari !
            silviule parca nu ne mai jignem intre noi....

            Nu am mai vazut pe nimeni de mult ca jigneste indiferent de tabara.....nu te inteleg....

            ULTIMA DECLARATIE A LUI GIGI "Echipa mea va SPULBERA tot şi va ajunge pe primul loc pînă în iarnă"
            oare s a uitat la meciu cu mioveniu)))???
            Last edited by DISSSEL; 28 October 2011, 00:11. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Sa imi dati si mie un mesaj privat cu cine o sa joace steaua in cupa.....HAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA, descultiloooooooooooooooooor

              Comment


              • Cu Maccabri Tel Aviv, AEK Poplaca şi Şalche 5la0
                Last edited by Gozmin; 28 October 2011, 07:30.
                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                sigpic

                Comment


                • Otelul --Gaz Metan 1
                  Ceahlaul--Sibiu 1
                  U Cluj--Dinamo 2
                  Sportul--Pandurii Tg. Jiu X
                  FC Vaslui--Tg. Mureş 1
                  Rapid--Astra 1
                  Petrolul--Steaua 2
                  Concordia--CS Mioveni X
                  FC Brasov--CFR Cluj 2

                  Comment


                  • Originally posted by CataFOF View Post
                    champioane , corect ce ai zis cu fudulia si prostia , dar si frustrarea voastra cu europa se vede aproape in fiecare post.
                    eu sunt de parerea ca decat sa te duci si sa te faci de rusine pe acolo, sa te umileasca toti...mai bine aici in mizeria asta de liga

                    Originally posted by DISSSEL View Post
                    Banel....)) nu mai mere nimic de cand a plecat....



                    silviule parca nu ne mai jignem intre noi....

                    Nu am mai vazut pe nimeni de mult ca jigneste indiferent de tabara.....nu te inteleg....

                    ULTIMA DECLARATIE A LUI GIGI "Echipa mea va SPULBERA tot şi va ajunge pe primul loc pînă în iarnă"
                    oare s a uitat la meciu cu mioveniu)))???
                    n am dat in nimeni ... dar cum am vb si la intalnire..cand vezi ca echipa ta e de tot rahatul stai req potolit si inghite nu ca unii care se agita p-aici aiurea)
                    Last edited by Champion; 28 October 2011, 08:56. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Daca juca Dinamo cu Timisoara, si nu cu aerienii din Severin, probabil o pupau.
                      Se vede ca Timisoarei i-a priit aerul de Liga II, i-a ambitionat.
                      Nu pot decat sa-i felicit.

                      Si ceilalti dinamovisti de aici (Champion vorbeste omule mai normal, ca ai master si ce mama dreaqului te mai lauzi ca ai ca diplome), va zic: BAH, NU VA MAI LAUDATI CAND ALTA ECHIPA BATE STEAUA.
                      Zic si eu ca voi: lasa sa ia bataie Steaua de la toti, important e s-o invinga pe dinamo.
                      Forza Steaua.
                      Scapam si de Stan acusica.
                      Last edited by mr.K; 28 October 2011, 10:08.

                      Comment


                      • Mistar ca, vezi ca o sa iti cer drepturi de autor .... 2 beri reci la vara.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Champion View Post
                          nu va aud....spurky? iar v ati facut ma de c@c@t? echipa de amaruri "toti va bat toti va injura toti va baga p...a -n gura" )) ma astept sa comentati iar de europa etc ...prostul pana nu e fudul nu e prost destul) stiaaaa ua stiaaa ua beeee beheee... v a umilit o ekipa de liga a 2 a ... mi ar fi rushine sa mai ies din casa
                          Mi-e mila de tine frate,,FRUSTRAT mai esti la GURA/TASTE !
                          Macar scrie si tu ROMANESTE si numai scrie MIRC...sau asa fac cei cu DIPLOME

                          Originally posted by DISSSEL View Post
                          silviule parca nu ne mai jignem intre noi....
                          Nu am mai vazut pe nimeni de mult ca jigneste indiferent de tabara.....nu te inteleg...
                          Asta e adevarata clasa a unui suporter dinamovist,,il inteleg,,mai mult nu poate ca nu il duce capul decat la vorbit PROSTII PE BANDA RULANTA !

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Si ceilalti dinamovisti de aici (Champion vorbeste omule mai normal, ca ai master si ce mama dreaqului te mai lauzi ca ai ca diplome),
                          Adevarul este ca i se vad IFOSELE de om cu DIPLOME.
                          Probabil a luat diplomele alea de la vreun XEROX...ca sigur nu a calcat prin vreo scoala ca i se vede acestui CHAMPION caracterul de C$£^%T de mult. Din cauza asta am evitat sa mai intru pe aici pe acest thread,,ca mie RUSINE cu astfel de colegi care vorbesc ca la usa cortului si nici un MODERATOR nu ia atitudine.

                          Cat despre Steaua,,,,rusine...iar despre Timisoara BRAVO lor !

                          Comment


                          • Originally posted by yrman View Post
                            Mistar ca, vezi ca o sa iti cer drepturi de autor .... 2 beri reci la vara.
                            la vara da pch u bere ca ia campionatu si cupa)))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Nu-i nimic ca in ritmul asta se va inchide tarlaua (thread-ul), definitiv, plus vacantele de rigoare.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Originally posted by yrman View Post
                                Mistar ca, vezi ca o sa iti cer drepturi de autor .... 2 beri reci la vara.
                                Dau si ma multe. Numai ca eu macar voi sarbatori victorile Stelei in meciurile cu dinamo, tu nu stiu exact ce vei sarbatori: campionatul castigat de CFR sau cupa castigata de Vaslui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google