CM de Fotbal-Rusia 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pai omul vrea sa vada ceva fotbal, iar Anglia n-a livrat pana mai nimic, exceptie jocul cu Panama, echipa ce nu ajungea la mondiale din grupele de calificare pentru Europa nici in 1000 de ani.
    Suedia, cea mai slaba echipa din sferturi, nu degeaba au reusit si nonvalorile din echipa Romaniei sa-i invinga.

    Comment


    • #47
      S-au mai văzut cazuri de echipe care au avut o evoluție modesta, dar cu soartă, bafta, Doamne-ajută au reușit performanța. Rămâne de vazut(tot la TV, normal).

      Comment


      • #48
        Cea mai slaba sfert finalista, Rusia, a zburat din competitie. Daca nu era tara organizatoare, Rusia nici nu se califica la CM.
        Sper intr-o finala Belgia- Croatia.

        Comment


        • #49
          Astazi, dupa intalnirea Franta-Belgia, vom afla prima finalista a turneului.
          Attached Files
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • #50
            Franta-Anglia in finala, pronosticu’ meu.
            Keep walking...

            Comment


            • #51
              Franta a aratat cel mai bine la acest turneu si are cele mai mari sanse sa-l castige. Echilibrul pe care l-a aratat aceasta echipa imi aduce aminte de Germania 2014.

              Comment


              • #52
                Eu as dori o finala Croatia - Belgia. Asta ca sa ramana cocosul fara creasta. Iar Croatia pentru echipa mare ce a avut-o dar nu a avut sansa.

                Ce va fi vom vedea. Important e sa fie un fotbal de buna calitate. Si sa ne amintim cu placere de fazele astea finale.

                Comment


                • #53
                  Mizez pe Anglia - Belgia,

                  Castig 200 Ron la kicktip ul de la lucru [emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]

                  „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Gil26 View Post
                    Eu as dori o finala Croatia - Belgia. Asta ca sa ramana cocosul fara creasta. Iar Croatia pentru echipa mare ce a avut-o dar nu a avut sansa.

                    Ce va fi vom vedea. Important e sa fie un fotbal de buna calitate. Si sa ne amintim cu placere de fazele astea finale.
                    La fel as dori si eu.
                    Din punctul meu de vedere, Hazard e peste Messi si Mbappe in acest moment, De Bruyne e cel mai bun pasator, iar Lukaku cel mai percutant atacant de la CM, una din cele mai bune aripi-Mertens.
                    Cand mai ai si un portar precum Courtois, parca te poti lua la tranta si cu Franta.
                    Last edited by catalonia; 10 July 2018, 21:41.

                    Comment


                    • #55
                      Belgia, o echipă mizerabilă care a făcut un blat care se vede din cosmos cu Franța. Lukaku s-a ferit permanent de minge. Roșcatul idiot a tras în spațiu cum doar în liga națională mai vezi. Rușine idioților francezi și belgieni pentru mizeriile voastre de culise. Sunt curios dacă cluburile franțuzești la care joacă belgienii cheie nu le-au dat niște telefoane. Rușine.
                      Last edited by gecmc94; 10 July 2018, 22:58.

                      Comment


                      • #56
                        Slab, Belgia, se vede totusi valoarea, la nivelul asta. Francezii au fost mai asezati, mai cu picioarele pe pamant.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by gecmc94 View Post
                          Belgia, o echipă mizerabilă care a făcut un blat care se vede din cosmos cu Franța. Lukaku s-a ferit permanent de minge. Roșcatul idiot a tras în spațiu cum doar în liga națională mai vezi. Rușine idioților francezi și belgieni pentru mizeriile voastre de culise. Sunt curios dacă cluburile franțuzești la care joacă belgienii cheie nu le-au dat niște telefoane. Rușine.
                          Cred ca exagerezi, e un trofeu mult prea prestigios in joc ca jucatorii sa se preteze la asa ceva.

                          Belgia nu e o echipa mizerabila, ci una incantatoare, dar naiva. Francezii i-au lasat sa-si faca de cap pentru ca stiau ce limite au si, totodata, ca tactic nu stau mai bine decat ei.

                          Franta a fost o echipa mai echilibrata, mai matura si mai cinica.
                          Last edited by anditu; 10 July 2018, 23:49. Reason: modificare sens al frazei

                          Comment


                          • #58
                            FIFA expressed “substantial doubts” Wednesday about a German magazine’s claims that a World Cup game could have been fixed and asked the publication to provide evidence to back up…


                            Camerun 0 4 Croația.
                            Ziarul Der Spiegel a scris despre un meci trucat la Cupa Mondială 2014.
                            Atunci era Belgia naivă. Acum trebuia să moară pe teren și nu a făcut-o. Am schimbat canalul cu câteva minute înainte de final, enervat pe ceea ce părea a fi o inferioritate numerică pe teren.

                            Comment


                            • #59
                              Franta a castigat pe merit, nici discutie aici; urmeaza finala cu...Croatia? Eu asa zic.
                              Attached Files
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • #60
                                Belgia n-a facut destul, au ratat ocazia generatiei lor, peste 4 ani multi din lot vor avea 30+.
                                Sa vedem daca o va face Croatia, imperialistii englezi stiu sa se mobilizeze atunci cand trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google