LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poi asa ziceam si io... dasta nu stiam sigur unde :P unde sa fie reperu ?
    A Fost Odata! .sigpic

    Comment


    • in parcare la caufland langa sosea

      Comment


      • acolo e familly center man unde sunt masinile alea de vanzare p acolo in zona ?
        A Fost Odata! .sigpic

        Comment


        • Cum incepe familly center ,partea dinspre sosea?

          Comment


          • eu zic ca cel mai bine ne intanlim exact in fata la family center si pe urma vedem unde ne asezam sa nu incurcam pe nimeni!! Parerea mea

            Comment


            • Si asa este bine.

              Comment


              • exista a doua posibilitate... cine vine se uita dupa gr 02 seo pe langa family center si acolo veniti.. simplu nu?.. nu stiu... mi-am dat si eu cu parerea

                Comment


                • Mie imi convine.

                  Comment


                  • deci ne vedem la intanlire ... salut!

                    Comment


                    • salut cum a fost la intalnire eu am avut cate ceva de rezolvat mai o alarma mai un xenon
                      si apoi m-am bagat in patut la o joaca cu fiimea :P astept comentari despre intalnire cum a fost , Mihai am avut Tel in masina sory ca nu am raspuns te-am apelat dar vad ca nici u nu ai raspuns in fine revino daca ai vreo problema ceva ok
                      :sign_war

                      Comment


                      • A fost foarte frumos la intantalire! Am fost 4 cu masini si 4 cu "peugeot" )...o plimbarica pana in port, ba o poza, o parere .. A fost super dupa parerea mea!!Speram ca data viitoare sa vii si tu!

                        asteptam pe pufosu sa puna poze. Pacat ca nu au venit stickerele X(
                        Last edited by maestrupiersic; 27 February 2011, 19:52. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Frumoasa intalnire
                          Hai cu pozele !
                          Prezenta de astazi a fost mai mult decat imbucuratoare (ni s'a adaugat un Logan MCV primul din LC GR)

                          TRAIASCA !!!

                          Comment


                          • pufosu asteptam pozele de la tine !

                            Comment


                            • a fost bine astazi ceva mai multa activitate ((goerge daca e poate sambata ceva ceva cu ledurile sa mi le pu si mie)) mai ramane sa vb in rest totul a fost bine CAT MAI MULTI LA URMATOARELE INTALNIRI

                              Comment


                              • buna seara tocmai acum am ajuns acasa si io d cand sa terminat intrunirea :P ... am scos si io pozele care le`am facut si au iesit bine

                                sper ca data viitoare sa fim mai multi decat am fost acum :-s acum vedem ce se mai intampla ;)) pentru prima mea intalnire cu cei din club a fost OK , exceptand "caldura" de afara ) dar cum am spus`o cu totzii sa se incalzeasca si o sa fie mai bine






                                buna seara tocmai acum am ajuns acasa si io d cand sa terminat intrunirea :P ... am scos si io pozele care le`am facut si au iesit bine

                                sper ca data viitoare sa fim mai multi decat am fost acum :-s acum vedem ce se mai intampla ;)) pentru prima mea intalnire cu cei din club a fost OK , exceptand "caldura" de afara ) dar cum am spus`o cu totzii sa se incalzeasca si o sa fie mai bine

                                acestea sunt pozele facute de mine ... enjoy it :P scuze de marimea lor






                                buna seara tocmai acum am ajuns acasa si io d cand sa terminat intrunirea :P ... am scos si io pozele care le`am facut si au iesit bine

                                sper ca data viitoare sa fim mai multi decat am fost acum :-s acum vedem ce se mai intampla ;)) pentru prima mea intalnire cu cei din club a fost OK , exceptand "caldura" de afara ) dar cum am spus`o cu totzii sa se incalzeasca si o sa fie mai bine

                                acestea sunt pozele facute de mine ... enjoy it :P scuze de marimea lor [/QUOTE]

                                salutaree tuturor ...cineva ? :-s
                                Last edited by alexynho; 28 February 2011, 18:57. Reason: Automerged Doublepost
                                A Fost Odata! .sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google