LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca maine este ca astazi nu stiu ce si cum vom face...cine isi anunta prezenta pentru maine? Eu sper doar sa nu mai ploua...chiar daca este frig sau urat!
    CARPE DIEM!

    Comment


    • maine ajung si eu...haide-ti sa ne stangem mai multi sa facem un fotbal,3 echipe ,2 ore' ca afara e urat tare..

      Comment


      • eu vin maine
        sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

        Comment


        • Voi fi si eu prezent maine...
          1.felye
          2.dany_uhp
          3.bogdan_BOG

          Nu stiu ce sa spun baieti,dar cred ca astazi nu voi fi prezent.Organizatorul stie motivul!..Abia dupa ora 16 sunt liber;)
          Last edited by dany_uhp; 19 March 2011, 12:09. Reason: Automerged Doublepost
          CARPE DIEM!

          Comment


          • Prezent am fost.....Vor veni si pozele dupa ce organizatorul nostru va posta prezenta pe ziua de ieri!
            CARPE DIEM!

            Comment


            • o intalnire mai speciala astazi deoarece am facut-o la FANTANA DRONII !...
              intalnirea de pe 19.03.2011 !

              *in ciuda vremii nefaborabile la intalnire ne-am jucat putin cu mingea iar dupa intalnire am continuat un fotbal in curtea scolii la unirea cu niste pusti criminali (mai ales portarul nostru)...copilasul ala sarea pe cimentul de pe teren de ziceai ca este pe zapada ) ...
              ** am avut un BeMVe la intalnire (318 cam puturos-mavu a zis ca il facea cu 16veu' lui)
              ***am dat jos o coada de rechin ...invatatura de minte sa nu pun asa ceva pe masina (am tras cu dan 15 min de ea si tot nu sa dezlipit - sa rupt...dar in cele din urma am dezlipit si dublu-adezivul )
              **** si la fotbal echipa lui BOG, NEG si sorin au luat bataie cu scorul de 6-1 ) ...

              deci ...toate bune si frumoase ...asteptam pozele
              sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

              Comment


              • albastrica

                Comment


                • Cine e ala cu bemveu ?? si de ce a venit ?? nu prea are lumea bemve prin rio de tr si cauta un club ca sa se simta bine si sa se distreze? sau la astia de la bemve si folsfagan intalnirile sunt 1 data pe luna ce-mi place.

                  P.S. S-au s-a gandit ca asta e singuru club in care poate sa-si afirme capacitatea cilindrica ceva mai mare.Oricum e bine venit.
                  Last edited by Carmelo; 20 March 2011, 19:07.
                  Fara Semnatura.

                  Comment


                  • frumoasa culoare nova aia
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • ms fane si a ta arata super

                      bmw era 318 era puturos rau o putoare de masina chiar daca e bemve
                      Last edited by danxkc; 20 March 2011, 22:12.

                      Comment


                      • Adevaru e ca arata bine numai din cauza dungilor )
                        Partea naspa e ca propriertaru nu are parte de ea.Din cand in cand se mai strica ceva pe la ea.Dane sa nu te superi pe mine , nu am zis-o cu rautate.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • .......

                          Originally posted by Carmelo View Post
                          Cine e ala cu bemveu ?? si de ce a venit ?? nu prea are lumea bemve prin rio de tr si cauta un club ca sa se simta bine si sa se distreze? sau la astia de la bemve si folsfagan intalnirile sunt 1 data pe luna ce-mi place.

                          P.S. S-au s-a gandit ca asta e singuru club in care poate sa-si afirme capacitatea cilindrica ceva mai mare.Oricum e bine venit.
                          Omul...este verisorul unui tip ce vine mereu cu Bulgaru(B91UCO),Si a venit pe la noi asa sa ne viziteze.Masina este achizitionata de curand,iar pustiul nu stie ce si cum.Cand a plecat cu ea dupa loc cu 5insi in ea..in prima treapta i a dat pana i a taiat alimentarea.
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Originally posted by dany_uhp View Post
                            ......Cand a plecat cu ea dupa loc cu 5insi in ea..in prima treapta i a dat pana i a taiat alimentarea.
                            Poi si asta insemna ca nu stie el sa mearga , ca nu stie ce si cum , sau insemna ca a vrut sa va arate ce are el sub capota , cum se aude ce are el sub capota.
                            O fi el incepator dar chiar asa sa nu isi dea seama cand o masina e turata si cand nu; mai ales pe a1-a
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • el a vrut sa faca senzatie cu bmw-u ) dar nu a reusit sa facut de ras mai mult saracu om

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google