LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poze

    A ti uitat ca am avut si o prezenta feminina la Intalnire...cu al ei Mitzu Colt..Iata si pozele de Sambata de la meci si intalnirea saptamanala.Niciodata nu am avut masina atat de murdara ca acum...Si prezent a fost si Bogdan YUN chiar daca a trecut pentru cateva minutele sa ne salute si sa ne spuna ca merge la meditatii.
    Attached Files
    CARPE DIEM!

    Comment


    • imi cer scuze ....

      MEMBRII PREZENTI LA INTALNIREA DE PE DATA DE 12.03.2011 :
      1.felye
      2.dany_uhp
      3.danxkc + fratele
      4.carmelo
      5.alexmav
      6.alin bmx
      7.starcu
      8.bogdanyun
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • Asa mai pustiule..lista este buna acum....unde ai fost disparut ieri si sambata...pana ai postat..a trecut ceva vreme.
        CARPE DIEM!

        Comment


        • ieri am fost la odaia ...am muncit pe acolo pana pe la 5 si dupa am iesit putin prin orash cu bicicleta ...m-au scos sorin si edy afara ...regret ca am iesit cu bicicleta ...
          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

          Comment


          • dc regreti ma?

            Comment


            • Tu taci mha ca ai dormit ieri ca trenu in gara.N-am avut adversar la tenis de masa.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • Originally posted by Carmelo View Post
                Tu taci mha ca ai dormit ieri ca trenu in gara.N-am avut adversar la tenis de masa.
                ) tare asta cristi .. )
                Dane pot sa spun ca ai fost un las ca ai plecat ... ( pun pariu ca ti-a fost frica sa nu iei bataie )
                Iar tu cristi :-? ... ia gandeste-te cine a dat 4 beri fara alcool ?)
                Oricum iti sunt dator ca m-ai dus acasa , ma revansez eu curand :*

                Comment


                • am dormit ca am fost mort seara la petrecere nu stiu cum am ajuns acasa ti-am promis ca ma revansez si asa o sa fac

                  Comment


                  • Baieti...vad ca votul nostru a avut efect...suntem la STICKY!!!
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • Ramane sa mai jucam tenis de masa,si mie mi place.Dane ce ai patit ma? Ti a cazut in picioare de nu mai sti cum ai ajuns acasa?Starcu a facut cinste? Unde sa scriem? ...bafta baieti
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • A facut cinste STARCU ) Eu i-am dat lui 3 beri , trebuia sa ii dau 4 , dar am castigat ultimu set si am mai redus din Bidonu ala de 2L. Pana la urma am luat 4 beri , 3 pt el una pt mine , dar de baut am baut eu 3 si el una
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • Ma si speriasem! Credeam ca a facut el cinstea...defapt a facut-o din bani taiPai ma gandesc ca nu i plac astea fara alcool...
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • logic dany ...a facut cinste din banii lu' cristi ...
                            nu sti cum zice el ... "fac eu cinste, aveti bani ???:>")
                            sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                            Comment


                            • Este exact pe principiu "Fac eu cinste, AVETI BANI?"
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • Cristi sa zici mersi ca ai baut 3 ) .. ca trebuia sa fie invers .. eu 3 si tu 1 :P .. dar am baut si eu 1 de sete .. xcum ... frumos jucat :>

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google