Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wai wai wai...ce vreme nasoala a fost astazi.Nu am avut noroc de data aceasta nu a tinut vremea cu noi.Dar tot a fost o intalnire scurta.O seara buna va doresc
    App faine poze .
    Toate cele bune

    Comment


    • ce zi frumoasa este azi cred ca sunt semne bune de primavara numai bine la toata lumea respect

      Comment


      • Neatza Bogdan
        Nu ai inghetzat de frig?(-15) cam multe cu minus .

        Comment


        • pai in casa e cald Ionut afara vad ca-i soare

          Comment


          • as fi vrut si eu sa vin si eu de si vremea nu era chiar placuta , dar din pacate am fost la munca .poate cu o alta okazie.

            Comment


            • sa vedem ce zice Ionut de urmatoarea intalnire si poate daca nu esti ocupat vi si tu levisu te asteptam

              Comment


              • Pai akum sa vedem ce ne mai rezerva vremea ca daca va fii tot aja de urata cum a fost ieri nu are rost.Voi ce ziceti?

                Comment


                • Pai asa zic si eu sa vedem cum e vremea si daca se incalzeste sa se vina cu propuneri de intilniri. )

                  Comment


                  • hello guys

                    salut guys,sunt nou pe aici(azi m-am inrolat)
                    sper sa reusesc sa intru mai des,si sa particip la intlniri,oricum care se ocupa de organizare as vrea sa-l rog daca poate sa trimita mesaj cand se organizeaza intlnire,multumesc.
                    HD-13-LIX

                    Comment


                    • salutare colegi L.C.Valea Jiului se pare ca o sa avem un coleg nou nout din Petrosani sa inrolat astazi in gruparea noastra ii uram bun veit si la mai multe intilniri.

                      Comment


                      • @lyxxy23 bine ai venit printre noi L.C.V.L.!Te asteptam cu drag la intalnirile noastre.Iti voi lasa pm cu detalii despre urmatoarele intalniri.Majoritatea sunt sambata daca poti intra in cursul saptamani sa ne spui daca vii ar fii super.
                        Numai bine!

                        Comment


                        • @lyxxy23 bine ai venit printre noi si din partea mea deci sa inteleg ca daca nu se indreapta vremea nu vom mai avea intalnire?

                          Comment


                          • Pai daca vremea e tot aja de rea eu zic sa o lasam pe weekendul viitor.Poate va fii mai cald.

                            Comment


                            • cum credeti voi eu oricum cred ca plec iar o vreme prin franta pe la varumiu deci mai vb

                              Comment


                              • Pai facem saptamana viitoare o intalnire.Ca vad ca nu se intdreapta vremea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google