Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    salut "hd06usj" te-am vazut azi in trafic jos in livezeni la mesterul casei io eram oprit pe dreapta

    Comment


    • #62
      Salut Hd-06-usj te intelegem ca n-ai putut veni nu-i problema te asteptam saptamana viitoare si app de intalnire rog toti colegi deoarece eu sunt nou si nu cred ca ar trebui sa ma bag sa caute o locatie pt saptamana viitoare multumes o zii buna sa aveti toti

      Comment


      • #63
        @mar1u5 Marius nu te-am vazut...eram prea mahmur am avut o noapte grea.
        @Bogdan_Petre Locatia nu trebuie neaparat cautata doar aja unde va mai placut voua localuri unde putem parca si masinile cv de genul.

        Comment


        • #64
          pai daca este asa as propune parcarea de la Motel Gambrinus daca mai este cineva deacord cu mine eu zic ca ar fi ok

          Comment


          • #65
            Imi cer scuze ca ma bag in seama...intradevar L.C.V.J. are nevoie de intalniri...dar are nevoie si de ''reclama'' pe care nimeni nu ti-o face...asa ca trebuie sa o facem singuri,cu intalniri in vazul lumii cum am putea spune...sunt multi loganisti cred care nu au acces la net si implicit nu au de unde sti de noi,asa ca...doar cu intalniri in locuri cat mai ''populate'' putem gasi noi membri...pentru moment parcarea de la gambrinus zic eu ca e prea retrasa...

            Si ca loc de intalnire as propune sa se intample tot in Vulcan la spalatorie... intalnirea de acolo a avut cel mai mare succes...pana acum binenteles...
            Last edited by marianhorduna; 28 February 2010, 20:24. Reason: Automerged Doublepost
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • #66
              Bossule ai foarte mare dreptate.Viitoarele intalniri trebuie gandite akum nu cred ca va conta daca se va repeta locatia.Data viitoare am putea sa mergem tot la spalatoria NYK.Asa ca maine seara voi face o noua propunere de intalnire.

              O alta treaba importanta am vb de stickere si nu se poate scrie logan club valea jiului e prea mult scris si nu e loc.O optiune ar fii sa punem valea jiului(alb) sub logan(rosu).
              Va rog prezentatimi si parerile voastre.

              Comment


              • #67
                hd-06-usj stickerele ar fi o super idee ar arata bestial cat despre viitoarea intalinre si locatia ei cred ca Marian are perfecta dreptate. am zis Gambrinus deoarece Hd-06-usj zicea ceva de un local unde sa stam si noi la o cafea dar este ok

                Comment


                • #68
                  Cred ca o dam prea in....cu atata scris pe parbriz...cred ca s-ar putea gasi totusi o solutie ,ceva de genul V. JIULUI ...ce spuneti nu ar da mai bine? Literele astea le poate incadra sigur...astept parerile voastre...ale tuturor ...

                  Bai am sa va infiez pe toti...copii mei...sunteti mai tacuti ca fiimea...de-ar fi si ea ca voi,as mai face un copil...Se discuta totusi despre ceva legat de L.C.V.J........Si as mai propune ceva CINEVA TALENTAT LA DESEN SA PUNA PE O FOAIE SIGLA L.C.V.J. si sa o supunem la vot...e ce spuneti de asta...
                  Last edited by marianhorduna; 1 March 2010, 20:53. Reason: Automerged Doublepost
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • #69
                    buna seara nu mai zice nimeni nimic?

                    Comment


                    • #70
                      Buna Bogdan da si tu o geana mai sus...ma dor degtele de atata scris si tu ...zici ca nu mai spune nimeni nimic...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • #71
                        pai ce sa zic Marian eu sunt de acord cu parerile voastre acuma ramane sa isi dea si ceilalti parerea pentru stickere dar parerea mea este ca sunt ok asa cum sa stabilit o seara buna tuturor LOGANISTILOR

                        Comment


                        • #72
                          O.K. care? USJ a pomenit de 2 variante...tu bogdane ce alegi...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • #73
                            Sall pai Mariane eu optez pentru varianta ta si mie mi se pare ca incarcam prea mult stickerul asa ar fi mai simplu si mai dragutz o zii buna tie si tuturor loganistilor

                            buna seara colegi deci cum ramane cu varianta stickerelor marian are dreptate dar eu din pacate is cam paralel cu desenul deci rog un coleg cu talent mai artistic sa faca o incercare cu sigla noastra o seara buna
                            Last edited by Bogdan_Petre; 2 March 2010, 18:48. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #74
                              Salut prieteni!
                              Scz lipsa pe forum am cam fost ocupat.
                              In legatura cu stikerele ramane cum vreti voi intradevar s-ar incarca cam mult gemul putem doar sa vedem de initiale sa punem V.jiului cum a zis marian sau nu stiu cum sa zic sa fie mai bine daca scriem valea jiului complet nici de pe colant nu am putea dezlipi.

                              Sambata 7.03.2010 ora 15:00 va avea loc intalnirea LOGAN CLUB VALEA JIULUI.Locatia va fii parcarea de langa Spalatoria NYK din Vulcan.

                              Lista participantiilor:
                              1.HD-06-USJ
                              2.
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.
                              7.
                              8.
                              9.
                              10.


                              Va astept in numar mare!

                              Comment


                              • #75
                                Sambata 7.03.2010 ora 15:00 va avea loc intalnirea LOGAN CLUB VALEA JIULUI.Locatia va fii parcarea de langa Spalatoria NYK din Vulcan.

                                Lista participantiilor:
                                1.HD-06-USJ
                                2.Bogdanel_Petre
                                3.
                                4.
                                5.
                                6.
                                7.
                                8.
                                9.
                                10.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google