Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cel mai bine ar fii sa ne intalnim noi prima data clubul nostru sa vorbim sa vedem daca vor si ceilalti si apoi va comunicam.

    Colegi ce mai faceti?nu mai zice nimeni nimica?
    ziceam de o noua intalnire dar niciunul nu a zis nimica.Facem sambata asta cv?
    Last edited by IonutUSJ; 25 March 2010, 17:13. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Sunt de acord cu o astfel de intarnire si ca punct de intanire, din punctul meu de vede, ar fi Visina, servim si cate ceva

      Comment


      • sal baietii.... se anuntza vreo intalnire pe maine ? e vreme frumoasa si ar trebui profitat de asta ....
        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

        Comment


        • Slautare hai sa facem o intilnire fulger miine ce spuneti sunteti de acord daca da postati pe forum la ora 15 ,iar locatia ramine de stabilit de comun acord .

          Comment


          • Eu sunt de acord!! Numai sa fie lume...
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Sal Viagro nu vezi ca uniii au intrat in anonimat sau lea picat netul???

              Comment


              • Maine am programare la electrician sa-mi pun incalzirile pe scaune, dar daca se face tot vin. Sper in primul rand sa nu aiba alta treaba electricianul!!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Si ca sa fie treaba treaba fara suparare ,luand in considerare activitatea de pe forum...cei mai multi useri fiind din Vulcan propun intalnirea de saptamana asta ca de obicei ...LA SPALATORIA NIK DIN VULCAN ...se stieeeeeee....
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Deci se tine maine la Vulcan?!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • NU am vrut sa fac nici o discriminare dar cred ca are dreptate marianhorduna cu intilnirea fulger de miine.

                      Si ca sa fie treaba treaba fara suparare ,luand in considerare activitatea de pe forum...cei mai multi useri fiind din Vulcan propun intalnirea de saptamana asta ca de obicei ...LA SPALATORIA NIK DIN VULCAN ...se stieeeeeee....

                      Comment


                      • Hai sa vedem o intalnire fara liste...VULCAN...SPALATORIA NIK...poate da si ei o cafea moca la cata reclama le facem...si vvreau poze...multe poze..............
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Nu ai sa vezi cafea moca de la NYK cai zgircit rau si ii criza si la el??

                          Comment


                          • Virago pai tu itzi pui incalzire in scaune cand vine vara ?? si daca e sa te duci maine sa itzi pui te va tzine mult si bine ca trebuie sa itzi desfaca tapitzeria de pe scaune...
                            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                            Comment


                            • Nu dureaza asa mult. Nu conteaza ca vine vara, acum au fost mai ieftine...vor fi pt iarna cealalta.
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Salut la toata lumea!
                                Maine la ora 3 ziceati?Daca termin cu munca pana atunci vin,daca nu imi pare rau ca nu am cum ajunge maine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google