LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lol ce avarate aveti ..... nebuni mai sunteti )

    Comment


    • nu sunteti sanatosi ... ce avatare !!! :O
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • Lasa ti oamenii in pace prietenii fiind fiecare are avatarul celuilalt...poza e Fica e criminala...MCD e in actiune deci..belea avatare aveti!
        CARPE DIEM!

        Comment


        • Eram la el acasa noaptea tarziu sa ne bagam la somn si mi-a facut poza fara sa stiu dar al astept eu sa calce stramb si ai fac eu poza pentru avatar, pana atunci semnatura mea face tot ca se refera la avatarul meu
          MotorSport pentru 402ml.

          Comment


          • Din pacate dragii mei va anunt ca voi fi prezent la intalniri dar ceva mai rar..organizatorul cunoaste motivul si nu vreau sa l expun aici...Daca cumva doriti sa alegeti un alt fotograf nu i nicio suparare! Toate Bune.
            CARPE DIEM!

            Comment


            • lasa ma dany ca poate e mai bine pe alta parte...

              Comment


              • mai bine este cu siguranta !
                poate vedem UHP-ul peste un an TUNARIT BINE
                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                Comment


                • pacat dany .... da lasa ca revii tu in fortsa

                  Comment


                  • Originally posted by felye View Post
                    mai bine este cu siguranta !
                    poate vedem UHP-ul peste un an TUNARIT BINE
                    Da Aline cu siguranta este mult mai bine...UHP cu siguranta nu va fi tunarit ci doar ce este necesar la el..consumabile..cauciucuri...si cred ca singura lui modificare vor fi folii pe luneta si geamuri spate.
                    Nu cred ca este deloc pacat Starcule...voi fi alaturi de voi oricand timpul imi va permite si cu siguranta voi fi acelasi ca si pana acum.
                    Sa auzim si sa ne vedem cu bine.
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • intalnirea de ieri a fost un esec ...deoarece toata lumea se pregatea pentru azi (1mai) si nu au putut veni ...doar eu cu danxkc am fost la stadion si era full parcarea ... meci
                      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                      Comment


                      • Baieti...cand ne organizam pentru o ieseala la colegii pitesteni?
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • Vezi ca n'ai tren direct pe ruta Zimnicea - Pitesti!

                          La motorizare poti scrie 1.4 agricol
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Pai se putea. Ms pentru raspuns....''agricolul'' o sa vina imediat
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • poate ne strangem si noi 2-3 masini si mergem pana la pitesti !
                              eu unu' merg !
                              sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                              Comment


                              • Poi tu pleaca de acum ca sa ajungi cu bicicleta ) ) ) Sper ca stii glume de-astea!!
                                Dar maine seara te bagi la un stand-up???
                                Intrebare este valabila si pentru restul lumii.

                                P.S. S-a cam pus prafu pe topicu asta.Dany s-a angajat , felie e sub papucul lui bety si nu poate sa mai iasa (sau se joaca toata ziua NFS),pe mine nu ma mai pasioneaza ....offf
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google