Logan Club Targoviste / Dambovita

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Targoviste / Dambovita

    Salutare!

    Vreau neaparat sa facem si noi ceva la nivel de judet...Am vazut ca au mai fost ceva discutii in acest sens dar nimic nu s-a concretizat.

    Vreau sa stiu ce anume trebuie facut pentru a infiinta Logan Club Targoviste...

    Daca este careva care doreste sa ne intalnim weekend-ul asta (19-20 septembrie 2009).

    Propun data de intalnire 19.09.09, ora 17:00, parcarea Kaufland....poate mancam si un mic in timp ce discutam despre masinile noastre.

    Daca e cineva hotarat sa ne intalnim va las numarul meu de telefon (0727380075) si va rog sa ma sunati...in cazul in care nu vad urmatoarele comentarii ale acestui thread.
    Haideti sa intram si noi in randul Loganistilor "cu acte in regula"....LOGAN CLUB TARGOVISTE

    Bafta!

  • #2
    LOGAN CLUB CALARASI va ureaza mult succes! Cauta toti membrii care si-au completat ca adresa Targoviste/Dambovita si fa-le o invitatie, prin PM sau lasa un mesaj la fiecare. D-FENS stiu ca e din Targoviste, un membru foarte activ pe forum!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #3
      Ideea ta este foarte buna.Cred ca pt a infiinta un club in D-vita trebuie contactati prieteni,cunostinte,rude,etc...Cred eu.
      Sincer sa fiu as fi mancat un mic,dar sunt de servici,trebuie sa lucrez in locul altcuiva.
      Poate altadata...
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        Facem niste pliante ceva....si le impartim pe la semafoare....le punem in stergatoare la loganuri....prin oras... si sigur se gasesc doritori...

        Comment


        • #5
          Sambata viitoare s-ar putea sa ajung si eu ... sper sa fim mai multi
          b 89 plk

          Comment


          • #6
            Nici o miscare , nimic ?!
            b 89 plk

            Comment


            • #7
              Pai problema e ca daca ziceti "ala eu, ala eu", nu prea are ce sa se miste...Faceti fluturasi si incepeti sa-i impartiti.
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #8
                s-a rezolvat problema cu infiintarea clubului?????eu sunt un nou membru poate ajut

                Comment


                • #9
                  intalniri?cand?

                  cand?intalniri!
                  Last edited by DB 22 LYX; 18 January 2010, 19:24. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    Multa bafta va ureaza si Logan Club Ploiesti .. chestia e ca unul din voi trebuie sa aiba putina initiativa si sa stranga mai muti loganisti laolalta .. si pe urma lucrurile or sa mearga de la sine .. parerea mea ..

                    Comment


                    • #11
                      Si yo ma bag!!!
                      Cum fac?
                      jibotean2002 Zici ca esti din Pucioasa? Si eu tot din Pucioasa sunt... ma rog mai nou fieni
                      Ce numar ai poate ne cunoastem.

                      ma refer la nr. de inmatriculare :P
                      Last edited by C0nNeXxX; 13 April 2010, 20:02. Reason: Automerged Doublepost
                      Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                      Comment


                      • #12
                        salll vreo intalnire ca mai am niste baieti care vor si ei
                        sa vina

                        Comment


                        • #13
                          Duminica (11.07.2010) de la ora 10:00am, la clubul de aeromodelism "henry coanda" str. olanescu nr.9 Pucioasa. De data asta or sa vina mai multi mai mult ca sigur vre o 3-4 (inclusiv yo) cel putin...
                          rel. la tel: 0720964352-Nicu; sau la nr. meu 0727743563- Silviu

                          Nu inteleg de ce sunt 2 threaduri cu aceleasi titluri (aproape)
                          Rog un moderator daca se poate sa le uneasca cumva... si sa ramana doar unul cu Logan Club Targoviste/Dambovita

                          Pardon 3...acu' am mai gasit 1
                          Last edited by C0nNeXxX; 10 July 2010, 01:24. Reason: Automerged Doublepost
                          Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                          Comment


                          • #14
                            sunt mai mult de 3

                            Comment


                            • #15
                              Parera mea este ca sa ramana decat un thread,fiind mai multe se complica mai mult lucrurile...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google