Logan club valea jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guys,alea cu carbon sunt destul de demult(eu am avut numai masini straine si aveau din alea cu carbon),ideea e ca nu mi-am dat seama de diferenta.....sincer,doar pretul difera.(parerea mea)

    Apropo,sambata asta e vreo intlnire....vreo miscare ceva?!
    Last edited by lyxxy23; 1 April 2010, 22:18. Reason: Automerged Doublepost
    HD-13-LIX

    Comment


    • Nu cred ca e nimic, am vorbit cu unii baieti.Iti dai seama ca sambata asta sunt activitati pentru Pasti.
      Eu cred ca pe sambata aialalta, dar nu vreau sa se inteleaga ca propun ceva intalnire, sa nu se supere careva.
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Hello guys,am si eu o propunere,daca va intereseaza un event.....sapt viitoare sambata si duminica la tm e faza a doua a campinoatulu de drift national,masini din plin,tuning,tot ce vreti,daca vrea careva sa mearga scrieti aici,si tinem legatura poate ne facem o gasca ceva....
        HD-13-LIX

        Comment


        • Va urez ca Sf Sarbatori de Pasti, sa le petreceti in armonie si bucurie alaturi de cei dragi, membrilor L.C. Valea Jiului cat si celorlalti membri!

          Comment


          • Salutare tuturor membrilor Logan Club si cit membrilor L.C.V.J.si un Calduros Paste Fericit!

            Comment


            • salutare...nu am mai intrat de ceva vreme...:P dar am intrat azi ca sa va doresc un PASTE FERICIT!!! respect...

              Comment


              • La numai bine in viitor si multi kilometrii +deasemenea sanatate si o familie fericita sa aveti .
                Paste fericit din partea LC TG-Jiu
                U can do It put ur Gas into it

                Comment


                • Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca liniste in suflet, multa bucurie, sanatate, fericire si puterea de a darui si ajuta semenii.
                  Hristos a Inviat! , din partea LC DEVA
                  sigpic

                  Comment


                  • Prin Sfânta Inviere a Domnului Hristos,s-aveţi în casă pace si-un suflet luminos.Iar Tainele Divine :Iubirea şi Speranţa,ÃŽncrederea,Lumina,Să vă-ncălzească viaţa.De Sfînta Sărbătoare,S-aveţi suflet curat,Pască şi ouşoare.Va doresc un PASTE FERICIT tuturor membrilor L.C.V.J!

                    Comment


                    • aceste sarbatori sa va aduca caldura in suflet si multa bucurie
                      paste fericit
                      sigpic

                      Comment


                      • Hristos a inviat!...si iepurasul are sa vina cu surpriza pentru membrii L.C.V.jiului...are sa vedeti voi despre ce este vorba...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Adevarat a inviat!
                          Atunci asteptam sa vina iepurasul pe la noi

                          Comment


                          • Loooooooooooooooooooool
                            Se vede ca nu am mai fost de mult timp pe aici
                            Acum vad si eu LCVJ
                            Va doresc un Paste fericit !
                            Last edited by blanc; 4 April 2010, 12:16.

                            Comment


                            • Salutare L.C.V.J. si tuturor Memrilor Logan Club un calduros Hristos a Inviat .

                              Comment


                              • Salut domnilor!
                                Ce mai spuneti ca faceti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google