LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa este cine are pile are! Oricum Duminica se anunta o vreme urata si ploioasa asa ca...nu cred ca va fi de mers la plimbari.
    CARPE DIEM!

    Comment


    • Hello Turnu Magurele! Care va mai treceti pe lista de membri care merg la Alexandria pe 16.04 ..intalnirea judetului Teleorman.
      CARPE DIEM!

      Comment


      • Ca deobicei...tot din Turnu vor fi cei mai multi
        Deci poftiti la inscrieri pentru judeteana)
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • Cred ca astazi va fi un mare fas la intalnire,iar eu iarasi am anuntat ca s ar putea sa vin...desi s-ar putea sa nu.Urata vreme,urat bate vantul iar noi iarasi avem ceva treaba pe la tara!
          CARPE DIEM!

          Comment


          • din cate stiu eu in aceasta comunitate s-a votat pentru un organizator, un pozaci si un coorganizator ce ar fi daca toti am hotara o locatie de intalnire cu motivu ca 'bate vantu'' eu unu am venit ori de cate ori am putut chiar si cu masina farmata, picata ,fara acte doar sa fiu prezent acolo pe vantu,ploaie sau ninsoare dar daca organizatoru nu are autoritate de aceea nu progresam

            Comment


            • dc nu sa m-ai facut intalnire weekendul asta?am mai facut noi intalniri cand era ninsoare sau era ff frig si acum ca a batut putin vantul nimic?trebuie sa facem acum ceva frumos de ca se apropie pastele si sunt toti acasa,poate se indreapta si vremea si poate mai aducem cativa membrii..

              Comment


              • Eu zic sa schimbam locul de intalnire .......... ce ziceti de parcarea de la minimax ? sau dati voi alte exemple ;)

                Comment


                • Eu zic sa lasam organizatorul asta in pace sa organizeze el nu sa ne stabilim fiecare ce si cum.Noi l-am ales,el hotaraste! Si eu m am enervat ieri cand am plecat pentru 5minute si cand m am intors,erau raspanditi prin tot orasul...asa ceva nu se face! Nu iti convine ca bate vantu,nu i nimic te duci acasa lasa i pe ceilalti sa si vada de treaba.Intalnirea a avut loc Bogdane dar nu Sambata ci ieri tot la stadion.
                  CARPE DIEM!

                  Comment


                  • Originally posted by danxkc View Post
                    din cate stiu eu in aceasta comunitate s-a votat pentru un organizator, un pozaci si un coorganizator ce ar fi daca toti am hotara o locatie de intalnire cu motivu ca 'bate vantu'' eu unu am venit ori de cate ori am putut chiar si cu masina farmata, picata ,fara acte doar sa fiu prezent acolo pe vantu,ploaie sau ninsoare dar daca organizatoru nu are autoritate de aceea nu progresam
                    da dane ...sa votot pentru un organizator ... aici sunt ...
                    dar eu am autoritate ...noi ieri plecasem in parcare la minimax ...sa stam acolo ca nu bate vantu ca la stadion ...dar bogdan yun a vrut la FSN de aici s-au incins spiritele ...
                    hai sa stabilim ceva ... DE ACUM INAINTE INTALNIREA SE FACE NUMAI SI NUMAI LA STADION si DOAR DACA ESTE PARCAREA STADIONULUI OCUPATA MERGEM LA FANTANA DRONII ...

                    Originally posted by bogdan BOG View Post
                    dc nu sa m-ai facut intalnire weekendul asta?am mai facut noi intalniri cand era ninsoare sau era ff frig si acum ca a batut putin vantul nimic?trebuie sa facem acum ceva frumos de ca se apropie pastele si sunt toti acasa,poate se indreapta si vremea si poate mai aducem cativa membrii..
                    varule am facut intalnirea ... o sa demonstram asta prin poze !
                    de facut ceva ...eu am in plan ceva frumos ...dar mai asteptam 3-4 zile sa iau si eu vacanta si sa am timp liber mai mult !

                    Originally posted by liviuflorin91 View Post
                    Eu zic sa schimbam locul de intalnire .......... ce ziceti de parcarea de la minimax ? sau dati voi alte exemple ;)
                    starcule ...parcarea de la minimax e un loc super tare ...dar sti si tu ...nu de fiecare data este GOALA ...
                    eu zic vara sa ne intalnim la botu calului ... jucam un fotbal ...nu deranjam pe nimeni si e ok ... sau nu mai stiu ...tot la stadion e bine !

                    Originally posted by dany_uhp View Post
                    Eu zic sa lasam organizatorul asta in pace sa organizeze el nu sa ne stabilim fiecare ce si cum.Noi l-am ales,el hotaraste! Si eu m am enervat ieri cand am plecat pentru 5minute si cand m am intors,erau raspanditi prin tot orasul...asa ceva nu se face! Nu iti convine ca bate vantu,nu i nimic te duci acasa lasa i pe ceilalti sa si vada de treaba.Intalnirea a avut loc Bogdane dar nu Sambata ci ieri tot la stadion.
                    aici dany are dreptate ... treaba cu organizarea este treaba mea !
                    fratilor ... "am facut intalniri pe zapada, ploi, vant mai puternic si a fost mai bine ... dar eu degeaba imi dau interesul daca membrii nu vin la intalniri ...


                    si hai sa facem si o prezenta de la intalnirea de pe data de 10.04.2011
                    PREZENTI LA INTALNIRE :
                    1.felye
                    2.dany_uhp
                    3.alexmav
                    4.danxkc
                    5.bogdanyun
                    6.starcu ... si alti cativa baieti

                    sper ca nu am uitat de nimeni !
                    Last edited by felye; 11 April 2011, 12:41. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                    Comment


                    • ia sa votam si un co-organizator

                      Comment


                      • Uneori este nevoie de un co-organizator..atunci cand organizatorul lipseste sau poate face poze cand eu lipsesc.dar niciodata nu se baga peste organizator;)
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • Puteti alege si un co-fotograf pentru zilele in care dany_uhp lipseste.

                          Bafta in tot ceea ce va propuneti.

                          Comment


                          • @dane-atunci cand am inceput sa facem intalniri a fost ales organizator felie,eu coorganizator si dani fotograf oficial dar sa zis ca e de ajuns 1 organizator ca si asa suntem putini..ideea e sa fim cu totii motivati,sa venim fiecare cu propuneri,sa strangem noi membrii ...acum sa sa vina pastele o sa fie toata lumea acasa putem sa ne strangem la gratare,la un fotbal dar trebuie o mai mare unitate..la inceput era altfel.macar la 2 sapt sa avem o intalnire mare cum a fost aceea in care am fost cam 20 de masini ,atunci cand ne-am strans in spate la peco spre targ..asteptam propuneri din partea tuturor membrilor

                            Comment


                            • Ideea este ca atunci cand unul lipsesti dintre cei alesi cineva sa se ocupe cum trebuie de intalnire.Incercam sa pastram acest grup la fel de unit ca si pana acum si sa nu mai avem astfel de discutii!
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • poze

                                Atat am apucat sa fac pana sa fuga care incotro
                                Attached Files
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google