Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suspendarea intra automat in vigoare pe 1 aprilie. Deci e pe bune.
    Ramanerea ei definitiva insa e vrajeala. Pana si presedintele Bosniei a scris la UEFA si FIFA.

    Oricum, eu nu-s de acord cu suspendarea Bosniei. Asa cum nici cu suspendarea Serbiei n-am fost, cand a venit Danemarca la CE. Ce treaba are valoarea in futbol cu religia, politica? Probabil ca UEFA ne-ar vrea pe noi la CE pentru simplul fapt ca suntem de cateva ori cat populatia Bosniei. Deci piata mai mare de desfacere pentru ce se face reclama.

    Comment


    • Pariuri ceva pt etapa asta???
      Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

      Comment


      • Noi am dat pronosticuri sa stii, astea sunt meciurile.

        Astra - Victoria Branesti -
        FC Vaslui - Urziceni -
        FC Brasov - Otelul -
        U Cluj - Dinamo -
        FCM Targu Mures - Bistrita -
        Sportul - U Craiova -
        FC Timisoara - Steaua -
        Pandurii Tg. Jiu - CFR Cluj -
        Rapid - Gaz Metan

        Daca vrei pot sa te bag si pe tine in joculetul nostru , cu toate ca am spus ca ultima zi de pronostic este Joia, facem o mica exceptie .
        Attached Files
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Vineri, 1 Aprilie
          15:00 Astra ?-? Victoria Brăneşti
          17:00 FC Vaslui ?-? Urziceni
          18:45 FC Braşov ?-? Oţelul
          20:30 U Cluj ?-? Dinamo
          Sâmbătă, 2 Aprilie
          15:00 FCM Târgu Mureş ?-? Bistriţa
          17:00 Sportul Studenţesc ?-? Craiova
          19:30 Timişoara ?-? Steaua
          Duminică, 3 Aprilie
          17:00 Pandurii ?-? CFR Cluj
          20:30 Rapid ?-? Gaz Metan

          si clasament


          Liga 1 M Gol PCT
          1 Oţelul 22 30-15 48
          2 Timişoara 22 41-23 46
          3 FC Vaslui 22 31-20 40
          4 Dinamo 22 47-34 37
          5 Gaz Metan 22 27-19 37
          6 Steaua 22 28-20 36
          sigpic #

          Comment


          • Frati microbisti eu am o dilema la "derbiul" asta alb-rosu-negru u-dinamo....pe "nationalisti " de la U ...ii vreu in divizia D pentru ca am vazut pe viu cand si cum au fost "fortati" sa ajunga in A de MUc cel mic (a se citi boc) la meciu de la Pitesti iar daca ,castiga dinamo iar umple PCH 5 pagini cu laude despre spartani )...glumesc ... nu vreu sa bata ca sunt stelist de cand ma stiu
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • PCH umple 7 pagini daca bate si pe Avantu Screoastea Cacauti daramite pe U. Pfff, sa-l vezi ca ma ia telefon, pac, trosc, v-am dat facut dres, arta, precizie, evolutie, pffff ce sa mai.
              Iti spune je.

              1-0 pentru Astra!!!!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Mare meci ...oricum va fi egal sau infrangerea spartanilor..asta sa moara Dinamovisti de necaz
                CARPE DIEM!

                Comment


                • nu au cum ca sunt infratiti.....
                  .acu depinde ce ordine au venit de muc cel mic)0
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Eu bat campii?! cu 2-3 pagini in urma am un multi-quote! rog sa cititi si va convingeti cine umple paginile cu aiureli si cina ma provoaca!

                    Le dam 3-0, asa ca intre frati )

                    Comment


                    • PCHHHHHHHH

                      Dinamo Dinamo Dinamo Dinamo )))))))), Niculescu Niculescu!

                      Sa nu te vad 2 sapamani!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Eu bat campii?! cu 2-3 pagini in urma am un multi-quote! rog sa cititi si va convingeti cine umple paginile cu aiureli si cina ma provoaca!

                        Le dam 3-0, asa ca intre frati )
                        )))))))))))) mor ....bai pch ule ce jucator ati aruncat )))

                        ...dar parca a fost un pic de fault la golul 2
                        Last edited by DISSSEL; 2 April 2011, 01:56. Reason: Automerged Doublepost
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Ca si in tur Niculescu si a facut datoria si v a mai dat unul,si ce gol frumos cu capul..parca aia doi din aparare erau la plimbare.Al 2 lea gol a fost de cascadorii rasului nici eu nu stiu ce a fost acolo dar Tudor era aproape deci nici vorba de hentz sau ceva asemanator.Chiar daca in pronostic am gresit...vai ce mai bucur ca a batut Cluj..U Cluj
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Is praf intr'adevar, dar ce, au omorat pe cineva???

                            Stai s'o vedem si pe Steluta...
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • da , pe ei)))
                              ...pai steaua nu cred ca are sanse la timisoara daca nu a reusit sa bata brasovul acasa...din pacate
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Mama, parca am omorat pe cineva frate! Era logic ca Dinamo le da puncte rudelor! aia sunt la retrogradare si aveau mai multa nevoie de ele decat noi...in viitor o sa fie invers poate! Ma bucur enorm pentru Niculescu, un IDOL pentru mine si multi suporteri dinamovisti! este cu siguranta cel mai bun atacant al Romaniei din ultimii 10 ani! Chiar si la 34-35 de ani poate juca fara probleme langa Mutu in atacul nationalei....in locul "sperantelor" Stancu, Alexe si alti aglicei!

                                CLAU CLAU CLAU CLAU GOOOOOOOL CLAU GOOOL CLAU GOOOOOOL

                                sincer, am vazut doar prima repriza...nu stiu cum a fost golul doi, fault, offside, nici nu conteaza! scorul a fost 2-1, meritat(daca eram o forta aveam 3-0 la pauza si puteau sa dea ei 2 boabe din offside)! Dinamo nu avea ce face cu acele 3 puncte! Respect U

                                Forzza Poli lupta pentru noi

                                Nevrand sa speculez despre veridicitatea celor nevazute si nestiiute (datoriile dintre Dinamo si Walter sau combinatia de puncte posibila pe filiera Dinamo-Cluj/ Cluj - Bistrita/ Bistrita - Dinamo in cupa), prefer sa le remarc pe cele vazute: tribuna din Medias etajata care a fost populata de o superba galerie a Universitatii infratita cu galeria noastra, care au cantat minunat impreuna timp de 90 minute ( felicitari celor care au facut deplasarea) si faptul ca Ionel Danciulescu a inscris golul cu numarul 191 din cariera si ocupand acum singur locul 3 in topul marcatorilor din toate timpurile din Romania.
                                Last edited by PCH; 2 April 2011, 13:47. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google