Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masina si nevasta nu se imprumuta niciodata

    Comment


    • Evident....nici in cele mai delicate cazuri.....nu se imprumuta si gata!!!
      HD-13-LIX

      Comment


      • Corect.Dar mai stiu eu nebuni care masina nici vorba numai ei sa o conduca de nevasta,prietena nici ca le pasa

        Comment


        • Acun se stie ca e plina lumea de fenomene....fiecare are cate un pitic acolo sus la mansarda,care ne da de lucru!!!!)
          HD-13-LIX

          Comment


          • Dar unii au cam multii nu gluma

            Comment


            • ....fiecare cu norocul lui....
              HD-13-LIX

              Comment


              • @lyxxy23 m-am uitat la albumele tale foto unde ti-ai pus folia?si cat te-a costat?

                Comment


                • Daca iti zic o sa razi de mine.....am pus-o intr-un garaj,la un prieten.
                  Cat despre costuri.....minime,ca e criza .....in jur de 30 de ron,fara manopera....am pus-o eu cu prietenul meu cel mai bun.
                  Are doua impedimente:nu e de calitate pre buna(la banii astia....)si nu e autorizata ...
                  HD-13-LIX

                  Comment


                  • Ionut din poze se pare ca la llumar ,un pret pt colantarea consolei cu folie de carbon miai putea spune?

                    Mi-ai luato inainte cu raspunsul lyxxy23
                    dar puteam sa jur ca tipu din poze lucreaza la llumar de aia am si zis
                    Last edited by raul_87; 17 March 2010, 23:48. Reason: Automerged Doublepost
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • @lyxxy23 ai mare grija cu folia neautorizata ca umbla astea cu rar akuma de te inebunesc.Si mie imi e frica cu folia de pe fatza dar am noroc cu statia si aud pe unde stau.

                      Comment


                      • Eu am crezut ca folia de pe geamuri....sorry.
                        Oricum si consola este tot de mine facuta,cu folie de carbon.....numai ca sare pretul foarte sus....
                        M-a costat 1mp de autocolant de carbon 3M,220 de ron cu tot cu transport.
                        Manopera nu am platit,deoarece am aplicat-o singur.))
                        HD-13-LIX

                        Comment


                        • Domnilor eu va zic noapte buna si drumuri bune!
                          Numai bine!

                          Comment


                          • sambata asta eu nu stiu sigur daca pot sa vin .... poate va ganditzi la o intalnire pe saptamana viitoare, atunci pot veni si eu ...
                            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                            Comment


                            • sall baietii nu am mai vb de ceva vreme am vazut ca s-a stabilit o intalnire ma bucur enorm ca vremea se indreapta dar din pacate dupa cum am zis sunt primul retras de pe lista dar sper sa fie ok astept rezultatul o zi buna

                              Comment


                              • Luminatima si pe mine...pana la urma se intampla ceva maine...?????....hmm....
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google